Сакура з бісеру: ТОП-100 фото кращих ідей + інструкція плетіння своїми руками

Простий урок з бісероплетіння сакури з бісеру своїми руками. Великий вибір ідей створення прикрас і виробів з бісеру дивіться на фото в статті.

Що може прикрасити кімнату, надати їй східного чарівності та заразом сказати про вашу любов до майстерним виробам? Це сакура з бісеру своїми руками. Вона ж здатна порадувати ваших друзів або знайомих, як подарунок.

Цей майстер клас навчить вас робити сакуру з бісеру. Це здається складно і копітко, але якщо просто слідувати інструкціям поетапно і уважно, це виявиться несподівано легко. Для наочності ви побачите також фото сакури з бісеру і покрокове відео.

Нижче ми розповімо про трьох варіантах вироби сакури з бісеру. Всіх їх легко зробити. Але найпростіше — другий, так що якщо сумніваєтеся у своїх силах — вибирайте його.

Складна сакура

Вам знадобиться:

  • Білі бісеринки, близько 30 м, 3 мм кожна;
  • Рожеві бісеринки, близько 30 м, 3 мм кожна;
  • Дріт з міді завтовшки 2-3 мм

Гілки

Візьміть відрізок дроту, рівний потроєною довжині стовбура майбутньої сакури. Вирішіть це заздалегідь. Не соромтеся, пам’ятайте, що дріт належить гнути і крутити, вам знадобиться багато.

Приступаємо до гілках і листю, роль яких грає рожевий бісер. Листок гілки являє собою відігнутий і складений ділянку дроту. У кожній з верхніх гілок по три листка. На ці листки треба нанизати бісеріни — по 3. Не забувайте вважати вигини. Від їх кількості залежить доступна довжина відгалужень.

Після цього починаємо надягати бісеринки на гілки з боків дерева. Кожна вітка складається з двох великих витків, і на кожному з них буде по кілька листків на три бісеринки і один — на п’ять.

Закінчивши роботу з листям, починайте згортати гілки в цілому. Не чіпайте залишається хвіст дроту, він ще знадобиться для великих гілок.

Склавши ще дві гілки вищеописаним чином, з’єднайте їх в одну товсту. У підсумку треба зробити п’ять аналогічних. А вже їх збираємо в одну, саму товсту, яка і буде становити стовбур всього дерева.

Якщо хочете, щоб сакура вийшла пишною, розлогою, вам знадобиться зробити 70-100 маленьких гілочок. Всі їх скріпіть як стовбур. Середні кінці треба як слід обплести залишилися хвостами веточных дротів. Складайте витки один до одного як тільки можете щільніше. Тоді буде простіше покривати їх підсумковим матеріалом, про який нижче.

Зробивши стовбур, переконайтеся, що коріння залишаються решт досить великі, розлогі. Вони допоможуть дереву стояти, тому це дуже важлива частина. Багато хто не надають їй значення, ви ж уникнути такої помилки. Інакше сакура буде валитися.

Нарешті, щоб стовбур був міцніше і естетичніше, його можна додатково покрити чим-небудь. Матеріал виберіть самі, якою хочете.

Обмотайте дерево нової дротом потрібного відтінку, або ж нитками, або скотчем, який можна пофарбувати. Також є варіант покрити стовбур яким-небудь матеріалом для ліплення, начебто пластиліну — його також можна пофарбувати. Це буде відмінно виглядати.