Метелик з бісеру (100 фото ідей) – уроки, схеми, варіанти плетіння та приклади самих красивих виробів

Майстер-клас з покрокової інструкцій та фото зі створення ексклюзивної вироби з бісеру – метелик. Список всіх етапів створення виробів з бісеру своїми руками.

Бісероплетіння – вид рукоділля, який останнім часом набрав особливу популярність. Картини, різні прикраси, брошки, штучні квіти, дерева, кухонні серветки, іграшки – все це можна зробити своїми руками з доступного матеріалу – бісеру.

Також, можна придумати щось дуже красиве і оригінальне в якості подарунка на особливе свято. З упевненістю можна сказати, що людина буде в захваті від вашої вироби. А найголовніше те, що ви вкладете в неї свою душу.

Варто відзначити, що брошки з бісеру у вигляді комах виглядають особливо красиво і привабливо. Ось, наприклад, якщо знайти фото метелики з бісеру, то можна зробити висновок, що виготовити таку прикрасу не складе великої праці навіть новачкові. Для цього потрібні лише кілька речей: акуратність, уважність, посидючість, зацікавленість і терпіння. Ні для кого не секрет, що з першого разу не все може вийде.

У статті ви зможете дізнатися багато корисного для себе, а саме – майстер-клас по створенню метелики і інструкція, як зробити метелика з бісеру, а також багато чого іншого.

Матеріали та інструменти для створення метелики

  • Різнокольоровий бісер круглої форми;
  • Різнокольоровий бісер рубка;
  • Дріт;
  • Ножиці або кусачки.

Майстер-клас по створенню метелики з бісеру

Цей розділ допоможе всім, хто цікавився як зробити метелика з бісеру. З допомогою легкою і зрозумілою інструкції, ви зможете самостійно повторити прекрасне творіння всемогутньою природи своїми руками.

Починати свою роботу потрібно з створення крил для красивого метелика використовуючи техніку паралельного плетіння. Далі, слід взяти шматок дроту і нанизати на неї одну бісерину. Потім на один край надіти ще 2 штуки, а потім провести через них другий кінець дроту. Як тільки ви затягнете петлю, повинне вийти два ряди. Ваше завдання – доробити перше крило до самого кінця, а потім сам робити друге, використовуючи ту ж саму техніку плетіння. Кількість та колір бісеринок потрібно підбирати самостійно або слідуючи певній схемі.

Для того, щоб сформувати вусики, необхідно нанизати по 2 бісеринки на кожен кінець дроту (відступ повинен становити близько 3 см від самої голови). Далі два кінці дроту проводимо крізь перший нанизаний бісер, закріплюємо на голові і скручуємо – в результаті отримаємо усик. Робити тулуб метелики рекомендується з бісеру з великим отвором, тому що під час складання всіх необхідних деталей виникне необхідність пропускати їх кілька разів через один дріт.

В кінці у вас вийде яскрава і різнобарвна метелик з бісеру, яка стане відмінною прикрасою для інтер’єру кімнати.