Вироби на 14 лютого своїми руками – найкрасивіші

Любов – це, мабуть, найпрекрасніше почуття, яке може відчувати людина. І як чудово, що для того, щоб виразити його в повній мірі, у нас існує цілий окремий свято! Так-так, я говорю про День Святого Валентина, який відзначається щорічно 14 лютого.

Ще не придумали, чим порадувати свою другу половинку? Або може бути ви педагог, і не вистачає ідей для проведення тематичного заняття з дітьми? У моїй збірці знайдеться все і для всіх. Зараз переконайтеся самі.

Кілька майстер-класів ми з вами присвятимо дитячої творчості. Подивимося, як можна оформити з хлопцями подарунки для своїх близьких. А може бути, і ви почерпнете для себе щось. А ближче до кінця статті поговоримо вже про дорослому творчості.

Не бійтеся, що у вас може щось не вийти. Всі вироби досить прості і вимагатимуть на свою виготовлення не більше години. Зате ваш улюблений чоловік точно оцінить такий індивідуальний подарунок, зроблений з душею. Починаємо!

Красиві вироби на 14 лютого для дітей в дитячому садку

Дитячі майстер-класи не повинні бути занадто складними, щоб діти отримували задоволення від уроку. Але в той же час важливий і освітній елемент. Якщо з разу в раз повторювати тільки вже знайоме, нічого доброго не вийде. Таким елементом може стати, наприклад, нова техніка виготовлення вироби. Або стара техніка, але новий матеріал.

МК, який ми з вами зараз розглянемо, якраз відповідає всім цим вимогам. Впоратися із створенням ось таких милих валентиночек зможе абсолютно кожен, але нудно при цьому не буде.

Матеріали, які знадобляться:

  • Клей ПВА;
  • Серветки і картон відповідного кольору;
  • Пензлик;
  • Ножиці;
  • Олівець.

Послідовність:

Беремо аркуш картону і вирізаємо з нього серце. Краще заздалегідь намалювати контур фігури на зворотному боці аркуша: «на око» може вийти не дуже рівно.

З серветок робимо ось такі полосочки. Щоб готовий виріб не виглядало занадто нудно, смужки повинні мати різну довжину. Зараз зрозумієте, як це працює.

Скручуємо кожну смужку в джгутик.

А потім формуємо з них тугі спіральки і приклеюємо до картонній основі. З коротких джгутиків спіральки виходять більш маленькі, а з довгих, відповідно, більшими.

Так виглядає готова валентинка. На звороті можна написати привітання.

А якщо взяти серветки різних кольорів і додати декор (наприклад, стрази, як на фотографії нижче), результат буде ще цікавіше.

Завжди симпатично виглядає поєднання різних матеріалів. Приміром, паперу і тканини. Погляньте, які гарненькі сердечка виходять з клаптиків.

Мило будуть виглядати в будь-якому інтер’єрі і такі ось райські пташки. Виготовлення їх, як бачите, теж немає нічого складного.

Ще один варіант оформлення валентинок. Доведеться допомогти хлопцям в роботі з гострими інструментами – наприклад, ножицями (щоб вирізати дірочки під стрічку). Ну або навчити їх використовувати дирокол.

А як вам такий дитячий варіант топиария на 14 лютого? Подивіться, як оригінально подається тут текст привітання.

Нитяна графіка, тільки в об’ємному варіанті) Нитки і дріт і нічого крім. Кілька таких сердечок стануть вельми симпатичною гірляндою.

Старші хлопці цілком можуть розшити валентинку своїми руками. В якості матеріалу тут чудово підійде фетр.

Ну і нарешті ще одна листівочка в техніці квіллінг. Із звичайних смужок кольорового паперу виходять дуже легкі і ніжні візерунки. Як раз в дусі майбутнього свята.

А ось ще одна оригінальна ідея, зробіть таку милу дрібницю, використовуйте цю видеоподсказку: