Як вишивати бісером – навчальних урок з фото та описом

Покрокова інструкція як вишивати бісером красиві вироби своїми руками. Великий вибір ідей, фото і готові схеми бісероплетіння для початківців.

Рукоділля в усі часи користувалося попитом. Панно, гобелени або проста вишивка — все виглядає неповторно. Не менш ефектно виглядають вироби з намистин. Завдяки фото вишивки бісером, у людей складається оманливе враження. Ніби процес шалено складний, і навчитися йому не можна. Однак він не стільки складний, скільки кропітка. При наявності бажання і вільного часу, цілком можна оволодіти необхідними техніками.

Однак варто відразу довідатися, як правильно вишивати бісером, щоб допускати менше помилок і швидше розвиватися.

Матеріали

Початківцям рукодільниця знадобляться спеціальні набори. Там є бісер необхідних кольорів, канва зі схемою і навіть інструмент. Використовувати звичайну голку не рекомендується, тому що вона занадто товста. Через маленькі бісеринки пройде тільки дуже тонкий інструмент. Але потрібно мати на увазі: подібні голки легко ламаються. Доведеться брати з запасом, щоб швидко замінити непридатний інструмент.

Нитки можуть бути будь-які. Головне, вони не повинні розпадатися на волокна і завиватися в процесі. Підійдуть бавовняні, синтетичні, капронові або шовкові.

Крім канви, використовують будь-яку міцну, не осыпающуюся тканина. Її, як правило, натягують на п’яльця або гобеленові рамки — так вона не провисає.

Досвідчені майстрині вміють адаптувати схеми для вишивки хрестом під бісер. Складності всього дві: підбір зерен відповідних відтінків і перенесення малюнка на канву.

Види швів

Освоївши кілька базових швів, рукодільниця вже зможе відточувати майстерність і радувати близьких чудовими виробами.