Стрінги. Що це, хто придумав, фото, види жіночих трусів, шкідливо носити?

Стрінги – це вид маленьких трусиків, які використовуються в якості нижньої білизни або купальника. Вони з’єднуються на стегнах тонкою смужкою за допомогою трикотажних трикутників.

Такі трусики — обов’язковий атрибут у колекції нижньої білизни будь-якої дівчини. Головною відмінністю від звичайних трусиків є максимальне відкриття області сідниць, але спереду вони виглядають як трусики-бікіні.

Відмінність трусиків-стрінгів від танга полягає в тому, що бічні смужки у них більш вузькі. Трусики-танга належать до підвиду звичайного нижньої білизни, щоправда, мають тонку тканинну бічну частину. У стрінгів боковини завжди зроблені у вигляді шнурівки.

Зліва — ТАНГА, по центру — ТОНГ, праворуч — G-СТРИНГ.

Головною відмінністю від звичайних трусиків є максимальне відкриття області сідниць, але спереду вони виглядають як трусики-бікіні.

Ця особливість стрінгів дозволяє отримати найбільш рівномірний загар. Такий вид нижньої білизни застосовується в різних видах одягу: боді, купальники для спортивних гімнасток, інтимні костюми і т. д.

Хто придумав стрінги

В сучасний світ дане поняття було введено в ХХ столітті Руді Гернрайхом – американським модельєром, який спеціалізувався на одязі для відпочинку, нижній білизні і купальниках. Якось раз, в одному із стриптиз-клубів він побачив, що танцівниці завжди танцюють у відвертих костюмах, і вирішив внести цю пікантну особливість у свої роботи.

Models walk the runway at the CM Cia.Maritima show. (Frazer Harrison/Getty Images for CM Cia.Maritima)

У 1974 році на своєму показі він продемонстрував новинку сезону – купальник зі стрингами. Цей хід став новим віянням в індустрії моди, і прославив свого творця на весь світ.

Як стрінги придбали популярність

Слово «стрінги» походить від давньоанглійського «string», що означає «шнурок», «мотузка». Вони були придумані ще в далекі часи дикими племенами аборигенів з жарких країн. Тоді люди не соромилися власної наготи і дозволяли променів сонця зігрівати більш інтимні ділянки тіла.

У більшості випадків ними користувалася чоловіча половина населення, якій була потрібна свобода рухів при добуванні їжі. Перші трусики використовувалися на території Сахари ще 75 тисяч років тому.

В 1874 році, був створений суспензорий – прямий нащадок стрінгів, суть якого полягала в підтримці мошонки. Цей предмет одягу виготовлявся з натуральної бавовняної тканини. Кілька десятиліть потому мер Нью-Йорка зобов’язав всіх виконавиць відвертих танців прикривати інтимні місця під час їх виконання.

Застосування цих трусиків надало можливість для власників клубів для дорослих виконати вимогу голови міста, практично не змінивши зовнішній вигляд своїх співробітниць.

Найбільш популярними стрінги стали в 80-ті роки ХХ століття в Сполучених Штатах Америки і в Європі. Телебачення і модні журнали рясніли фігуристами дівчатами, наділені саме в даний предмет одягу. Особливу популярність вони отримали в 90-ті роки в Бразилії під час щорічних карнавалів, та їх актуальність не гасне донині.

Які бувають стрінги

Існує кілька різновидів стрінгів і популярних моделей.

T-стринги

У таких трусиків трикутник тканини знаходиться спереду, а ззаду пересічені три мотузочки у вигляді літери «Т».

G-стринги

Є найпоширенішими в своїй області. G-стрінги складаються з двох трикутників тканини, які розташовані на передній та задній частині трусиків.

Між собою їх з’єднує тонка смужка – він йде між сідниць до пов’язкою на шнурівці. Ці трусики є самими «цнотливості» з усіх видів стрінгів і відносяться до одного з видів повсякденного одягу.

V-стринги

Дуже нагадують G-стрінги. Але їх головна відмінність полягає в тому, що ззаду відсутня трикутник тканини. Замість нього від передньої частини трусиків йде тонка смужка, яка у зоні сідниць розділяється на дві частини, утворюючи букву «V».

З-стринги

У таких трусиків повністю відсутня бічна шнурівка. Триматися на тілі їм допомагає щільно облягаючий каркас, який складається з силіконових смужок збоку. З-стрінги користуються популярністю у дівчат, що віддають перевагу обтягуючі сукні та сукні відкритого покрою.

Cheeky (Бразильяна)

«Cheeky» в перекладі з англійської означає «зухвалий», «нахабний». Ці трусики закривають практично всі стегна, залишаючи відкритими лише нижню частину сідничної зони. На відміну від класичних стрінгів, бразильяна має форму шортиків.

Цей вид нижньої білизни вважається одним з найпопулярніших і затребуваних серед молодих представниць прекрасної статі. Вони відрізняються зручністю, комфортом і відсутність тонкої шнурівки на стегнах допомагає уникнути роздратування і натирання. У багатьох моделей присутня поясок на передній частині трусиків.

Maebari

Є одними з найбільш відвертих представників трусиків-стрінгів. Спочатку, Maebari використовувалися японцями як набедрена пов’язка, щоб прикрити свої статеві органи. Через певний час, вони стали застосовуватися в якості нижньої білизни і купальних костюмів.

Трусики складаються з однієї, найчастіше прямокутної, смуги, яка йде від лобкової зони до геніталій. Анус в класичному Maebari залишається відкритим. Тільки в 2014 році дизайнер Дженні Батнер випустила під своїм початком розширену лінію цих трусиків під назвою «Трусики без ліній і лямок», які розраховані на прикриття всіх органів, ставши більш схожими з-стрингами.

Такі трусики кріпляться не за рахунок пружного каркаса, а за допомогою клейкої стрічки, подібно пэстис (накладки з силікону, що кріпляться на соски).

Навіщо жінки носять стрінги?

Багато дівчат і жінки носять стрінги, щоб виглядати сексуальніше в очах свого обранця. За допомогою таких трусиків можна відкрити і підкреслити всі достоїнства власного тіла.

Проведення соціальних опитувань показало: більше представниць прекрасної статі схиляються до того, що використання стрінгів в літній час року дає можливість відкрити ті частини тіла, де можуть з’явитися попрілості або роздратування з-за спеки і поту, тим самим зберігши їх первинний прекрасний вигляд.

Мінімум тканини в інтимних місцях надає більший комфорт і впевненість у своїх силах. Також застосування трусиків широко, починаючи від нижньої білизни і закінчуючи купальниками. Дівчата одягають їх, щоб отримати найбільш красивий і рівний загар.

Однією з головних причин використання трусиків-стрінгів є мода. Другим місцем у питанні про використання цього типу нижньої білизни, за результатами соціальних опитувань, зафіксувалася саме причина модної тенденції.

Останнім часом стрінги почали набирати популярність серед чоловіків, які так само, як і жінки, хочуть виглядати сексуально і мати відмінне рівномірно засмагле тіло.

Шкідливо носити стрінги?

Але є кілька протипоказань при носінні даного типу спідньої білизни. По-перше, не можна довгий час використовувати стрінги. Якщо трусики були в експлуатації більше 12 годин, то це може примести до надмірного тиску шнурівки на шкірні покриви, а також може порушити циркуляцію крові.

Тому, навіть за умови, що стринги є улюбленим елементів повсякденного гардероба, на ніч буде краще змінити їх на зручні і стандартні труси або піжаму. По-друге, гінекологи з різних країн прийшли до спільної думки, що застосування стрінгів є небезпечним для жіночого здоров’я.

Через недотримання правил особистої гігієни, жінки можуть страждати від різних грибкових інфекцій, а також хвороботворних бактерій.

При носінні стрінгів у багатьох представниць жіночої статі виявляються механічні пошкодження шкіри (натертість, дрібні тріщини, порізи на ніжній шкірі в інтимній області та ін) за носіння таких трусиків, що нерідко призводило до потрапляння інфекцій на незахищені ділянки тіла.

