Як швидко заробити гроші: 12 перевірених способів

Як швидко заробити гроші: 12 перевірених способів

Бує, що треба екстрено роздобути кілька вільних тисяч. Міняти роботу немає часу та сенсу, мікрокредити – зло, а зараз ще й світова пандемія диктує свої правила. Здається, із цієї ситуації просто не може бути ніякого зручного виходу. Але ми не згодні! Тому зібрали 12 способів, як можна швидко заробити гроші без сумнівних авантюр та махінацій!

1. Приватні уроки

Приватні уроки - Як швидко заробити гроші

Якщо ти майстерно володієш англійською мовою, математикою чи історією – саме час йти до репетиторів. Також потрібне програмування, гра на музичних інструментах, підготовка до іспитів. Якщо ти не плануєш викладати довго, шукай замовлення з проханням пояснити окрему тему.

Що потрібно вміти: Бажано досконало володіти предметом, знати ази педагогіки, вміти пояснювати та вибудовувати навчальний процес. Сервіси висувають свої вимоги: вищу освіту, громадянство, стаж, розуміння вікової психології.

Недоліки: Для дійсно хорошої ставки потрібен такий самий хороший досвід. Складно почати викладати з нуля, поки що немає своєї бази. Сервіси-посередники беруть комісію за послуги.

Скільки можна заробити: від 500 руб./год.

2. Няня

Няня - Як швидко заробити гроші

Далеко не всім потрібні кандидати наук, шеф-кухарі та майстри спорту замість няні. Іноді потрібно залишити дитину на вечір або на пару днів, відвести на гурток та привезти назад, допомогти багатодітній мамі з походом до лікаря.

Що потрібно вміти: Потрібно вміти знаходити спільну мову з дітьми, знати, як їх виховувати та доглядати. Можуть запитати про громадянство, медкнижку, шкідливі звички, освіту, володіння іноземною мовою, кулінарні навички тощо.

Недоліки: Не розраховуй одразу ж влаштуватися з вулиці через агентство – там жорсткі критерії підбору персоналу. Тож клієнтів доведеться шукати самостійно. Підготуйся, що схвильовані батьки можуть розпитувати буквально про все на світі.

Скільки можна заробити: від 200 руб./год. Ставка розраховується залежно від умов. Комусь потрібно просто забрати дитину зі школи, а комусь – няня-педагог із проживанням.