Як стати краще, ніж ти є, змінити життя, себе зовні, стати кращою подругою, дівчиною, дружиною, мамою

Як змінити своє життя на краще. З чого почати?

Професійні психологи і фахівці з особистісного росту написали вже дуже багато про те, як стати краще, ніж ти є, і в кожного з них різні підходи та програми до здійснення цієї мети.

Але всі вони сходяться в одному: для зміни життя на краще, потрібно міняти кожну її сторону окремо.

Як стати краще за 30 днів (1 місяць)

Зміна на краще — процес поетапний і тут не обійтися без плану дій. Людині, який задався такою метою, професійні коучі порекомендували б завести спеціальний блокнот, в якому можна скласти програму дій, і відзначати всі свої досягнення.

Як стати краще зовні

Оцінка себе

Щоб стати краще, ніж ти є зовні, необхідно для початку вирішити, що саме потрібно змінювати.

Подивіться на своє зображення в дзеркалі на повний зріст і оцініть свої переваги і недоліки

Психологи радять виконати наступне: потрібно підійти до великого дзеркала в одній нижній білизні, і подивитися на себе у повний зріст.

Необхідно чесно встановити всі достоїнства і недоліки своєї зовнішності. Якщо складно вирішити, можна покликати подруг або близької людини. Після цього буде ясно, з чого потрібно почати.

Фігура

Якщо з’ясувалося, що для досконалості потрібно скинути пару кілограмів, то необхідно придбати абонемент у фітнес-зал. Не потрібно сподіватися на інтернет уроки «Фітнес вдома», оскільки сьогодні не буде Інтернету, завтра буде колись, і так до нескінченності.

Придбаний абонемент – це гарантія стабільних походів в спортзал, як мінімум, тому що шкода витрачених грошей.

Групові заняття в спортзалі дають більше шансів отримати струнку фігуру

Тим більше, багато тренери стверджують, що при групових заняттях людина набагато швидше скидає вагу, оскільки прагне не відставати від інших і викладається повністю.

Зачіска (волосся)

Для зміни зачіски, необхідно звернутися в салон. Перед походом можна подивитися варіанти зачісок у всесвітній павутині і підібрати кілька варіантів.

Також рекомендується подивитися відгуки про салоні, і при запису обов’язково уточнити вартість процедур, щоб потім не було не потрібних сюрпризів. Під час роботи майстра, не потрібно соромитися задавати йому питання, ділитися своїми бажаннями, інакше в підсумку можна не отримати бажаного результату.

Макіяж

Як відомо, правильний макіяж може приховати будь-які недоліки особи.

Правильний макіяж здатний чудесним чином перетворити будь-яку жінку або дівчину

Будь-яка сучасна дівчина повинна знати, як правильно користуватися косметикою, щоб підкреслити свої достоїнства.

Для цього зараз існує велика кількість курсів, які називаються «Макіяж для себе». На цих курсах розповідаються основні правила нанесення макіяжу, послідовність, колірні поєднання, правила догляду за інструментами для нанесення макіяжу, а також, жінка може навчитися робити макіяж, який підходить саме їй.

Стиль одягу

Для зміни даної складової образу, необхідно або звернутися до професійного стиліста, який проконсультує щодо вибору одягу. Або подивитися модні журнали і почитати статті в Інтернеті про те, як правильно підбирати одяг під різні типи фігур.

Якщо у своєму гардероби ви виявили речі, які підкреслюють ваші недоліки замість достоїнств, сміливо позбавляйтеся від них

Потім необхідно самостійно перебрати гардероб і прибрати з нього речі, які не підкреслюють її переваги. Після чого, можна відправитися по магазинах і купити те, що підходить саме їй.

Як стати хорошою людиною духовно. Молитва, яка змінює життя на краще

Кожен день – маленьке добре діло

Допомогти сусідці донести сумки до будинку, погодувати бездомного кошеняти, підказати колезі по роботі як краще виконати завдання. Список маленьких добрих справ можна продовжувати нескінченно, але навіть такі дрібниці це плюс в карму.

Терпимість до чужих недоліків

Є чудова фраза, яку колись вимовив Лао-Цзи: «Ніколи не засуджуйте людини, поки не пройдете довгий шлях в його черевиках».

У всіх є недоліки, і це нормально. Не потрібно кидати в людини камінь, тільки тому, що він чогось не може або не знає, потрібно проявити терпимість і дохідливо пояснити йому все, тоді можна знайти нового друга.

Мовчання – золото

Не потрібно створювати видимість бесіди і вести порожні розмови. Якщо нема чого сказати, чи хочеться потеревенити, краще промовчати, ніж потім мучитися докорами совісті і думати про те, чи не було сказано чого зайвого.

Не боятися роботи

Вся робота повинна бути зроблена в строк і якісно. Не варто бідкатися оточуючим, що звалилося дуже багато справ, що нікому це не потрібно, що робота – це каторга. Повагу заслуговують ті, хто не лінуватися робити те, чим вони займаються і виконують свою роботу якісно.

Вміння вислухати і зрозуміти

Бути для всіх білим і пухнастим необов’язково, важливо просто проявляти чуйність до оточуючих.

«Стався до людей так, як хочеш, щоб вони ставилися до тебе» — гарна народна мудрість.

Якщо людина ділиться своїми переживаннями, необхідно вислухати його. Зовсім не потрібно давати йому порад або побажань, важливо просто проявити співчуття, увагу та щирість.

Молитва, яка допоможе стати краще, ніж ти є

Відомий письменник і керівник Церкви божественної науки в Лос-Анджелесі Джозеф Мерфі, написав молитву, яка здатна змінити життя кожної людини на краще.

“Дари Бога – мої дари. Я використовую кожен момент дня. Зі мною Божественна сила, мир і достаток. Божественна любов іде від мене, благословляючи всіх, хто потрапляє в моє оточення. Божественна любов зцілює мене зараз.

Не буду боятись я зла, тому що Бог зі мною. Я завжди оточений (-а) священним ореолом Божественної любові і сили. Я рішуче і позитивно знаю і вірю в те, що Божественна любов і всевидюче його око направляють, зцілюють і піклуються про всіх членів моєї сім’ї і про тих, кого я люблю.

Я прощаю кожного і щиро випромінюю Божественну любов, мир і доброзичливість на всіх людей, де б вони не були. У центрі моєї істоти панує світ, це світ Бога. В цій тиші я відчуваю Його силу, керівництво і любов Його Присутності Святого.

Я Божественним чином направляємо (-а) на всіх шляхах моїх. Я — є чисте річище для Божественної любові, істини і краси. Я відчуваю, як через мене протікає Його річка світу. Я знаю, що всі мої проблеми розчиняються у розумі Бога.

Шляхи Бога – мої шляхи. Слова, які я кажу, потрапляють туди, куди я їх посилаю. Я радію і віддаю подяку, розуміючи, що отримаю відповідь на свою молитву. І це так.”

При читанні цієї молитви треба щиро вірити в кожне слово і тільки тоді можна отримати дивовижні результати.

Молитва універсальна. Будь-яка людина, незалежно від свого віросповідання, може прочитати її і його життя почне мінятися в кращу сторону чудесним чином.

Як стати гарною господинею і кухарем

Чоловік не повинен бути голодним

У справжньої господині чоловік завжди ситий. Якщо жінка не вміє готувати, їй терміново потрібно відвідати курси і навчитися. Адже, на думку психологів, більшість шлюбів розпадаються саме тому, що жінка не вміє готувати.

Смачна їжа для чоловіка так само важлива, як кар’єра і досягнення. А якщо його жінка божественно готує, то йому є чим похвалитися перед друзями, а значить і частіше запрошувати їх у будинок.

Затишок в будинку

Затишок не завжди означає порядок і чистоту. Часом у самій стерильної квартирі не хочеться перебувати довше хвилини. Жінка повинна створити в будинку таку атмосферу, щоб чоловікові було приємно туди повертатися.

Затишок в будинку і приємна атмосфера, створена жінкою, — те, що спонукає чоловіка повертатися з радістю додому

Можна подивитися різні сайти з оформлення будинку. Необов’язково купувати дизайнерські меблі, достатньо лише того, щоб у квартирі був приємний запах, милі штучки, які гармоніюють між собою, створюючи приємну атмосферу спокою.

Не потрібно розкладати колом серветочки, роблячи з квартири бабусину кімнату, але скатертину на столі повинна бути обов’язково. У вазах повинні стояти квіти, хоча б декоративні, ніде не повинно бути пилу.

Для брудної білизни необхідно придбати кошик. Важливо пам’ятати, що з дрібничок складається загальна картина.

Порада від його мами

Неважливо, чи живе пара цивільним шлюбом, або ж вони вже скріпили свої узи офіційно, жінці необхідно спілкуватися з мамою свого чоловіка.

Зі свекрухою треба ладнати — це дуже важливо для вашого чоловіка

Потрібно дізнатися, які страви любить її син і рецепти їх приготування. По-перше, таким чином можна доставити своєму чоловікові гастрономічне задоволення, а по-друге, стати ближче до його мами, що, безсумнівно, теж його порадує.

Якщо ж спілкування з мамою неможливо, можна просто запитати у чоловіка, які страви і смаки він віддає перевагу, тоді в будинку завжди буде панувати гармонія.

Бюджет

У більшості сімей саме жінка розпоряджається всім сімейним бюджетом. Гарної господині просто необхідно навчитися грамотно розпоряджатися грошима.

Економісти радять вести блокнот або завантажити спеціальну програму для ведення сімейного бюджету. Також вони рекомендують зберігати всі чеки і по закінченні місяця уважно аналізувати, які витрати були обґрунтовані, а які не зовсім.

Гості

Є 2 типу гостей: запрошені і несподівані.

Гостинність — ще одна важлива риса хорошого людини

З першими все зрозуміло, проте все ж фахівці з етикету рекомендують не запрошувати гостей, якщо в будинку йде ремонт чи є маленька дитина, яка постійно вимагає уваги. В іншому випадку, всі будуть відчувати себе не в своїй тарілці і званий обід або вечеря буде зіпсований.

А ось несподівані гості, це завжди непередбачуване явище. Однак, гарна господиня ніколи не подасть виду, що небажаний гість. Вона впустить його, нагодує, обігріє і поговорить з ним. На такий випадок у жінки повинна бути пара-трійка рецептів смачних закусок і страв із серії «Гості на порозі».

Час

У справжньої господині завжди повно турбот, однак, вона може грамотно розпланувати свій день, щоб залишився час і на чоловіка, і на дітей, і на себе кохану.

Навчіться правильно розподіляти свій час, щоб приділити увагу рідним, і зробити домашню роботу

Це важливо, адже кидаючись з вогню, та в полум’я, є ймовірність втратити чоловіка, оскільки йому просто набридне вид вічно виснаженою домашніми клопотами жінки в бігудях і халаті.

Як стати кращою подругою

Проявляти турботу

Кращі подруги, в першу чергу, щиро цікавляться справами один одного і прагнуть допомогти у біді. Якщо подруга потрапила в скрутну ситуацію, то необхідно надати їй допомогу, а не шукати всілякі причини для відмови.

Крім того, необхідно звертати увагу на емоційний стан подруги, якщо вона сумує, можна запитати не сталося у неї що-небудь.

Справжня подруга завжди пожертвує своїм часом для вас

Справжня подруга це та, хто жертвує своїми часом і силами, а також своєю вигодою заради подруги.

Розділяти радість

Професійні коучі склали безліч порад про те, як стати краще, ніж ти є, і отримати звання кращої подруги. Вони радять ділити з друзями не тільки біди, але і радості.

Психологи описують багато випадків, коли багаторічна дружба розпадалася з-за того, що одна подруга не могла пережити успіхи іншого. Радіти успіхам подруг необхідно так само, як ніби це особисті успіхи, адже неможливо нескінченно скаржитися один одному на життя і сумувати.

Бути активним слухачем

Краща подруга не тільки вислухає, постійно поддакивая, але і зрозуміє все, що їй хотіли донести, але не промовили вголос.

Важливо вислухати свою подругу і дати їй пораду, якщо вона про це просить

Необхідно уважно слухати все те, чим ділиться подруга, навчившись робити це можна дізнатися дуже багато про її душі, почуттях і думках.

Крім того, дуже важливо задавати питання в ході розповіді, тим самим демонструючи зацікавленість.

Проводити час разом

Сучасна людина обтяжений мільйонами справ, але неможливо стати кращою подругою без спілкування. Кращі подруги повинні знаходити час для спілкування і зустрічей, спільні походи в кіно, кафе, в гості один до одного дуже зближують.

Можна визначити день або кілька днів, в залежності від щільності графіка, для зустрічей, і зробити це традицією.

Не заздрити і не обманювати

Кращі друзі обманюють один одного. У цьому випадку приказка: «Краще гірка правда, ніж солодка брехня» підходить як не можна до речі.

Заздрість рано чи пізно зруйнує дружбу

Якщо подруга погано виглядає, необхідно сказати їй про це, якщо вона збирається купити плаття, яке їй не йде, теж варто про це сказати.

Але це правило працює також зворотний бік. Жінки – заздрісні створення, так кажуть спеціалісти з міжособистісних стосунків, і часом подруга, позаздривши, може сказати, що цей колір помади не підходить тільки тому, що він робить подругу красивіше.

Такого бути не повинно, це не допоможе стати краще, ніж ти є. Кращі подруги не заздрять і не роблять що-небудь на зло один одному, все має йти від чистого серця.

Не пліткувати за спиною

Не видавати таємниць і не говорити один про одного нічого зайвого — це головні заповіді кращих подруг. Адже той, кому був виданий секрет, може зруйнувати дружбу, сроившуюся роками. Мовчання — золото! І цією приказкою вже користуються ті, хто знає, як стати кращою подругою.

Як стати хорошим співрозмовником

Створити образ

Щоб стати краще, ніж ти є, важливо пам’ятати, що в цій справі головне впевненість.

Наприклад, під час першого знайомства, можна проявити ініціативу і зав’язати розмову. Не потрібно боятися підключатися до бесіди, навіть якщо немає повної обізнаності в її темі, адже в процесі бесіди можна отримати нові знання та знайти нових друзів.

Психологи стверджують, що всім людям подобається говорити про себе, тому можна ставити співрозмовникові запитання, що стосуються особисто до нього, про його захоплення, роботі, і життя в цілому, однак тут важливо не переступити межу і не торкнутися занадто особисті теми.

Бути оптимістом

Песимісти зазвичай зануди, а зануд не любить ніхто, адже вони раз за разом повторюють прописні істини, чим сильно дратують оточуючих. Фахівці в області міжособистісних відносин з’ясували, що в процесі спілкування тільки 20% відводиться вербальним засобам спілкування, решта 80% припадають на невербальні, тобто міміку і жести.

Як стати краще, ніж ти є? В першу чергу, бути оптимістом!

Щоб стати краще, ніж ти є, необхідно позбутися від сумних думок і в розмові потрібно частіше посміхатися, сміятися, і висловлювати позитивні емоції.

Почуття гумору

Вчені вже давно встановили, що гумор – властивість розуму, інтелекту, а значить йому можна, якщо є бажання стати хорошим співрозмовником, потрібно навчитися. У розмові з іншими людьми хороша жарт може дати зрозуміти, що перед ними приємний і дотепний співрозмовник.

Професійні коучі виділяють два види хороших жартів: вышучивание себе і абстрактні жарти про життя. Однак у будь-якому випадку, перш ніж жартувати, необхідно оцінити ситуацію і зрозуміти, ким є співрозмовник.

Голос і дикція

Приємний голос і правильна дикція важливі не тільки для людей публічних професій, але й для тих, хто вирішив зайнятися своїм саморозвитком і хоче стати краще, ніж він або вона є. Хороша дикція надає рішучості і допомагає впливати на думки і вчинки співрозмовників.

Правильна вимова, зрошуючи дикція і приємний голос — ваші бонуси у створенні образу хорошого співрозмовника

Людина з хорошою вимовою і правильно поставленої інтонацією симпатизує оточуючих, викликає прихильність начальства і користується успіхом у протилежної статі. З гарним голосом, дикцією у людини з’являється широке коло друзів і йдуть комплекси і бар’єри, пов’язані зі спілкуванням.

Як стати кращою дівчиною для свого хлопця

Бути самою собою

Щоб стати кращою дівчиною для свого хлопця, в першу чергу, необхідно бути самою собою. З самого першого побачення не потрібно надягати маску». Хлопець повинен бачити всі достоїнства і недоліки своєї обраниці. Тоді приводу переживати із-за поведінки не буде.

Немає удаваної скромності

Рано чи пізно в парі виникають спірні моменти або ситуація, що вимагає думки обох сторін. Хороша дівчина ніколи не буде проявляти зайвої скромності, а спокійно висловиться про що завгодно, без натяків і сорому.

Не бійтеся розмовляти зі своїм хлопцем і висловлювати свою точку зору

Адже інакше все може піти не так. Немає нічого гіршого ситуації, коли в ході тривалого обговорення не з’являється жодного рішення, і раптово дівчина заявляє, що спочатку була проти.

Повагу і довіру

Психологи вже давно встановили, що істерична і необгрунтована ревнощі вбиває будь-які відносини. Ревнощі необхідно знищувати на корені, адже це дуже непродуктивна, неконструктивна і гостріше почуття.

У відносинах дуже важливо довіряти один одному. Дівчині, у якої був досвід зради в минулих відносинах, не слід проектувати його на нові відносини.

Найкраща дівчина — це та, хто вислухає свого хлопця, і дасть йому відчути, що він – «кам’яна стіна», за якою їй безпечно, затишно і комфортно.

Чесність і відвертість

Будь-яка хороша дівчина повинна бути чесною і відкритою по відношенню до коханої людини.

Чесність і відвертість у стосунках з коханою людиною — запорука їх фортеці

Чим більше закохані спілкуються і діляться своїми думками і секретами, тим ближче і дорожче стають один для одного.

Ласкава і весела

Похвала і компліменти надихають чоловіків на нові вчинки і звершення. Розумна дівчина, роблячи комплімент, похвалить всі достоїнства коханого хлопця, але при цьому ненароком нагадає, що було б непогано, якби він зробив ще і ось це.

Крім того, хлопці дуже цінують оптимістичних дівчат, які в будь-якій ситуації можуть посміятися над собою.

Ініціативна

За даними соціальних опитувань молоді, найкраща дівчина у відносинах з хлопцем – це ініціативна дівчина. Часто хлопці бояться зробити перший крок. А коли дівчина проявляє ініціативу, значить вона виявляє свою зацікавленість у відносинах.

Проявіть ініціативу — наприклад, виберіть місце для побачення — ваш хлопець неодмінно це оцінить

Необхідно іноді брати на себе вибір місця, куди можна сходити на побачення, або придбання квитків. Але ні в якому разі не можна бути нав’язливою і агресивною.

Як стати найкращою дружиною для свого чоловіка

Зовнішній вигляд

Найпоширеніша помилка тих жінок, які мають за своїми плечима роки шлюбу, це абсолютно занедбаний вигляд. До весілля всі дівчата фарбуються, вбираються, роблять манікюр і педикюр, прагнуть стати краще, ніж вони є. Але, пов’язавши своє життя узами шлюбу, раптово забувають про себе і занурюються в світ побуту, каструль і сковорідок.

Дружина не повинна ходити в присутності чоловіка в старих, розтягнутих дідусевих штанях і сорочці на 3 розміри більше. Жінка завжди повинна залишатися жінкою, а значить навіть будинки на ній повинен бути легкий макіяж і акуратний домашній костюм, який буде радувати око чоловіка.

Вміє фліртувати

Мистецтво флірту – найдавніше.

Фліртувати можна і потрібно з власним чоловіком — це здорово підвищить і його, і вашу самооцінку, а також зміцнить відносини

Поддразнивая чоловіка, дуріючи, граючи, жінка може зняти напругу, накопичене за день і підігріти остиглі почуття.

Хороша дружина розкута і вільна. Вона каже приглушено і неквапливо, і її голос звучить загадково і хвилююче, це не залишить байдужим жодного чоловіка.

Вільна від комплексів

Ідеальна дружина не переживає по дурницях, будь то зайва повнота (худоба), прищик, розмір грудей або широкі стегна. Якщо жінка любить себе такою, яка вона є, вона привертає увагу свого чоловіка. Адже немає нічого кращого, ніж дружина, володіє апетитними формами, що виглядає в дзеркало і посміхається своєму відображенню.

Незалежна

На думку психологів, сімейне життя може бути поставлене під загрозу, якщо жінка зазіхає на чоловічу волю і втручається в його особистий простір.

Не перевіряйте мобільний телефон свого чоловіка — це ознака невпевненості в собі

Хороша дружина ніколи не буде збирати зайву інформацію про чоловіка, перевіряти його мобільний телефон, влаштовувати допити. Це можливо тільки в тому випадку, якщо жінка впевнена в собі і любить себе трішки більше, ніж чоловіка. Така жінка просто вище всього цього і довіряє своєму чоловікові, не влаштовуючи йому зайвих перевірок.

Вміє готувати

Для того, щоб стати кращою дружиною, необхідно стати кращою господинею. Як говорить народна мудрість: «Шлях до серця чоловіка лежить через його шлунок».

Чоловік ніколи не повинен бути голодним, справжня, любляча дружина завжди знає, чим побалувати свого благовірного і вміє це правильно і смачно приготувати.

Розподіляє обов’язки

У жінки в будинку дуже багато обов’язків. Але робити абсолютно все вона не зобов’язана. Прикрутити полку, полагодити кран, відремонтувати телевізор – все це чоловіча робота, і жінці не варто в це втручатися, інакше вона може підірвати чоловічу самооцінку і врешті-решт отримати чоловіка-ганчірку.

Хороша дружина ніколи не буде звинувачувати чоловіка в байдикуванні, а м’яко вкаже йому, що потрібно зробити по будинку і допоможе йому

Хороша дружина завжди ненав’язливо вкаже чоловікові, що слід було б зробити і полагодити, тим самим піднявши його в ранг героя-рятівника, що дуже сильно відіб’ється на його самооцінці, в кращу сторону.

Спільно вирішує проблеми

Хороший спосіб стати кращою дружиною — це вирішувати всі проблеми разом. Сім’я — це команда, де все роблять разом, і будь-яку інформацію, що з’явилася проблему, а також обговорення якого-небудь справи, краще виносити на сімейну раду. Це дуже зближує членів сім’ї і дає зрозуміти, що думка кожного з них байдуже.

Проводить час з чоловіком

Найлегший спосіб стати кращою дружиною — це проводити з чоловіком як можна більше часу.

Спільне захоплення дуже об’єднує подружжя

Психологи стверджують, що спільне хобі може згуртувати подружжя. Тоді чоловікові буде цікаво проводити час зі своєю жінкою, а не тікати до друзів.

Як стати ідеальною коханкою для чоловіка в ліжку

Знає, чого хоче її чоловік

Сексологи стверджують, що чим більше чоловік і жінка говорять «про це», тим краще їх сексуальне життя. У пари не повинно бути сорому в обговоренні подібних питань. Тому ідеальна коханка уважно слухає свого чоловіка, щоб потім доставити йому задоволення.

Смілива і красива

Справжня королева любовних ігор ніколи не буде боятися нових поз, місць і бажань. Вона смілива, розкута і не боїться показати чоловікові на що вона здатна.

З хорошою коханкою чоловік завжди буде відчувати себе мачо

Чоловік з нею справжній мачо

Найголовніше для чоловіка — це його самооцінка. З умілою коханкою чоловік відчуває себе справжнім героєм-завойовником, самим розумним, сексуальним, повним пристрасті, а жінка відчуває себе фатальною спокусницею. Двом комфортно в такому союзі, тому він, як правило, довговічний.

Любить себе і своє тіло

Найкраща коханка – це жінка, яка любить себе і своє тіло. Вона знає, яку білизну надіти, щоб вигідно підкреслити достоїнства своєї фігури і приховати недоліки.

Психологи рекомендують наступну вправу для того щоб полюбити своє тіло. Треба встати перед дзеркалом і сказати собі, дивлячись прямо в очі: «Я люблю себе!». По початку може бути соромно і ніяково, але через тиждень-два тренувань ця фраза здасться легкою, а жінка відчує себе загадковою гейшею.

Очі щасливої жінки випромінюють добро і світло, а очі цієї коханки — постійне бажання

Очі

Як відомо, очі щасливої жінки світяться, в них немов таїться невидима оку сила і енергія. У жінки в душі повинен горіти вогник, не важливо, чи йде вона в магазин або ж дивиться улюблену передачу. Справжня коханка випромінює бажання завжди.

Атмосфера

Ідеальна коханка вміє створити еротичну атмосферу. В цьому питанні велику роль відіграють ароматичні масла, вечеря, одяг, постільна білизна. Можна поекспериментувати з освітленням у кімнаті, червона лампа допоможе створити атмосферу для пристрасного вечора.

Ефектна зустріч коханого після важкого трудового дня допоможе розбудити вулкан пристрастей. Еротична нижня білизна, або просто голе тіло і ниточка бус на стегнах пробудять у чоловікові первісні інстинкти, і ніч любові, повна пристрасті, забезпечена.

Як стати гарною дочкою

Повага

Повага — це фундамент будь-яких взаємин.

Ставтеся з повагою і любов’ю до батьків — вони дали вам життя і виховали вас

Важливо пам’ятати, що батьки дали життя, вклали всю душу у виховання, і їм дуже боляче і неприємно, коли їх власні діти виявляють зарозумілість і зневага по відношенню до них.

Допомога по дому

Жінка — це в першу чергу хороша господиня. Починаючи з юного віку, дочка повинна допомагати мамі утримувати будинок в чистоті, і чим старше стає дівчинка, тим більше домашніх турбот вона може розділяти з мамою.

Не потрібно чекати прохання, необхідно самостійно виявляти ініціативу у домашніх справах.

Можна попросити пораду або допомогу

У батьків вже є багатий життєвий досвід, і вони можуть допомогти порадою в будь-якій ситуації. Якщо виникає якась складна проблема в житті, можна звернутися до них, адже краще вчитися на чужих помилках, ніж робити свої.

Не соромтеся просити допомоги чи просто ради у своїх батьків — їх життєвий досвід набагато багатшими

Те ж стосується і допомоги, гордість і егоїзм тут недоречні, краще один раз дізнатися, як що-небудь робити, подякувати батькам і надалі вже мати особистий досвід. А коли батьки бачать, що їхня думка важлива для їх дітей, вони розуміють, що дали їм правильне виховання.

Терпіння

Батьки – перші вчителі, вони навчили всьому: тримати столові прилади, ходити, розмовляти, познайомили з навколишнім світом.

Але тепер все навпаки, хороша дочка повинна проявляти терпіння по відношенню до батьків, коли вони освоюють нові технології, будь то новий мобільний або ж суперсучасний чайник. Необхідно дохідливо і спокійно пояснити їм, що і як, на яку кнопку натиснути і як включити.

Важливо пам’ятати, що за один раз вони не можуть зрозуміти до кінця, потрібно бути готовою пояснювати їм ще і ще, поки вони не навчаться.

Плануючи повернутися додому пізно, попереджайте батьків, щоб вони не хвилювалися

Не треба засмучувати і сперечатися

Дочки часом, самі того не бажаючи наносять батькам душевну травму. Не попередила, що пізно прийде додому, а телефон розрядився, пішла з невідомою компанією. Батьки безумовно хвилюються, адже з дівчиною, особливо в місті, може статися що завгодно. Хороша дочка завжди попередить батьків, щоб вони не хвилювалися.

Також дочки не слід сперечатися з батьками. Не завжди думки дітей і батьків співпадають, але це не привід сварку розпалювати. Дочка повинна вислухати будь-яку точку зору батьків, і вирішити, чи погоджується він з нею чи ні.

Приємні сюрпризи

Батькам деколи не вистачає уваги, особливо дорослих дітей. Можна приготувати батькам смачну вечерю, або влаштувати їм свято, просто в середині тижня. Тоді батьки точно скажуть: «Яка у нас чудова дочка!».

Хороша мама завжди знайде час для своїх дітей

Як стати хорошою матір’ю (батьком)

Час для спілкування з дитиною

Сімейні психологи в один голос твердять, що для дитини дуже важливо спілкування з батьком. Тому, як би мама не була зайнята, вона завжди має знайти час для того, щоб розпитати дитину, як пройшов його день, що він робив, що нового дізнався, відповісти на його питання.

Слід пам’ятати, що при розмові, особи дитини і дорослого повинні перебувати на одному рівні, тоді дитина зрозуміє, що його сприймають всерйоз.

Не варто відмахуватися від проблем, якими ділиться дитина, і знецінювати їх, адже він тільки пізнає життя, і те, що може здатися дорослій людині сущою дрібницею, для дитини може виявитися вселенської трагедією.

Коли батьки не беруть і знецінюють проблему, з якою зіткнувся малюк, вони тим самим відштовхують його від себе, і в подальшому дитина перестає довіряти своїм батькам і йде шукати підтримки на стороні.

Спільний ритуал (наприклад, читання книжки перед сном) дуже зближує маму і дитину

Спільний ритуал

Фахівці в галузі дитячої психології рекомендують батькам створити особливий вечірній ритуал. Саме вечірній тому, що більшість батьків зайняті роботою вдень, а ввечері виділити кілька годин для свого чада не складе праці. Цим ритуалом може стати читання казки перед сном, пісенька, або наприклад якась спокійна настільна гра.

По-перше, подібні ритуали допомагають заспокоїти дитину перед сном, а по-друге, дають йому впевненість, що, незважаючи на свою зайнятість, ввечері батьки в будь-якому випадку приділять йому увагу, адже у їх сім’ї є справжній ритуал, закон, від якого не може відступити ні один член.

Система заохочень

За погану поведінку дитина отримує покарання, однак багато батьків забувають про заохочення за добрі справи. Гарні батьки знають, що якщо щедро хвалити дитину за правильні ходи і скупо лаяти за помилки, то він буде робити більше добрих справ, ніж поганих.

Дитину потрібно не тільки лаяти за погані вчинки, але і хвалити, заохочувати за хороші

Крім того, самооцінка малюка підвищитися і в дорослому житті він буде звертати увагу тільки на свої успіхи і з легкістю переступати через свої невдачі.

Не проектувати на дитину свої мрії

Сучасна психологія знає безліч історій, коли батьки намагалися реалізувати з допомогою дитини свої мрії і бажання. Якщо мама все життя мріяла стати балериною, але у неї не було такої можливості, то вона вважає, що дочка, звичайно ж, мріє про те ж, що і вона. Тому мати змушує ходити бідного дитини, у якого немає ні бажання, ні здібностей, на балет.

Хороший батько розуміє, що дитина – це окрема особистість, зі своїми талантами, бажаннями і можливостями. Перш ніж віддавати дитину в який-небудь гурток, необхідно вислухати його думку з цього приводу.

Якщо ж батьки бачать, що дитина поки не може визначитися, чим він хоче займатися, то тоді вони можуть проявити ініціативу і віддати дитину в гурток чи секцію, яка, на їх погляд, йому підходить.

Ваша мрія про балет може зламати життя вашій дитині, якого ви змушуєте відвідувати ненависні йому заняття

В такому випадку, після декількох занять потрібно поговорити з педагогом і з’ясувати, як поводиться дитина на занятті, чи є у нього інтерес, якщо ні, необхідно обов’язково змінити секцію, і пошукати щось інше, можливо згідно рекомендації педагога.

Не лаятися при дитині

Це дуже важливе правило, оскільки в житті кожного подружжя виникає буря. В такому разі, не можна допускати взаємних образ, рукоприкладства і інших проявів агресії при дитині ні в якому разі.

Діти вважають винним у сварці батьків себе, тому, щоб не допустити розвиток комплексів у малюка, не варто з’ясовувати стосунки в його присутності.

Як стати хорошим спеціалістом або керівником

Мета

Ознака хорошої мети – мотивація. Людина, згадуючи про неї, може з легкістю відштовхнути лінь, людей, які йому заважають, і починає пошук можливостей для реалізації свого задуму.

Хороший керівник завжди ставить перед собою мету і досягає її, а також постійно професійно розвивається

Інтерес і розвиток

Людина не зможе стати першокласним фахівцем, якщо не буде цікавитися новинами, пов’язаними з його спеціальністю. Справжній фахівець ніколи не перестає цікавитися своєю справою.

Наприклад, якщо йдеться про перекладача з китайської мови, то він постійно поповнює свій активний вокабуляр, читаючи книги на китайському, розмовляючи з носіями, переглядаючи фільми і програми.

Необхідно постійно розвиватися, освоювати нові техніки, знайомитися з суміжними спеціальностями і новими людьми. Робота повинна бути в радість і бути свого роду захопленням, тоді можна стати хорошим фахівцем.

Правило закінченої справи

Хороший фахівець завжди доводить справу до кінця, яким би воно не було складним. Не можна хапатися за все і відразу, краще поступово справлятися з завданнями, поступово збільшуючи їх складність.

Вчіться зосереджуватися на своїй роботі, не відволікаючись на сторонні справи

Концентрація

Це дуже важливий навик для фахівця. Необхідно відучитися від безцільного перебування в соціальних мережах, безглуздих розмов на і розкладання пасьянсів. На робочому місці фахівець повинен бути повністю занурений в робочий процес.

Існує різні техніки для підвищення концентрації на робочому місці. Наприклад, від постійної балаканини з колегами допоможуть навушники з нейтральною, краще класичною музикою, якщо не виходить зосередитися на розмові з клієнтом по телефону, можна надіти маску для сну або просто закрити очі.

Таким чином, погляд не сприймає зовнішні подразники і увага фокусується на телефонному співрозмовнику.

Пунктуальність

«Точність – ввічливість королів», хороший фахівець ніколи не дозволить собі запізнення навіть на 1 хвилину. Людині краще взяти собі за правило приходити на 5 хвилин раніше, тоді за ним закріпиться слава пунктуального і відповідальної людини.

Для хорошого фахівця,і вже тим більше керівника, пунктуальність дуже важлива

Якщо ж звичка запізнюватися вже закріпилася в поведінці, то можна відучитися від неї, наприклад, придумавши собі покарання. Психологи для запобігання запізнень радять привести в порядок свої розпорядок дня, збирати все необхідне і готувати одяг з вечора, закладати в план запасні 15 хвилин.

Завзятість

Ні талант, ні здібності, ні освіта не допоможуть людині стати першокласним фахівцем, якщо йому не вистачає завзятості. Не можна опускати руки при перших невдачах, необхідно налаштувати образ думок на позитив і просуватися вперед, долаючи труднощі життя.

Як стати краще прямо сьогодні

Здається, що змінити себе на краще — процес тривалий. Однак, стати краще, ніж ти є, можна прямо сьогодні і прямо зараз.

Наприклад, можна позбутися від зайвого сміття, що накопичилось в будинку, або можна почати посміхатися прямо з цієї хвилини. Згадати про старих друзів і подзвонити їм, щоб підвищити настрій і їм, і собі.

Посміхатися новому дню, випадковому перехожому, сонцю і небу, посміхатися життю. І тоді життя почне мінятися миттєво. Головне – вірити в це!

Автор матеріалу: Трубіцина Софія

Як стати краще, ніж ти є або 10 способів духовного розвитку для сильної людини:

Як стати краще за тиждень: