Стрижка піксі-боб (50 фото) – красиві та яскраві ідеї

Стрижка піксі-боб: красиві та яскраві ідеї (50 фото)

Якщо тобі потрібна стрижка, яка візуально омолоджує та робить образ свіжішим, то піксі-боб стане для тебе приємним відкриттям. Це вибір жінок, які не хочуть витрачати багато часу на укладання та купу грошей на засоби догляду за волоссям. Надихайся з нашою добіркою стильних ідей!

1. Піксі-боб на випрямлених пасмах

Це дуже елегантний варіант, який робить свою володарку надзвичайно витонченою та жіночною. Але зібрані та заповзятливі бізнес-леді також можуть приміряти на себе таку стрижку. Чим чіткішими будуть краї, тим суворішим буде результат.

У будь-якому випадку стеж, щоб у коріння залишався природний обсяг. Пригладжена верхівка буде виглядати не так ефектно, як легка і природна пишнота.

Піксі-боб на випрямлених пасмах
Піксі-боб на випрямлених пасмах

2.Піксі-боб на хвилястому волоссі

Легкі завитки не тільки дозволять тобі проявити всю романтичність натури, але також підкреслять твоє чудове почуття стилю. Як правило, хвилі роблять на всій голові, крім потилиці, хоч і цю зону вдасться красиво прикрасити, якщо зберігати помірність в обсязі.

Можна підкрутити лише чубок, проте слід стежити, щоб ця частина зачіски не вибивалася із загального цілісного образу.

Піксі-боб на хвилястому волоссі

3. Піксі-боб на кучері

М’якість, ніжність і оригінальність – лише мала частина переваг, що належать модниці зі стрижкою піксі-боб на кучерявому волоссі. Дрібні та тугі завитки будуть виглядати якнайкраще. Ти можеш використовувати спеціальні лосьйони для волосся, щоб надати локон додатковий блиск.

Піксі-боб на кучері>
Піксі-боб на кучері>

4. Піксі-боб з начосом на потилиці

Якщо у тебе від природи не дуже густе або тьмяне волосся, начіс допоможе надати пасмам яскравості та пишності.Чому обсяг потрібний саме на потилиці? У цій зоні пасма залишаються найкоротшими, тому щільно прилягають до шкіри голови. Спроба скуйовжити волосся руками, як правило, не приносить тривалого позитивного ефекту.

Щоб зробити хороше начісування, достатньо використовувати звичайну гребінець. Щоб волосся не почало електризуватися, використовуй засоби-антистатики. Ми також рекомендуємо придбати гребінець, зроблений із сандалового дерева. Такий матеріал убереже твоє волосся не тільки від електризації, але ще й від пошкодження структури під час розчісування.

Піксі-боб з начосом на потилиці