Як подарувати гроші оригінально і незвично на свята? Підбірка прикольних ідей

Звичайно, всім нам відомо, що головне — це не подарунок, а увага. З цієї причини багато хто вважає за краще не дарувати своїм близьким або друзям гроші на всілякі свята. Негласно вважається, що це подарунок “без душі”.

Я ж дозволю собі не погодитися з цим. Гроші можуть стати відмінним варіантом, якщо ви погано обізнані про смаки винуватця торжества. Або він захоплюється чимось досить специфічним і сам краще за всіх знає, що йому потрібно. Головне їх правильно піднести!

У цій статті я зібрала для вас кілька варіантів того, як можна оформити гроші, щоб зробити одержувачу приємно, і не залишити його без уваги. Тут ви знайдете як жартівливі ідеї (які підійдуть для близьких друзів, наприклад), так і більш стримані, підходящі для офіційних урочистостей.

Звичайно ж, тут далеко не все, що можна придумати на цю тему. Тому закликаю вас не мовчати в коментарях і ділитися своїми задумами з іншими читачами. Такий обмін фантазією завжди виходить шалено цікавим.

Як подарувати гроші на День народження в жартівливій формі і незвично

Отже, перший привід, який ми з вами розглянемо (і який приходить на розум) — це день народження. Як можна оформити грошовий подарунок для цього свята? Дуже цікавий варіант пропонує автор нашого першого майстер-класу.

Нам знадобляться:

  • Лінійка;
  • Ножиці;
  • Атласна стрічка;
  • Простий олівець;
  • Канцелярський ніж;
  • Двосторонній картон;
  • Кілька купюр.

Послідовність:

Беремо аркуш картону і розрізаємо його на 2 рівні частини.

Тепер посередині однієї половинки відміряємо 2 див. Проводимо лінії.

На правій половині шматочки картону відзначаємо місця, де будуть розташовуватися надрізи. Вони повинні бути на рівній відстані один від одного.

За карандашным позначок робимо прорізи канцелярським ножем.

Згинаємо конверт з позначеним на початку роботи лініях, щоб вийшла свого роду папка.

Протягуємо через прорізи стрічку і вставляємо в отримані петельки купюри.

Зав’язуємо бант на лицьовій стороні конверта. Подарунок готовий.

Конверти для грошей можуть бути різними — все залежить тільки від вашої фантазії і смаку.

Можна зробити купюри і частиною вишивки. Це теж оригінальна подача.

Або помістити всередину продекорированного повітряної кульки. Головне, щоб він був прозорим і отримувач зміг побачити подарунок.

Крім того, з грошей виходять чудові квіти. Теж раджу взяти на замітку.

А хтось створює з них цілі судна! Але тут, звичайно, доведеться використовувати штучні гроші. Справжні, навіть якщо і знайдуться в потрібній кількості, будуть банально зіпсовані.

А ось ще, подивіться ролик з ютуба, тут відразу три ідеї: