Дерева з бісеру – 105 фото незвичайних виробів з бісеру своїми руками

Докладний опис всіх принципів бісероплетіння для початківців. Готова інструкція з описом і фото, як сплести дерево з бісеру своїми руками.

З бісеру можна створювати різні фігури. Дерево займає особливе місце у любителів бісероплетіння. Кожна гілка виходить плоскою, однак, якщо сплести їх в цілісну фігуру, то всі частини дерева отримують об’ємну форму. Ця стаття надасть повну інструкцію по створенню дерева з бісеру.

Різновиди дерев з бісеру

Бісер – матеріал досить унікальний, який дозволяє створювати дерева з бісеру своїми руками. Можна створювати сакуру, калини або плакучу вербу. Для любителів російської природи підійде плетіння російської берези.

Якщо до виробу додати намистини, то можна зобразити плодоносні дерева апельсина або грейпфрута. Можна підбирати намистини різних кольорів, щоб плоди були схожі на яблуко або лимон.

Матеріали для роботи

Основне, що потрібно для створення квітів і дерев з бісеру – це різних відтінків і кольорів бісер. Також вам знадобляться намистини для прикраси, стеклярус, можна скористатися самоцвітами.

Грошове дерево з бісеру з давніх часів вважалося символом багатства, тому виріб прикрашають цими монетами.

Ствол для дерева з бісеру

Щоб додати велику стійкість, виріб необхідно насаджувати на дріт. Бажано мати кілька котушок кольоровий дроту, це дозволить використовувати в плетінні безбарвні намистини.

Щоб виріб міцно стояло, у нього повинен бути міцний стовбур, для цього використовується товста дріт, для решти деталей краще підійде тонка.

Щоб стовбур дерево вийшов міцним, для нього знадобляться:

  • Клей;
  • Скотч;
  • Нитки різних кольорів;
  • Алебастр;
  • Фарба.

Частина підставки можна прикрасити додатковими матеріалами для імітації моху або землі.