Привітання з днем народження чоловікові. Короткі, красиві, оригінальні

У день народження всім приємно чути добрі і ласкаві слова, побажання на свою адресу. Щоб це день для іменинника був незабутнім, варто підготувати для нього короткі, ємкі, але при цьому гарні поздоровлення.

Привітання з днем народження чоловікові у прозі

Привітання з днем народження чоловікові короткі, красиві можна скласти як у прозової формі, так і у віршах або у вигляді коротких sms-повідомлень.

Зміст цих текстів буде різним залежно від того, кому вони адресовані: чоловіка, батька, друга, брата, хлопцеві. Такі привітання несуть колосальний заряд позитивної енергії і чоловікові їх дуже приємно чути.

Особливо варто виділити ювілейні привітання на 30-річчя, 50-річчя, 60-річчя, так як в них в ємній формі відбиваються важливі віхи на шляху чоловіки з побажанням усіляких гараздів у подальшому житті.

Ці ювілейні нагадування трохи сумні, так як говорять про те, що частина життя прожите, але в той же час вселяють оптимізм, тому що прожиті роки не дарма.

Привітання з днем народження другу

Чоловікові, для якого день народження є особистим святом, буде приємно отримати короткі і гарні поздоровлення від своїх друзів.

Такі привітання містять у собі наступні думки:

 • обов’язково потрібно сказати, що поздравляющему пощастило з тим, що він зустрів на своєму життєвому шляху такого друга і коротко описати його чудові якості душі;
 • побажати знайти велику любов, але при цьому не забувати старих друзів;
 • матеріального благополуччя;
 • удачі, щастя, здоров’я.

Основна ідея такого привітання повинна полягати в тому, щоб як можна більше сказати про справжню чоловічу дружбу і про чудових якостях самого друга.

Поздоровлення з днем народження хлопцеві

Привітання з днем народження чоловікові короткі красиві від дівчини, яка з ним зустрічається, і відносини вже знаходяться на тій стадії, коли наближається весілля, необхідно зробити ніжними і приємними для хлопця, щоб він добре відчув, як любить його дівчина.

Можна слідувати декільком радам:

 • написати таке привітання самостійно, зазначивши в ньому всі кращі якості обранця;
 • можна скористатися готовими привітаннями, зачитане дівчиною буде звучати так само щиро, як і написане самої;
 • красиві привітання з днем народження чоловікові обов’язково складаються короткими, занадто довгі тексти тільки втомлять і відвернуть увагу.

У самому привітання важливо, щоб відчувалося ставлення дівчини до свого хлопця, виявлялися її почуття.

Привітання з днем народження чоловікові

У таких побажаннях особливо доречно буде сказати про свої почуття до чоловіка. Крім того, в тексті можна згадати про те, що:

 • день одруження найщасливіший у житті;
 • разом хотілося б пройти шлях до кінця життя;
 • відзначити чудові якості чоловіка;
 • побажати успіхів у роботі та здоров’я;
 • підкреслити, що для самої дружини щастя мати такого чоловіка.

Текст привітання можна зосередити тільки навколо однієї ідеї – що найголовніше в житті обох вже сталося, і тепер потрібно зберегти почуття один до одного в первісному вигляді, не розгубити їх гостроту.

Привітання з днем народження колишнього чоловіка

Не так часто зберігаються якісь стосунки між колишнім подружжям, особливо, коли вони вже мають нові родини. Але в тих випадках, коли нормальний дружнє спілкування залишається привітання з днем народження чоловікові короткі, гарні будуть приємні.

Узи шлюбу на якийсь час з’єднали пару, і напевно в житті було багато хорошого – у привітанні доречно нагадати про це, про тих роках, які пробули разом.

Деяка нотка смутку і жалю також повинна звучати, а також бути присутнім обов’язкова ідея про те, що відносини засмутилися не з вини якоїсь однієї сторони, а з-за взаємних розбіжностей.

Все це можна вкласти в першу частину тексту, а у другій логічно помістити слова з побажанням здоров’я, щастя, а головне того, щоб у колишнього чоловіка все склалося найкращим чином в сімейному житті з новою дружиною, якщо вона є, а якщо немає, то знайти ту, яка стане його щастям назавжди.

Привітання з днем народження татові

Цей вид поздоровлень можна розділити на дві частини: від дочки і від сина. Спільне у них – обов’язкове побажання здоров’я, довгих років життя, успіху, але є і відмінності:

 • дочка вказує на те, що батько для неї завжди був ідеалом чоловіка і залишається таким, що вона завжди відчувала його підтримку і відчуває зараз, що він завжди був ніжний і ласкавий з нею;
 • син вказує у своїх вітальних текстах, на те, що батько був для нього прикладом завжди і таким залишається в даний час.

В цілому загальний тон текстів, написаних дочкою більш емоційний, а написаний сином стриманий, але з почуттям щирої любові й поваги до батька.

Привітання з днем народження брата (рідної та двоюрідному)

Нюанси привітань братів, які перебувають у різному ступені споріднення, полягають у тому, що рідного брата слід говорити саме про братській, сестринської любові, а двоюрідного про спорідненість і дружбу, яка існують ще з дитячих років.

Загальне полягає в тому, що побажання здоров’я, матеріального благополуччя, успіхів, удачі – обов’язковий атрибут таких промов. По відношенню до старшого рідному брату молодші (сестра і брат) вказують на те, що він завжди був для них захисником, а для молодшого брата і прикладом для наслідування.

Привітання з днем народження колезі

У даному вигляді привітань необхідно відзначити кілька моментів:

 • ставлення колективу до ювіляра;
 • робота і те, що пов’язане з нею;
 • побажання усіляких благ.

