Бачити себе вагітною уві сні. До чого сниться вагітність, що означає. Сонник

Будь-які сновидіння в основному відображають які-небудь проблеми, почуття або думки людини. Побачити себе в сні вагітної уві сні хоч раз в житті, незалежно від статусу і віку, може будь-яка жінка.

У різних сонники зустрічаються тлумачення деколи абсолютно суперечливі, тому при розшифровці будь-якого сну обов’язково враховувати ті почуття, які були випробувані.

Що означає бачити уві сні себе вагітною

В єврейському соннику вагітність – це завжди зародження чогось, початок нового шляху. Якщо жінка бачить себе у становище, зазвичай це не означає вагітність в реальному житті, швидше за все, нові життєві повороти і події.

Якщо сновидица насправді мріє про малюка, цілком можливо, що сон відображає це заповітне бажання.

Сонник Фрейда роз’яснює такий сон, як поява нових серйозних стосунків, відкриття себе з іншого боку.

Сонник Меридіана говорить про те, що сон про вагітність може бути передвісником цієї вагітності і поповнення в родині. Коли в наміри жінки такої мети немає, це може свідчити про вдалі операції в бізнесі, грошову винагороду.

Якщо жінка перебуває в цікавому положенні наяву, цей сон може нічого особливого не означати.

У соннику ХХІ століття вагітність з’являється в снах до підвищення рівня матеріального добробуту, стабільності фінансового становища, вдалому завершенню розпочатих справ і проектів.

Якщо вам довелося бачити себе вагітною у сні — до чого сниться, сонник у багатьох варіаціях підкаже вам.

У сучасному соннику є два варіанти тлумачення вагітності для жінок:

 • зараз – саме час реалізувати задуми та ідеї, результат не змусить себе довго чекати;
 • прояв уповільнених хронічних захворювань.

Якщо спляча – юна особа, такий варіант сну може передбачати яскравий і бурхливий роман.

Український сонник розшифровує вагітність як планування кар’єри, зростання матеріального добробуту. Єдиний виняток – якщо він приснився юній дівчині не заміжня: її чекає зрада, зрада і обман.

Якщо вам довелося бачити себе вагітною уві сні, — до чого сниться таке сновидіння, вам підкаже сонник, враховуючи всі подробиці.

Сонник (тлумачення): вагітність у сні для жінки з животом

Сновидіння про вагітність для жінки може розшифровуватися по-різному в залежності від терміну вагітності.

Так, сон, в якому жінка має великий живіт і їй ось-ось народжувати, говорить про те, що зараз настав час для втілення найсміливіших планів та ідей.

Важливі і почуття, які відвідують сплячу в цей час. Якщо вона боїться, відчуває невпевненість, то і насправді саме ці почуття завадять досягти поставлених завдань.

Взагалі, сон, в якому великий термін вагітності, – має сприятливе значення. Він може свідчити про несподіване грошовому винагороді.

Сучасний сонник дає різні тлумачення в залежності від фінансового становища сновидицы. Якщо дівчина (жінка) заможна, сон про великому животі віщує їй розорення, втрата багатства, в той час, як бідної, навпаки, отримання грошей.

Важливий момент! Погане (як і хороше) тлумачення не завжди потрібно приймати на віру. Іноді бувають просто сни, які не несуть особливого сенсу.

Ще вважається, що вагітність з животом може приснитися напередодні радісної події або отримання несподіваних приємних звісток.

Є ще одна, не зовсім позитивна, розшифровка такого сну: жінка нещаслива у шлюбі, має проблеми з дітьми.

Як варіант тлумачення, великий живіт каже жінці про можливе зачаття. Це не відноситься до тим представницям прекрасної статі, які наяву намагаються завагітніти. Такі сни в цьому випадку є простим відображенням денних подій і бажань.

Сонник Міллера: вагітність і свої пологи

Сонник Міллера дає різноманітні трактування власної вагітності і пологів. Досить проаналізувати подробиці такого сну і зіставити з реальним життям.

Свої пологи зазвичай пророкують великий успіх в житті, початок смуги везіння і вирішення багатьох застарілих проблем.

