Привітання з днем народження чоловікові. Короткі, красиві, оригінальні

У день народження всім приємно чути добрі і ласкаві слова, побажання на свою адресу. Щоб це день для іменинника був незабутнім, варто підготувати для нього короткі, ємкі, але при цьому гарні поздоровлення.

Привітання з днем народження чоловікові у прозі

Привітання з днем народження чоловікові короткі, красиві можна скласти як у прозової формі, так і у віршах або у вигляді коротких sms-повідомлень.

Зміст цих текстів буде різним залежно від того, кому вони адресовані: чоловіка, батька, друга, брата, хлопцеві. Такі привітання несуть колосальний заряд позитивної енергії і чоловікові їх дуже приємно чути.

Особливо варто виділити ювілейні привітання на 30-річчя, 50-річчя, 60-річчя, так як в них в ємній формі відбиваються важливі віхи на шляху чоловіки з побажанням усіляких гараздів у подальшому житті.

Ці ювілейні нагадування трохи сумні, так як говорять про те, що частина життя прожите, але в той же час вселяють оптимізм, тому що прожиті роки не дарма.

Привітання з днем народження другу

Чоловікові, для якого день народження є особистим святом, буде приємно отримати короткі і гарні поздоровлення від своїх друзів.

Такі привітання містять у собі наступні думки:

  • обов’язково потрібно сказати, що поздравляющему пощастило з тим, що він зустрів на своєму життєвому шляху такого друга і коротко описати його чудові якості душі;
  • побажати знайти велику любов, але при цьому не забувати старих друзів;
  • матеріального благополуччя;
  • удачі, щастя, здоров’я.

Основна ідея такого привітання повинна полягати в тому, щоб як можна більше сказати про справжню чоловічу дружбу і про чудових якостях самого друга.