Ромашка з бісеру: ТОП-150 фото кращих ідей і новинок

Покрокова інструкція з фото і описом всіх етапів створення вироби ромашка з бісеру. Ексклюзивні ідеї від майстринь з багаторічним досвідом.

Бисеропление – це один із способів власними руками зробити саморобку, яка прикрасить інтер’єр, стане відмінним подарунком і допоможе розвинути дрібну моторику.

Багато діти активно починають займатися бисероплением і отримують від цього справжнє задоволення, вдосконалюючи свою майстерність. І деякі з них дивляться майстер-клас, щоб якось спростити собі завдання і освоїти нову техніку.

Що таке бісероплетіння?

В останні роки цей вид рукоділля отримав широке поширення. Сьогодні їм захоплюються багато дорослі і діти. Оскільки завдяки цьому з’являється можливість зробити якісь цікаві вироби власними руками і використовувати їх надалі.

Бісероплетіння являє собою унікальну технологію плетіння, яка передбачає використання певного матеріалу – бісеру. Так прийнято називати відносно невеликі намистини з скла, пластику та інших матеріалів, які були просвердлити наскрізь.

Історія бісероплетіння

Бісер вперше почали використовувати більше 3 000 років тому. Першими його гідності оцінили єгиптяни, які використовували бісер в якості прикраси для одягу. Але бісер єгиптяни використовували не тільки для вишивки. З нього робили прикраси: намиста, браслети, сережки.

Згодом бісер був завезений і на територію Сирії, а потім Римської імперії. Значно пізніше китайці винайшли унікальний пристрій, який підраховували кількість намистин на дроті. Так були винайдені рахунки.

Кочові племена носили одяг, яку розшивали бісером, тому дівчата з раннього дитинства вчилися працювати з цим матеріалом, освоюючи різні техніки. На початку 18 століття в Європі теж почали активно використовувати бісер, з’явилися заводи, що займалися його створенням.