Якщо пологи проходять в лікарні під наглядом лікаря-акушера, можна очікувати неприємних подій в особистому житті. Народжувати на підлозі у себе вдома означає сильне бажання жінки повернути минулі стосунки.

Якщо сновидица молода і незаміжня, такі сни можуть попереджати про те, що вона веде дуже нескромне спосіб життя, із-за чого може постраждати його репутація.

Жінці, яка знаходиться в цікавому положенні наяву, вагітність і пологи зі сну віщують легкі пологи і швидке відновлення після цього. Для майбутньої дитини тлумачення теж найсприятливіший.

До чого сниться бачити себе вагітною уві сні: сонник Ванги

Передбачення та пророцтва, зроблені цієї болгарської ясновидиці і цілителькою, виконуються в точності по сей день, тому її соннику можна цілком довіряти.

Для молодої дівчини сон про свою вагітність не найкращий. Він намагається застерегти її від зав’язування нових відносин, які крім розчарування сплячої нічого не принесуть. Також такий сон говорить про те, що дівчину чекають плітки, інтриги за спиною.

Зверніть увагу! Якщо жінці сниться вагітність на пізніх термінах і при цьому вона чітко відчуває, як дитина штовхається всередині, це означає, що попереду у неї – тільки сприятливі повороти долі.

Якщо ж такі сни відвідують даму, далеку від репродуктивного віку, це свідчить про те, що в її житті скоро з’являться клопоти і переживання, які будуть стосуватися тільки її.

Вдалі пологи додають позитивний момент до розшифровці: всі неприємності швидко і без сліду підуть.

Як варіант трактування, можуть бути майбутні проблеми зі здоров’ям і їх подолання. Під загрозою – ШКТ, печінка і нирки.

Вагітній наяву жінці сонник Ванги пророкує щасливі пологи в найближчому майбутньому.

До чого сниться вагітність: народження дитини (хлопчика і дівчинки)

Хлопчик

Жінок, які змогли уві сні стати мамою сина, в самому найближчому майбутньому очікують кар’єрний ріст або успіхи в бізнесі. Адже малюк чоловічої статі уособлює наполегливість у здійсненні поставлених цілей.

Сонник Міллера тлумачить такий сон, як підвищення свого соціального статусу, а якщо сновидица не заміжня – можливе пропозицію руки і серця.

Сновидіння, що закінчується народженням спадкоємця, завжди – до поліпшення фінансового добробуту.

Фрейд же більше приділяє увагу емоційної складової життя, тому, відповідно до його сонником, народження хлопчика віщує зустріч своєї другої половинки.

В сонник Лоффа зазначено, що жінка, яка побачила у своєму сні немовляти, всіма силами чинить опір можливого настання вагітності.

Коли син народжується у домашньої обстановці, це означає, що дуже скоро тут оселяться спокій, затишок та добробут.

Дівчинка

Народження уві сні дитини жіночої статі говорить про те, що сновидица очікує чогось нового, незвіданого. Цілком імовірно, що в її житті починається новий період.

Якщо дівчина молода, швидше за все, після такого сну можливе отримання несподіваної звістки, що може круто змінити все життя.

Часто такі сновидіння відвідують тих, хто в реальному житті дуже хоче малюка.

Вагітній жінці цей сон передвіщає міцне здоров’я і вдалі пологи.

Відновлення романтики у відносинах символізує поява дочки на світ у сні для дорослого, що вже відбулася в житті жінки.

Якщо донька народилася вдома, це передрікає початок білої смуги в житті. А дівчинка, схожа на сплячу жінку, символізує величезне щастя, успіхи у професійній сфері, міцне здоров’я та удачу в усьому.

До чого сниться чужа вагітність (іншої людини)

Не завжди у сні можна побачити свою вагітність, нерідко в ролі майбутньої матері може виступати знайома чи незнайома жінка. Такі сни також мають своє тлумачення.

Якщо вам довелося бачити уві сні вагітної не себе, — щоб дізнатися, до чого це сниться, сонник вимагає згадати, хто ж був у положенні.

Бачити уві сні вагітну жінку в незнайому

Коли уві сні з’являється красива, доглянута вагітна незнайома жінка, це віщує отримання несподіваною прибутку, хоча доведеться докласти чимало зусиль.

Якщо незнайомка потворна і на неї неприємно дивитися – до переживань і клопотів.

При розшифровці такого сну грає роль емоційний стан жінки, яка зустрілася уві сні.

Якщо вагітна плаче, лається або нервує – сплячу чекають фінансові втрати; якщо радіє, сміється – скоро трапиться можливість піднятися по кар’єрних сходах.

Бачити уві сні вагітну знайому жінку (дівчину)

Це сновидіння може означати різні події, трактування потрібно робити, враховуючи дрібні деталі зі сну і факти реального життя.

Якщо уві сні зустрілася така знайома, яка наяву чекає дитину, – це нічого не означає, а просто відображає поточні події. Зустріч у такому положенні старої знайомої, з якою давно не бачилися, символізує несподівану зустріч і відновлення дружби.

Малознайома вагітна жінка обіцяє несподівану матеріальну прибуток або давно заплановане велике придбання.

Віщі сни найчастіше запам’ятовуються дуже чітко. В той час, як порожні, нічого не означають, часто неясні і сплутані.

Вагітним жінкам такі сни несуть легкі і безболісні пологи.

До чого сниться вагітність подруги

Вагітність коханої подруги – це в основному хороший знак.

Але деякі сонники дають і негативні розшифровки:

 • легке нездужання;
 • втрата незначної частки капіталу, вкладеного в який-небудь проект;
 • активні дії недоброзичливців і заздрісників;
 • можлива сварка з цією подругою зі сну.

Що хорошого несе подруга в цікавому положенні уві сні:

 • заміжжя в самий найближчий час, переїзд;
 • повне та швидке одужання (у випадку, якщо жінка хвора);
 • отримання легкого прибутку;
 • реалізацію творчих проектів або відкриття власного бізнесу.

Якщо подруга вагітна в житті, то такий сон означає для неї легкі пологи.

До чого сниться вагітність мами

Одна з найбільш поширених розшифровок – все, що було задумано і заплановано, буде виконано. Також приснився вагітна мама може передбачати появу в житті дочки багатого покровителя в родині або на роботі.

Найчастіше мама в цікавому положенні уві сні обіцяє вирішення матеріальних питань. Мова йде про несподіваних надходження: виграш, спадщину, подарунок.

Обережно! Якщо саме сновидіння було тривожним і неспокійним, його значення змінюється на прямо протилежне.

Коли уві сні мати родить, це – до труднощів на шляху. Якщо ж пологи приймає сама спляча, можна бути впевненою: зовсім скоро їй зустрінеться хороший надійний чоловік, який може стати надійним супутником життя.

До чого сниться вагітність дочки для матері

Значення сну про вагітність дочки в цілому позитивне. Всю сім’ю очікують радісні події, гарні новини. Цей сон є натяком на те, що дочка вибрала (або вибере) собі в супутники порядної людини.

Причому термін цікавого положення теж має значення:

 • ранній – дочка незабаром завагітніє наяву;
 • пізній – онуків поки не передбачається.

Негативний відтінок набуває сон у тому випадку, якщо мати неприємно здивована або незадоволена положенням дочки.

Бачити уві сні вагітну жінку (родичку)

Чим ближче до сновидящей за ступенем спорідненості вагітна жінка, тим більше важливі події її чекають. Такі сни часто йдуть, як попередження про можливі труднощі.

Якщо відчуття після сну радісні, то і складності будуть незначні і скороминущі. Неприємні почуття вказують на те, що мета може бути недосяжна.

До чого сниться вагітність сестри (рідна або двоюрідної)

Основний зміст сну про сестру в положенні: скоро в житті з’являться нові перспективи отримання прибутку, причому це може поширюватися на всю сім’ю.

