Ікони бісером: ТОП-120 фото ідей. Покрокове опис вишивання та особливості сучасного іконопису

Легка інструкція з описом, як вишивати ікони бісером своїми руками. Фото ексклюзивних і незвичайних робіт, а також секрети від майстринь порталу.

У всіх віруючих людей в будинку є хоча б одна ікона. Перед чином завжди можна помолитися, попросити про допомогу. Вишивання — це особливий вид мистецтва, що вимагає посидючості і досвіду. Вишивка ікон з допомогою бісеру гідне хобі, яке дасть можливість наповнити свій будинок образами святих.

Ручна робота завжди цінується дорожче, так як людина вкладає душу і любов у свій твір. Нижче належить розібратися в тому, як вишивати бісером ікони, які є нюанси і багато іншого.

Вишивка бісером ікони: інструкція

Найбільш популярний вид роботи — Матрона Московська. Зазвичай схема продається вже з повним набором всього необхідного. Майстер вишиває хустку, одяг і фон. Особа святої залишається незмінним.

Схема досить проста, на канві вже присутні позначки, за якими розбереться навіть дитина. До речі, спільне заняття з дітьми, добре позначається на культурному вихованні.

Додатково передбачається схема середньої складності. Щоб самостійно вишити образ, необхідно зробити:

  1. Підготувати краю тканини, де буде вышиваться образ — обробляють звичайним клеєм ПВА.
  2. Надрукувати на полотні образ — багато хто просто малюють на основі шаблону, взятого з інтернету.
  3. Вибрати спосіб, з допомогою якого буде вышиваться робота.

до Речі, швидше і легше вишивати монастирським швом (нагадує напівхрест). Вишивку бісером ікон необхідно заздалегідь обговорити зі священиком.

Техніка покроково

Для тих, хто тільки починає вишивати бісером, є покрокова інструкція:

  1. Спочатку просовується нитка в голку.
  2. Далі на неї нанизується невелика бісеринка.
  3. Коли голка пронизує виворіт, роблять стяжок. Після, голка повертається назад на відстані 1 мм

Далі знову нанизується бісер, кроки повторюються. На практиці, нічого складного тут немає. Головне зберігати відстань між стібками. Якщо вони будуть однаковими, а ребра бісеру спрямовані в одну сторону — ікона вийде дуже красивою.

Полегшити новачкові роботу допоможуть готові набори. Зазвичай у них вже є детальна схема, інструкція матеріал.