Стрінги. Що це, хто придумав, фото, види жіночих трусів, шкідливо носити?

Стрінги – це вид маленьких трусиків, які використовуються в якості нижньої білизни або купальника. Вони з’єднуються на стегнах тонкою смужкою за допомогою трикотажних трикутників.

Такі трусики — обов’язковий атрибут у колекції нижньої білизни будь-якої дівчини. Головною відмінністю від звичайних трусиків є максимальне відкриття області сідниць, але спереду вони виглядають як трусики-бікіні.

Відмінність трусиків-стрінгів від танга полягає в тому, що бічні смужки у них більш вузькі. Трусики-танга належать до підвиду звичайного нижньої білизни, щоправда, мають тонку тканинну бічну частину. У стрінгів боковини завжди зроблені у вигляді шнурівки.

Зліва — ТАНГА, по центру — ТОНГ, праворуч — G-СТРИНГ.

Головною відмінністю від звичайних трусиків є максимальне відкриття області сідниць, але спереду вони виглядають як трусики-бікіні.

Ця особливість стрінгів дозволяє отримати найбільш рівномірний загар. Такий вид нижньої білизни застосовується в різних видах одягу: боді, купальники для спортивних гімнасток, інтимні костюми і т. д.

Хто придумав стрінги

В сучасний світ дане поняття було введено в ХХ столітті Руді Гернрайхом – американським модельєром, який спеціалізувався на одязі для відпочинку, нижній білизні і купальниках. Якось раз, в одному із стриптиз-клубів він побачив, що танцівниці завжди танцюють у відвертих костюмах, і вирішив внести цю пікантну особливість у свої роботи.

Models walk the runway at the CM Cia.Maritima show. (Frazer Harrison/Getty Images for CM Cia.Maritima)

У 1974 році на своєму показі він продемонстрував новинку сезону – купальник зі стрингами. Цей хід став новим віянням в індустрії моди, і прославив свого творця на весь світ.