Також все залежить від того, яка сестра вам приснилася:

 • Вагітна рідна сестра несе радісні звістки для сплячої.
 • Якщо зведена сестра – настирливе увагу з боку родичів.
 • Двоюрідна – поява якоїсь проблеми, яка зникне незабаром.
 • Якщо незаміжня сестра – наяву вона скоро обзаведеться сім’єю.
 • Приснилася сестра, якої немає насправді – складне випробування для тієї, яка бачить сон. Але якщо вона уві сні народила – складна ситуація вирішиться сама собою.
 • Величезне багатство очікує ту жінку, яка уві сні виділу кілька вагітних сестер. Кількість дівчат вказує на джерела отримання грошового прибутку.
 • Бачити себе вагітною залежно від статусу

  Тлумачення сну залежить від статусу жінки. Далі будуть розглянуті сни, зі сну заміжньої або незаміжньою жінці, дівчині.

  До чого сниться вагітність (своя) заміжній жінці

  За сонником Ванги для заміжньої дами такі сни пророкують народження близнюків або двійнят.

  Сонник Міллера, навпаки, дає поганий прогноз – жінку чекають великі сварки з чоловіком, можливий розлучення.

  До чого сниться вагітність своя жінці (дівчині) одинокій (незаміжньої)

  Для самотньої жінки або незаміжньої таке сновидіння не несе нічого доброго. Це свого роду застереження, що слід бути більш розбірливим у зв’язках.

  Якщо вона продовжить вести себе занадто легковажно, може опинитися в ганебної ситуації.

  У деяких сонники цей сон трактується, як можливий обман з боку коханого.

  До чого сниться вагітність незайманій

  Для зовсім юної особи такі сни теж мають в основному негативну розшифровку:

  • попередження про обман або зраді;
  • відображення страху перед статевою близькістю;
  • можливе погіршення її стану здоров’я (в разі, якщо дівчина хвора).

  В принципі, сон про вагітної діви говорить про те, що сплячої хочеться отримати щось неможливе.

  Вагітність у сні, що означає стать дитини

  Якщо уві сні про вагітність відомий стать майбутньої дитини, то такі сни мають таке тлумачення.

  До чого сниться вагітність дівчинкою

  Як не дивно, але подібні нічні марення часто відвідують тих жінок, які в реальному житті не хочуть завагітніти.

  Багато сонники вагітність дівчинкою розглядають, як повідомлення про зачаття, що сталося наяву.

  Сонник Феломена трактує його як отримання подарунка в самому найближчому майбутньому. Причому – подарунок цей буде потрібний і дуже приємний.

  До чого сниться вагітність хлопчиком

  З неприємних тлумачень – існує ризик потрапити в автомобільну аварію.

  Якщо жінка на даний момент насправді вагітна, цей сон може означати стрімкі пологи.

  Хороші значення вагітності сином у сні:

  • отримання нової, більш високої посади або підвищення заробітної плати;
  • надходження великої суми грошей.

  До чого сниться вагітність двійнею

  Коли сон такого змісту приснився по-справжньому вагітній жінці, ймовірно, що він буде віщим. Всім іншим необхідно найближчим часом бути особливо обережними, уважно ставитися до свого здоров’я.

  Різні розшифровки цього сну пропонуються в залежності від матеріального стану спокою.

  Для бідних це сновидіння означає поява можливості розбагатіти, для заможних – навпаки, ризик втрати свого стану.

  До чого сниться вагітність, що завмерла

  На жаль, такі сни нічого хорошого не несуть: якщо вагітність є в реальному житті – можливий викидень, якщо жінка не вагітна – великі домашні і робочі неприємності.

  Поганий сон при вагітності

  В період вагітності жінка схильна до різних страхів, які можуть виражатися через сни. Чого очікувати майбутньої матері, якщо їй приснився поганий сон.

  До чого сниться викидень при вагітності

  Яким би не був страшний сон, він сниться зовсім не обов’язково до поганих подій, і зовсім вкрай рідко виявляється віщим.

  Цілком можливо, що такий сон передвіщає несподіване закінчення проблем, звільнення від того, що мучило тривалий час.

  У майбутньої мами такі страшні картини вимальовуються з-за логічно виникає страх за життя і здоров’я маляти.

  До чого сниться кровотеча при вагітності

  Міллер, один з небагатьох тлумачів вважає, що кровотеча для вагітної – це до проблем зі здоров’ям чи проблем від недоброзичливців.

  Інші сонники трактують такі кошмарні сни набагато більш позитивно:

  • благополучне розродження (пологи адже в певному сенсі – втрата для організму);
  • народження здорової дитини;
  • пологи можуть початися раніше покладеного терміну, але все пройде добре.

  До того ж таке нічне бачення може відображати занепокоєння і страхи, в тій чи іншій мірі притаманні кожній жінці в положенні.

  Оргазм уві сні під час вагітності

  Багато вагітні жінки стикаються з таким явищем, як оргазм під час сну. Вони часто лякаються такого стану, причому абсолютно даремно: оргазм насправді несе тільки користь для плода і самої жінки.

  Це відбувається тому, що починається гормональна перебудова організму, збільшується приплив крові до органів малого тазу.

  В цей час вагітна дуже неспокійно спить, може навіть прокидатися від сильних відчуттів.

  Цікаво! Оргазм уві сні жінки в положенні можуть відчувати не тільки при традиційному сексі з чоловіком, але і від ласк, дотиків абсолютно чужих людей (можливо, навіть своєї статі).

  Сонник – тест на вагітність

  Нерідко може приснитися тест на вагітність. Такі сни тлумачаться в залежності від того, в якому положенні знаходиться жінка.

  До чого сниться позитивний тест на вагітність

  Якщо жінка перебуває в цікавому положенні, цей сон може означати для неї:

  • легкі і швидкі пологи;
  • швидке відновлення сил і здоров’я;
  • приємні новини.

  Якщо жінка не заміжня, чи не вагітна:

  • сварки з чоловіком або іншому;
  • неприємні розмови, плітки;
  • можливі втрати і збитки.

  Приснився тест на вагітність з однією смужкою

  Тест з однією смужкою зазвичай сниться до рушению надій, планів. Може передвіщати втрати (не тільки матеріальні).

  Вагітним жінкам він може символізувати можливі проблеми при пологах, тому необхідно з усією відповідальністю поставитися до цього.

  Взагалі сон про тесті говорить, що в даний момент стоїть якийсь вибір, який потрібно зробити, але спляча ніяк не вирішиться. Саме від цього доленосного рішення і залежить подальший розвиток подій.

  Як дізнатися про вагітність уві сні

  В період зародження нового життя у жінки змінюється гормональний фон, який впливає і на зміст сновидінь.

  Тому ті представниці прекрасної статі, які уважно ставляться до своїх снів, часто дізнаються про своє цікаве положення задовго до перших результатів на тесті. Причому для кожної з них це можуть бути абсолютно різні сюжети.

  Які сни віщують вагітність

  Певна категорія сновидінь може передвіщати вагітність. Далі будуть розглянуті найбільш популярні сни.

  Риба сниться до вагітності

  З усіх снів, які віщують вагітність, сни про рибу та її види займають лідируюче положення. Правда риба в такому сновидінні обов’язково повинна бути живою або свіжої (якщо сновидица її їсть).

  Далі можуть бути різні варіанти риби уві сні до вагітності:

  • ловити рибу руками у водоймі або акваріумі;
  • приймати її в подарунок;
  • купувати рибу (бажано цілу);
  • їсти смажену.

  Що сниться до вагітності, крім риби

  З можливих варіантів снів-прогнозів про вагітність виділяють:

 • Проста чиста прозора вода – спокійне синє море, гарний акваріум, озеро.
 • Лелека чи лебеді.
 • Метелики (особливо, якщо їх зловити).
 • Збір грибів.
 • Плавання в чистій воді, купання в морі чи озері.
 • Капуста.
 • Квітка лотоса.
 • Волошки (квіти).
 • Перли.
 • Вагітність жінки – прекрасний стан і уві сні і наяву. Необхідно пам’ятати, що сон – це всього лише віддзеркалення наших повсякденних емоцій, іноді – застереження. Але надто серйозно ставитися до тлумачень все-таки не варто.

  З цього відео ви дізнаєтеся до чого — бачити себе вагітною уві сні, до чого сниться такий сон і що свідчать сонники.

  Це відео є тлумачення сновидіння про вагітність дівчини.