Як стати краще, ніж ти є, змінити життя, себе зовні, стати кращою подругою, дівчиною, дружиною, мамою

Як змінити своє життя на краще. З чого почати?

Професійні психологи і фахівці з особистісного росту написали вже дуже багато про те, як стати краще, ніж ти є, і в кожного з них різні підходи та програми до здійснення цієї мети.

Але всі вони сходяться в одному: для зміни життя на краще, потрібно міняти кожну її сторону окремо.

Як стати краще за 30 днів (1 місяць)

Зміна на краще — процес поетапний і тут не обійтися без плану дій. Людині, який задався такою метою, професійні коучі порекомендували б завести спеціальний блокнот, в якому можна скласти програму дій, і відзначати всі свої досягнення.

Як стати краще зовні

Оцінка себе

Щоб стати краще, ніж ти є зовні, необхідно для початку вирішити, що саме потрібно змінювати.

Подивіться на своє зображення в дзеркалі на повний зріст і оцініть свої переваги і недоліки

Психологи радять виконати наступне: потрібно підійти до великого дзеркала в одній нижній білизні, і подивитися на себе у повний зріст.

Необхідно чесно встановити всі достоїнства і недоліки своєї зовнішності. Якщо складно вирішити, можна покликати подруг або близької людини. Після цього буде ясно, з чого потрібно почати.

Фігура

Якщо з’ясувалося, що для досконалості потрібно скинути пару кілограмів, то необхідно придбати абонемент у фітнес-зал. Не потрібно сподіватися на інтернет уроки «Фітнес вдома», оскільки сьогодні не буде Інтернету, завтра буде колись, і так до нескінченності.

Придбаний абонемент – це гарантія стабільних походів в спортзал, як мінімум, тому що шкода витрачених грошей.

Групові заняття в спортзалі дають більше шансів отримати струнку фігуру

Тим більше, багато тренери стверджують, що при групових заняттях людина набагато швидше скидає вагу, оскільки прагне не відставати від інших і викладається повністю.