Вправи для схуднення ляшек з внутрішньої сторони. Як накачати ноги

Перед тим, як приступити до виконання вправ на внутрішню частину стегна, потрібно знати основи накачування м’язів у цій зоні. Це допоможе прибрати жир і швидко накачати стегна, виконуючи правильні вправи з максимальною ефективністю.

Основні принципи виконання вправ для схуднення ляшек з внутрішньої сторони

Спалити жирові відкладення тільки на внутрішній стороні стегон неможливо. Комплексний підхід до схуднення забезпечить рівномірно підтягнуті м’язи на стегнах, гомілках, стегнах і пружну, гладку шкіру ніг.

Спочатку тренування необхідно розігрітися. Вся розминка повинна зайняти не більше 15 хвилин і складатися з інтенсивних кардіо вправ, таких, як стрибки на скакалці, біг, велосипед або берпи.

Виконання вправ для схуднення ляшек з внутрішньої сторони без попереднього розігріву загрожує травмами!

Вправи виконуються за 2-3 кола, між колами — короткі перерви – приблизно за 10 секунд. Кожне коло має включати в себе від 10 повторень вправи.

Тренуватися слід через день, щоб дати відпочинок тієї групи м’язів, з якою проводилася робота, і не допускати перетренованості.

Після тренування необхідно виконати розтяжку – кілька стандартних вправ на розтяжку стегон і литкових м’язів і сідниць.

Під час тренування можна пити воду, в помірних кількостях, щоб не допустити зневоднення організму.

Для досягнення швидкого і ефективного результату, вправи слід поєднувати з дієтою і повноцінним режимом відпочинку.

Перед початком тренування, що включає вправи для схуднення ляшек з внутрішньої сторони, обов’язково варто вивчити протипоказання, або проконсультуватися з лікарем.