Вязання снуда – покроковий опис як звязати красивий і теплий шарф (100 фото ідей)

Матеріали та інструменти необхідні для вязання снуда своїми руками. Великий вибір сучасних ідей, а також простий майстер-клас для початківців.

Снуд – модний і дуже практичний аксесуар, який вже кілька років не виходить з моди. Модниці всього світу мають у своєму гардеробі хоча б один снуд. Снуд являє собою довгий широкий шарф, з’єднаний в кільце. Їм можна закутати шию, формуючи з нього петлі або надягати на голову та шию.

Оскільки снуд – це той же шарф, зв’язати його зможе навіть починаюча майстриня. Головне вибрати гарний і нескладний візерунок.

Красивий снуд з якісної пряжі поєднується як з класичними плащами і пальто, так і з пуховиками або дублянками. Це добре видно на фото з модних показів, на яких часто миготять в’язані снуди.

Матеріали та інструменти

В’язання класичного снуда-кільця можливо тільки за допомогою колових спиць на волосіні. В’язання снуда гачком або класичними прямими спицями представляє собою звичайного в’язання шарфа. Його кінці по закінченні роботи зшиваються тими ж нитками, які використовувалися при в’язанні. В’язати шарф трохи легше. Якщо ви виберете такий спосіб, варто враховувати напрямок візерунка, він буде розвернутий на 90.

Вибір пряжі залежить від того, в який час року ви хочете носити снуд. Для весняних тонких виробів підійде тонка нитка з бавовни або вовни. Для зимового періоду краще вибрати об’ємну пряжу з суміші вовни і акрилу.

Алергікам краще вибирати пряжу з чистого акрилу, який не викликає алергічних реакцій.

Колір пряжі залежить від смаку майстрині і кольору одягу, з якої снуд припускають носити.

Також вам знадобиться схема в’язання снуда. Маючи під рукою схему з описом, ви не зіб’єтеся при підрахуванні петель і візерунок вийде рівним і красивим.