Що подарувати татові на День народження: 40 найкращих ідей

Що подарувати татові на День народження: 40 найкращих ідей

Дарити подарунки чоловікам завжди справжнє випробування, особливо коли він твій батько. Але ми не боїмося викликів та складних завдань, тож уже поспішаємо на допомогу! У цій добірці ти знайдеш 40 найкращих ідей, що можна подарувати татові на День народження, щоб він точно залишився задоволеним!

Подарунок батькові від сина

Напевно, ти найкраще знаєш про хобі та захоплення улюбленого батька. Можливо, багато хто з них ви навіть поділяєте. Але іноді навіть це не полегшує вибір подарунка, тож ось тобі кілька варіантів!

Тест-драйв спорткара

Це може здатися нереальним, але зазвичай такі пропозиції є у ​​всіх великих містах, поки що про них мало знають. Водій із сертифікатом зможе сам покататися на найшикарніших і найшустріших машинах.

Тест-драйв спорткара - Що подарувати татові на День народження від сина

День на стрільбищі

Формат такого подарунка на День народження може бути різним: від звичайної оренди майданчика до повноцінного навчання з інструктором.Вирушайте з татом удвох або цілою компанією, щоб було ще веселіше!

День на стрільбищі - Що подарувати татові на День народження від сина

Майстер-клас на яхті

Якщо у твоєму місті є яхт-клуб – це ж скарбниця незабутніх подарунків! Подаруй звичайну прогулянку або повноцінний майстер-клас з управління судном.

Майстер-клас на яхті - Що подарувати татові на День народження від сина

Політ літаком

Ознайомлювальні екскурсійні польоти – приголомшлива нагода поглянути на землю з висоти пташиного польоту. А ще – дізнатися, як влаштований літак та всі його системи на практиці.

Політ на літаку - Що подарувати татові на День народження від сина

Набір інструментів

Хаос із розрізнених викруток і нескінченних баночок із шурупами давно настав час упорядкувати.Вибери для тата набір нових професійних інструментів у місткому ящику-органайзері.

Набір інструментів - Що подарувати татові на День народження від сина