Брелок з бісеру: фото, інструкція, схеми і поради, як зробити оригінальний брелок своїми руками

Покрокова інструкція плетіння красивого брелока з бісеру своїми руками. Готові схеми для початківців з фото та описом від майстринь порталу.

Бісероплетіння залишається одним з найбільш доступних і популярних видів рукоділля незалежно від віку. З допомогою найпростіших матеріалів виходять воістину унікальні вироби. З великого різноманіття можливих виробів, в числі яких іграшки, фенечки, брошки, бонсай і не тільки, спробуйте створити в техніці плетіння з бісеру оригінальний брелок. Він стане незамінною, дорогий серцю речі на кожен день.

Ідеї бісерних брелків

Багато хто з вас напевно носять ключі (зв’язку) від будинку або автомобіля на брелоку, адже так втратити їх набагато складніше. Брелоками зараз модно прикрашати рюкзаки, сумки, гаманці, гаджети і навіть одяг.

Все, що здасться вам цікавим або викличе близькі асоціації, можна відтворити в бісері. Ініціали або літери імені, соковиті фрукти і ягоди, квіти, тварини, геометричні фігури, музичні інструменти, спортивний інвентар, знаки зодіаку, смайлики та інші символи — це лише частина можливих моделей.

Численні фото брелків з бісеру допоможуть вам зорієнтуватися. Доповніть ці варіанти відповідно вашим інтересам і вподобанням. У магазинах подібних аксесуарів не знайти.

знадобиться

Підготуйте бісер різних кольорів і форм, щоб виріб вийшла максимально авторської. За якістю цінується японський і чеський бісер. В якості додаткових матеріалів та інструментів використовуються нитки, мононитки (по товщині як звичайна швейна нитка, але набагато міцніше), тонка латунна або мідний дріт або волосінь, гумка, наповнювач (ватяні диски, целофан, синтепон), тонка голка для бісеру, ножиці, пінцет, лінійка, маленькі плоскогубці. Також знадобиться різна фурнітура: карабіни, кільця, ланцюжки, кнопки, застібки, стрічки, шнурки для підвіски, пензлики.