З Днем народження чоловікові в прозі красиво і коротко своїми словами. Привітання колезі, коханому, для тата, чоловіку, хлопцеві, братові зворушливі, з гумором

Багато жінок упевнені: завоювати красивими словами увагу представників протилежної статі практично неможливо. Чоловіки серйозно приймають тільки дії. Нелегко вибрати відповідні вітальні слова чоловікові в день народження прозаїчною формі, звучать красиво, головне, коротко.

Насправді, у такий день вони стають дивно сентиментальними, сприйнятливими до слів. Важливо враховувати, кому призначене побажання: чоловікові, братові, колезі по роботі.

Привітання з днем народження чоловікові у прозі

Збираючись вітати чоловіка в день його народження, в першу чергу хочеться висловити побажання, щоб вони звучали від усієї душі, природно.

Побажання близьких друзів іменинника:

  • «У цей знаменний день ми святкуємо народження рішучого, впевненого в собі людини. У чому полягає твердість характеру чоловіка? В силі духу, розум, простоті характеру, великодушність, галантності, головне, в умінні любити. Вітаємо з днем народження чоловіка з чудовими душевними якостями»!

Привітання сім’ї, рідних, близьких людей:

  • «Що є найціннішим для чоловіка? Фінансова незалежність, зростання кар’єри, твердий грунт під ногами, успіхи в особистому житті. Це все у тебе вже є. Хочемо побажати, щоб Фортуна ніколи не змінювала курсу, і кожен день приносив би тобі цілий потік благополуччя, радості, уваги з боку близьких людей. День народження-це свято, коли теплі побажання, спрямовані на твою адресу, стають заповітними і втілюються в життя. Вітаємо!»;
  • Справжній чоловік—це залізний характер, тверді вчинки, надійна опора не тільки коханої жінки, але і рідним, близьким. У той же час, це дуже тендітна натура, що тонко відчуває щирість.