Як позбутися запаху котячої сечі у квартирі: 9 ефективних способів прибрати запах з килима, меблів та одягу

Як позбутися запаху котячої сечі в квартирі?

Домашні улюбленці – це не лише море задоволення, а ще й безліч турбот. Прибрати калюжу за коханою кішкою не так складно, але на цьому проблеми тільки починаються. Як позбутися запаху котячої сечі в квартирі, який намертво в’їдається в килим, меблі, обробку та речі? Ми зібрали 9 ефективних способів!

1. Дій негайно

Забирай калюжу, як тільки помітиш, навіть якщо це невчасно. Чим довше вона залишається неприбраною – тим сильніше в’їдається запах і тим різкішим він стає. Позбутися його потім буде набагато складніше, а котів це лише простимулює повторити «подвиг».

Витирай калюжу насухо, але не розтирай її по поверхні, особливо якщо це ковролін. Використовуй вологі серветки та сухі ганчірки, але намагайся не збільшувати площу катастрофи.

Дій негайно - Як позбутися запаху котячої сечі в квартирі

2.Кошти з ензимами

Ензими – це особливий фермент, за складом наближений до білків. Вони стимулюють природні хімічні процеси, які у організмі. У твоєму випадку після висихання кошти з ензимами можуть повністю знищити запах.

Читай склади: це не обов’язково мають бути спеціалізовані препарати із зоомагазинів. Досить звичайної побутової хімії, але використовуй ензими тільки якщо раніше пляма не оброблялося ніякими іншими речовинами. Інакше реакція може бути непередбачуваною!

Засоби з ензимами - Як позбутися запаху котячої сечі в квартирі

3. Спеціальні засоби для боротьби із запахами

У зоомагазинах продається маса спреїв, гелів та рідин для видалення плям та запахів сечі. Виробник завжди вказує особливості застосування та для яких поверхонь підходить склад. Але не забувай, що чарівної пігулки від усіх бід не буває. Навіть так тобі, швидше за все, доведеться обробляти квартиру кілька разів та комбінувати різні методи.

Спеціальні засоби для боротьби із запахами - Як позбутися запаху котячої сечі у квартирі