Стрижка шапочка (50 фото) – модні та красиві ідеї

Стрижка шапочка: 50 фото модних та красивих ідей

Якщо ти шукаєш модну стрижку, яка не вимагає специфічного догляду та утомливого укладання, тобі точно сподобається шапочка. Це чудовий варіант для активних, легких на підйом та харизматичних жінок!

1. Шапочка на коротке волосся

Така стрижка ідеально підходить як для мініатюрних дівчат, так і для жінок з пишними формами. Однак тендітним та юним модницям краще уникати надмірного начосу, щоб голова не виглядала непропорційно великою.

Тобі не потрібно витрачати цілий стан на засоби для догляду за волоссям. Укладання або взагалі не потрібне, або займає лічені хвилини.

Шапочка на коротке волосся
Шапочка на коротке волосся

2. Шапочка на пасмі середньої довжини

Як правило, найдовші пасма навряд чи виходять за межі овалу обличчя. Однак, якщо у тебе тонка і довга шия або маленька особа, можеш зробити виняток. Крім того, ця стрижка дозволить зробити тебе візуально стрункішою.Щоб виглядати на всі сто, намагайся створювати об’єм на маківці, плавно зменшуючи його до підборіддя.

Шапочка на пасмі середньої довжини

3. Шапочка з рваними кінчиками

А ось тут є приголомшливий та вигідний ефект – вона злегка омолоджує та надає образу свіжості. Невеликий «вихор» та легка недбалість лише вітаються. Така стрижка ідеально підходить авантюрним та енергійним дівчатам. Проте старші жінки теж можуть вільно її приміряти.

Шапочка з рваними кінчиками
Шапочка з рваними кінчиками

4. Шапочка з косою чубчиком

Хоча коса чубчик порушує півколо стрижки, вона чудово вписується у стильний образ. Ти можеш вибрати як стандартний варіант, так і подовжену чубок, який створить приємну асиметрію на обличчі та відверне увагу від недоліків. Бажано, щоб чубок був трохи піднятий біля коріння, але як мінімум на половину своєї довжини торкався обличчя.

Шапочка з косою чубчиком