Бачити себе вагітною уві сні. До чого сниться вагітність, що означає. Сонник

Будь-які сновидіння в основному відображають які-небудь проблеми, почуття або думки людини. Побачити себе в сні вагітної уві сні хоч раз в житті, незалежно від статусу і віку, може будь-яка жінка.

У різних сонники зустрічаються тлумачення деколи абсолютно суперечливі, тому при розшифровці будь-якого сну обов’язково враховувати ті почуття, які були випробувані.

Що означає бачити уві сні себе вагітною

В єврейському соннику вагітність – це завжди зародження чогось, початок нового шляху. Якщо жінка бачить себе у становище, зазвичай це не означає вагітність в реальному житті, швидше за все, нові життєві повороти і події.

Якщо сновидица насправді мріє про малюка, цілком можливо, що сон відображає це заповітне бажання.

Сонник Фрейда роз’яснює такий сон, як поява нових серйозних стосунків, відкриття себе з іншого боку.

Сонник Меридіана говорить про те, що сон про вагітність може бути передвісником цієї вагітності і поповнення в родині. Коли в наміри жінки такої мети немає, це може свідчити про вдалі операції в бізнесі, грошову винагороду.

Якщо жінка перебуває в цікавому положенні наяву, цей сон може нічого особливого не означати.

У соннику ХХІ століття вагітність з’являється в снах до підвищення рівня матеріального добробуту, стабільності фінансового становища, вдалому завершенню розпочатих справ і проектів.

Якщо вам довелося бачити себе вагітною у сні — до чого сниться, сонник у багатьох варіаціях підкаже вам.

У сучасному соннику є два варіанти тлумачення вагітності для жінок:

  • зараз – саме час реалізувати задуми та ідеї, результат не змусить себе довго чекати;
  • прояв уповільнених хронічних захворювань.

Якщо спляча – юна особа, такий варіант сну може передбачати яскравий і бурхливий роман.

Український сонник розшифровує вагітність як планування кар’єри, зростання матеріального добробуту. Єдиний виняток – якщо він приснився юній дівчині не заміжня: її чекає зрада, зрада і обман.

Якщо вам довелося бачити себе вагітною уві сні, — до чого сниться таке сновидіння, вам підкаже сонник, враховуючи всі подробиці.