У тексті зазначаються таланти колеги, його добре взаємодію з усім колективом. Щодо роботи присутні побажання кар’єрного зростання і зростання зарплати.

Всі інші слова направлені на те, щоб висловити якомога більше позитивних реакцій з боку колег – успіхів в любові, сімейного життя, здоров’я, бадьорості, довгого життя.

Привітання з днем народження начальника (директора)

Підлеглі повинні відчувати до свого начальства повагу.

У вітальних текстах, крім ритуального побажання усіляких благ (здоров’я, щастя, довгих років життя) потрібно відзначити найкращі якості свого керівника:

 • його справедливість;
 • уміння приймати правильні рішення;
 • проявляти турботу про тих, ким він керує.

Коротка мова, складена в такому дусі, буде доречна на ювілеї директора та створить більш неофіційну атмосферу на заході.

Привітання з днем народження на 30, 40, 50, 60, 70 років чоловікові

Цей вид здравниць має свою специфіку, пов’язану з проходженням певного кола житті чоловіком. І на цьому робиться особливий наголос, з тим, щоб підвести деякі підсумки пройденого шляху та намітити нові звершення:

 • 30 років – привітальною зазначається, що це самий розквіт для чоловіка, коли він вже набрав якогось досвіду, але в душі як і раніше юн.
 • 40 років – це час підбивати деякі підсумки минулого життя, також вказується на те, що чоловік досяг до цієї дати багатьох вершин і залишається тільки реалізовувати нові свої мрії і проекти.
 • 50 років – підкреслюється солідність цього ювілею і те, що чоловіка ще не можна назвати старим, але в теж час і до молоді не віднесеш, можна згадати про те, що є вже онуки, побажати успіхів у праці.
 • 60 років – тут найбільш доречні побажання здоров’я, не зайвим нагадати чоловікові, що і в цьому віці потрібно тримати себе у формі і віддати хвалу прекрасному зовнішньому вигляду пенсіонера.
 • 70 років – побажання прожити до ста років найчастіше зустрічаються в привітаннях на цей ювілей, а також вказівку на повну зрілість і мудрість.
 • Як видно, всі ювілеї несуть на собі печатку певної прив’язаності до часу, так чи інакше, нагадуванню про вік самого ювіляра.

  Привітання з днем народження чоловікові у віршах

  Це найбільш часто вживаний прийом для привітання. Скласти кілька строф, так щоб було в риму не так вже й складно. Важлива перевага такого підходу полягає в тому, що вірші ювіляра можна складати колективно, з прозою це зробити не так просто.

  А тут кожен підбирає риму на слово, шукає нове слово і поступово народжується вірш-привітання. Ще один важливий момент полягає у тому, що у віршованій формі висловити думку можна більш яскраво, емоційно і також прочитати з виразом.

  Хороший варіант: написати текст привітання білим віршем

  Привітання з днем народження чоловікові прикольні

  З такими привітаннями потрібно бути обережним, адже в них завжди міститься деяка частка гумору, а з ним можна переборщити. Прикольні спічі доречні при будь-якого вшанування ювіляра, але потрібно проявляти особливу тактовність, коли вони стосуються начальства.

  Теми таких оздоровниць гіпертрофовані, гротескні. Наприклад, побажання, щоб дружина вдома зустрічала в сукні до ліктів, п’ять відпусток у році, щоб кожен місяць підвищували зарплату та інше. Одночасно присутні і звичайні побажання здоров’я, успіхів, щастя, любові.

  Прикольні поздоровлення завжди викликають посмішку на обличчях гостей і самого ювіляра. Вони підвищують настрій всім і створюють невимушену обстановку, навіть коли вшановують начальника.

  Привітання з днем народження чоловікові короткі

  У цих промов багато спільного з тостами. Стислість і ємність їх дозволяє в декількох, а часом і в одній сходинці сформулювати ряд важливих побажань. Однак це обмежує того, хто вітає у виборі.

  Доводиться зупинитися на самому головному. І цим головним найчастіше є: здоров’я, успіх, щастя, любов

  За формою такі поздоровлення можуть бути:

  • одна строчка білим віршем;
  • рядок у вигляді афоризму, без обов’язкової прив’язки до риму;
  • просте рядочки.

  Всі ці форми легко передають основні думки, стають приводом для того, щоб підняти келихи з вином за ювіляра.

  СМС привітання з днем народження чоловікові

  У разі, коли неможливо з якихось причин привітати особисто вдаються до Смсками. Вони схожі з короткими привітаннями і також можуть бути складені у віршованій та афористичною формі.

  Короткі СМС-ки – гарний спосіб привітання з днем народження чоловіка

  СМС добре б супроводити смайликом або ж романтичним зображенням у вигляді двох сердець, якщо воно призначене хлопцеві від дівчини.

  Коротка красива смс-ка з ніжним або веселим смайликом — хороший варіант привітання коханого чоловіка з днем народження

  В інших випадках слід дотримуватись такі правила:

  • якщо людина знаходиться далеко від будинку і не може привітати свого батька особисто, то краще послати лаконічне і чітке повідомлення, яке виражає всі щирі почуття сина (дочки) до батька;
  • брату потрібно в кількох словах послати підбадьорливі повідомлення;
  • дівчині або дружині краще не посилати повідомлення, а постаратися в цей знаменний день опинитися поруч зі своєю коханою людиною.

  Привітати чоловіка з днем народження щиро і з любов’ю, тоді будь-які добрі слова обов’язково піднімуть настрій і зроблять святковий день краще

  Корисні відео-матеріали із привітаннями з днем народження чоловікові: короткі, красиві, в віршах

  Короткі і красиві привітання з днем народження чоловікові:

  Гарне Привітання З Днем Народження Чоловікові: