Як харчуватися, щоб прибрати живіт і боки. Дієта для швидкого схуднення. Продукти

Жінки до свят, урочистостей люблять поповнювати свій гардероб. Найчастіше, недавно куплене плаття, після чергової примірки, не радує тим, як воно сидить. Причиною цього є випираючий живіт і боки.

З цим слід боротися, тому виникає питання, як харчуватися, щоб прибрати живіт і боки, особливо тоді, коли намічається черговий захід.

Яка дієта краще всього прибирає живіт і боки

Звільнити живіт і боки від зайвих накопичень без спеціально розробленого раціону непросто. Розроблений комплекс дієтичного харчування лояльно діє на спалювання жирів в проблемних місцях з коригуванням інших частин тіла.

Стрижнем дієти є повне виключення вживання спиртних напоїв і тютюну. Нікотин з алкоголем порушують обмінні процеси організму. Пивний продукт взагалі заборонено вживати.

Це пояснюється збільшенням жіночих гормонів в організмі через пива, завдяки чому жир відкладається на зонах боків і талії. При вживанні пива, не вийде знайти стрункість.

Розроблений дробовий раціон призначається для боротьби з убиранием жирових відкладень на боках, так і на животі. Іншими словами, це часте харчування маленькими порціями, щоб проміжки між прийомами їжі були не менш 2,5 годин.

Кількість їжі на тарілці має бути малим, щоб після трапези залишалося відчуття недостатньої ситості.

Це пов’язано з тим, що інформація в мозок про насичення організму доходить через чверть години після їжі.

Трапезувати треба в доброму настрої, ретельно розжовуючи продукти. Не можна швидко накидати в шлунок все, що є на тарілці, час прийому порції повинно бути розтягнуто на 25 хвилин.

Враховуючи дане правило, шлунок поступово звузитися, а порції для насичення стануть менше. Для того, щоб вгамувати голод, достатньо буде невеликого об’єму їжі.

Важливо пам’ятати! Під час почуття голоду, у організму починається паніка, під час якої він відкладає запаси – якщо почуття голоду відсутня, то жировий обмін в нормі.