По-третє, вченими було доведено, що жінки, які часто носили стрінги, найбільш схильні до захворювань сечового міхура. З-за вузької смужки, дотичної з геніталіями, можуть виникати дрібні травми, які згодом піддаються атаці інфекції. Так мікроби потрапляють всередину.

Також бактерії з анальної частини тіла можуть безперешкодно «пересуватися» у піхву за допомогою тканинної смужки на трусиках.

Як уникнути поганих наслідків при носінні

Щоб уникнути плачевних результатів при використанні даного виду нижньої білизни необхідно:

 • дотримувати правила гігієни статевих органів;
 • бажано носити стрінги не частіше декількох разів у тиждень і не довше 8-9 годин на день;
 • вибирати трусики за своїм розміром і бажано з натуральних тканин;
 • не використовувати під час менструації і вагітності.
 • Які стрінги краще за матеріалом

  Сучасні трусики-стрінги роблять з різного роду матеріалів: бавовна, нейлон, синтетика, шовк, стрейч, латекс, мережива і багато інших. Краще всього для використання вибирати ті трусики, які зроблені з натуральних і більш якісних матеріалів (наприклад, бавовна).

  Звичайно, вони будуть коштувати в кілька разів дорожче, ніж їх «колеги» з синтетики, але на власному здоров’ї не можна економити! Також трусики з натуральних компонентів відрізняються гігієнічністю і зносостійкість.

  Як підібрати трусики по фігурі

  Щоб стрінги відмінно сиділи по фігурі і не приносили відчуття дискомфорту потрібно вміти правильно їх вибирати. Краще всього вибрати модель, яка трохи завелика.

  Так можна виключити будь-які пошкодження шкірних покривів у момент руху. Не можна брати трусики, які будуть малі. При їх використанні велика імовірність здавлювання шкіри і посилення тертя тканини, що може призвести до негативних наслідків (пошкодження тощо).

  З досвіду гінекологів, на початку носіння стрінгів багато жінок відзначають, що не бачать принади із-за постійного незручності і відчуття дискомфорту. З часом ці почуття проходять і розпізнаються позитивні якості даного типу спідньої білизни.

  Стрінги не призначені для щоденного використання – вони були придумані тільки для отримання більш рівної засмаги на пляжі або в солярії.

  Також їх одягають, коли сукню або костюм сильно облягає тіло і не можна, щоб були видні якісь частини стандартного спідньої білизни. Вкрай сумнівним для світової індустрії моди є краса стирчить шнурівки з джинсів, шортів або штанів.

  Коли не варто одягати стрінги? Протипоказання

  Існують кілька протипоказань при експлуатації трусиків-стрінгів. Із-за постійного зіткнення матеріалу даного нижньої білизни з інтимними частинами тіла, особливо з анусом, жінкам, які страждають від геморою категорично заборонено використовувати стрінги. Надмірне тертя призведе до ускладнення хвороби і може призвести до більшого розвитку інфекції всередині анального отвору.

  Молочниця і інші захворювання грибка «candida» є постійними супутниками дівчат, які носять стрінги кожен день. Якщо є ризик виникнення подібного грибка, від таких трусиків слід негайно відмовитися.

  При наявності онкології будь-якого з статевих органів, носіння стрінгів суворо забороняється. З-за постійних попрілостей і сприятливого середовища для бактерій стан пацієнтки може погіршитися.

  Не можна використовувати стрінги в холодну пору року – це може призвести до захворювань органів малого тазу і привести до безпліддя.

  Щоб використовувати даний вид нижньої білизни без негативних наслідків необхідно дотримуватися всіх заходів безпеки і не гнатися за численними віяннями моди. Потрібно віддавати перевагу найбільш якісним і природним матеріалам, які зможуть уберегти тіло від небажаних наслідків при носінні спідньої білизни.

  Носити стрінги — модно і сексуально, але й шкідливо для здоров’я. Щоб не мати проблем зі здоров’ям і завжди відчувати себе на висоті, вибирайте білизну уважно і тільки у відповідності з заходом, на який збираєтеся.

  Цікаві відео про стрінгах — які вони бувають і як їх носити

  Чому небезпечно носити таку білизну, — у цьому відео: