Як швидко заробити гроші: 12 перевірених способів

Як швидко заробити гроші: 12 перевірених способів

Бує, що треба екстрено роздобути кілька вільних тисяч. Міняти роботу немає часу та сенсу, мікрокредити – зло, а зараз ще й світова пандемія диктує свої правила. Здається, із цієї ситуації просто не може бути ніякого зручного виходу. Але ми не згодні! Тому зібрали 12 способів, як можна швидко заробити гроші без сумнівних авантюр та махінацій!

1. Приватні уроки

Приватні уроки - Як швидко заробити гроші

Якщо ти майстерно володієш англійською мовою, математикою чи історією – саме час йти до репетиторів. Також потрібне програмування, гра на музичних інструментах, підготовка до іспитів. Якщо ти не плануєш викладати довго, шукай замовлення з проханням пояснити окрему тему.

Що потрібно вміти: Бажано досконало володіти предметом, знати ази педагогіки, вміти пояснювати та вибудовувати навчальний процес. Сервіси висувають свої вимоги: вищу освіту, громадянство, стаж, розуміння вікової психології.

Недоліки: Для дійсно хорошої ставки потрібен такий самий хороший досвід. Складно почати викладати з нуля, поки що немає своєї бази. Сервіси-посередники беруть комісію за послуги.

Скільки можна заробити: від 500 руб./год.

2. Няня

Няня - Як швидко заробити гроші

Далеко не всім потрібні кандидати наук, шеф-кухарі та майстри спорту замість няні. Іноді потрібно залишити дитину на вечір або на пару днів, відвести на гурток та привезти назад, допомогти багатодітній мамі з походом до лікаря.

Що потрібно вміти: Потрібно вміти знаходити спільну мову з дітьми, знати, як їх виховувати та доглядати. Можуть запитати про громадянство, медкнижку, шкідливі звички, освіту, володіння іноземною мовою, кулінарні навички тощо.

Недоліки: Не розраховуй одразу ж влаштуватися з вулиці через агентство – там жорсткі критерії підбору персоналу. Тож клієнтів доведеться шукати самостійно. Підготуйся, що схвильовані батьки можуть розпитувати буквально про все на світі.

Скільки можна заробити: від 200 руб./год. Ставка розраховується залежно від умов. Комусь потрібно просто забрати дитину зі школи, а комусь – няня-педагог із проживанням.

3. Таксі

Таксі - Як швидко заробити гроші

Якщо у тебе є своя машина – то ось і найочевидніший спосіб, як швидко заробити грошей. Можна підключитися до одного з сервісів у місті або їздити самостійно.

Що потрібно вміти: Потрібно водити машину та мати власний транспортний засіб. Деякі сервіси мають вимоги до стану та обладнання автомобіля, до водійського стажу та медкнижки.

Недоліки: Заправка, мийка, обслуговування машини – все за власний рахунок. Потрібно вміти знайти контакт із будь-яким пасажиром. Швидше за все, доведеться допомагати з валізами та іншими дрібними завданнями.

Скільки можна заробити: від 1500 руб. за робочий день.

4. Різноробочий

Рознорабочий - Як швидко заробити гроші

Можна нескінченно перебирати слюсарів, вантажників, електриків та монтажників на годину. Для зручності ми поєднали всі ці роботи в одну категорію, куди входить все, від штукатурки стін та побілки стелі до підключення пральної машини, монтажу люстри або допомоги з переїздом. Подумай, з чим точно впораєшся саме ти!

Що потрібно вміти: Знадобиться фізична сила, витривалість, побутові та господарські навички. Для пошуку вакансій та пропозицій рекомендуємо освоїти всілякі біржі та дошки оголошень.

Недоліки: Навантажувальні роботи дуже важкі фізично, а під час дрібного побутового ремонту важливо не зіпсувати чужу техніку чи ремонт.

Скількиможна заробити: від 200 руб./год, залежно від складності та обсягів.

5. Мийник авто

Мийник авто - Як швидко заробити гроші

Автосервісам постійно потрібні працівники, тому можливо вдасться домовитися на якийсь час. Багато хто з них платить того ж дня наприкінці зміни або розраховується понеділок. Зазвичай це мінімальна ставка та відсоток від вимитих машин.

Що потрібно вміти: Підготуйся до фізичної роботи і переконайся, що в тебе немає алергії на миючі засоби. Потрібна уважність, акуратність та бажання швидко освоїти незнайоме обладнання.

Недоліки: Доведеться постійно контактувати з хімією, розбиратися в специфіці різних поверхонь та покриттів. Чищення машини – досить довгий процес, так що вимити пару десятків авто за зміну, щоб заробити більше, не вийде.

Скільки можна заробити: від 1500 руб. за зміну.

6. Сфера обслуговування

Сфера обслуговування - Як швидко заробити гроші

Іноді ресторани та готелі шукають співробітників на пару днів – поки хтось із персоналу у відпустці або на важливі заходи. Це можуть бути вакансії офіціанта, мийника, прибирача.Розрахунок зазвичай здійснюється позмінно відразу на руки готівкою.

Що потрібно вміти: Достатньо мати здорову спину, коліна та не боятися миючих засобів. Не завадить медкнижка, хоча її питають не скрізь.

Недоліки: З незвички така робота може бути важкою фізично.

Скільки можна заробити: від 800 руб. за зміну.

7. Промоутер

Промоутер - Як швидко заробити гроші

Незважаючи на загальну диджиталізацію та розвиток інтернет-маркетингу, звичайні вуличні промоутери з листівками ще не скоро зникнуть. Адже іноді потрібно запрошувати гостей до закладу чи проводити опитування!

Що потрібно вміти: Досить бути терплячим, уважним та комунікабельним. Краще заздалегідь ознайомитися з правилами та заборонами, щоб не клопотати штраф – особливо це стосується розклеювання реклами.

Недоліки: Готуйся провести весь день на ногах і постійно життєрадісно посміхатися людям. Якщо доведеться розклеювати листівки або афіші, потрібно багато та швидко ходити містом.

Скільки можна заробити: від 150 руб./год.

8. Таємний покупець

Таємний покупець - Як швидко заробити гроші

Це дрібне підробіток, для якого не знадобляться взагалі ніякі спеціальні навички. Замовник видає скрипти та перелік питань або описує ситуацію, яку потрібно розіграти. Після цього ти підеш у ресторан, магазин чи банк, щоб відтворити завдання та зафіксувати всі результати.

Що потрібно вміти: Потрібно буде уважно та прискіпливо вивчити всі деталі ситуації. Наприклад, записати на диктофон розмову, сфотографувати товар, перевірити, чи всю інформацію надав менеджер.

Недоліки: Приготуйся, що потрібно буде переконливо розіграти цілу виставу. Швидше за все, робота не підійде патологічно неконфліктним людям, які губляться та мовчать.

Скільки можна заробити: від 200 руб. за перевірку.

9. Верстка сайтів

Верстка сайтів - Як швидко заробити гроші

Якщо ти хоч трохи володієш базовими навичками верстки, вже можна шукати прості замовлення щодо оформлення форм та лендінгів. Зверніть увагу на конструктори сайтів, на зразок Tilda або Readymag. Їх можна освоїти за пару днів та робити гарні сторінки.

Що потрібно вміти: Знадобляться знання графічних редакторів, фотошопу, верстки.

Недоліки: Для такого підробітку таки потрібні спеціальні навички.Шукати замовлення з нуля буде складно, тому доведеться зібрати хоча б мінімальне портфоліо.

Скільки можна заробити: від 1000 руб. за проект.

10. Вигул собак

Іноді у власників собак не вистачає часу на те, щоб повноцінно погуляти з вихованцем. У такому разі вони готові платити тому, хто зможе приділити увагу їхньому улюбленцю. Можливо, потрібно буде погодувати тварину, дати їй ліки чи вимити лапи. Нам здається, що це дуже приємний і найпростіший спосіб, як швидко заробити гроші!

Що потрібно вміти: Обов’язково потрібно ладнати з собаками, не боятися тварин, вміти надіти намордник.

Недоліки: Не вдасться поєднати відразу кілька прогулянок і одночасно вигуляти собак різних господарів, як показують у мультиках.

Скільки можна заробити: від 200-300 руб./год.

11. Фотограф

Фотограф - Як швидко заробити гроші

Підробка фотографом – відмінний спосіб поєднати тренування навичок, заповнення портфоліо та невеликий заробіток. Найчастіше фотографи-початківці потрібні на заходах, щоб знімати зал та гостей. Іноді професійні майстри шукають помічників на складні проекти.

Що потрібно вміти: В ідеалі – звичайно, потрібно вміти фотографувати.Якщо у тебе немає релевантного досвіду, ознайомся хоча б із базовими правилами зйомки, композиції, кадрування та роботи зі світлом.

Недоліки: Таких пропозицій не дуже багато, а ще – швидше за все, знадобиться своя камера та обладнання.

Скільки можна заробити: від 500 руб. за зміну.

12. Актор масовки

Актор масовки - Як швидко заробити гроші

Ще один дуже приємний та цікавий спосіб швидко заробити гроші – знятися у масовці. Це тільки здається, що потрапити за лаштунки телебачення неможливо. Але на практиці більшості шоу, передач і навіть фільмам із серіалами періодично потрібна масовка.

Що потрібно вміти: Потрібно швидко реагувати на команди редактора та оператора. Іноді бувають вимоги до статі, віку, зростання, ваги або зовнішності в цілому.

Недоліки: Підходящі проекти доведеться пошукати, доки не обростеш своєю базою корисних контактів. Швидше за все, підробіток не підійде для дуже замкнених та сором’язливих людей. У маленьких містах шанси знайти таку роботу набагато нижчі.

Скільки можна заробити: від 500 руб., але одна зйомка може тривати як кілька годин, так і весь день.