Стиль бохо в одязі – що носити, модні тренди та образи (50 фото)

Стиль бохо в одязі: що носити, модні тренди та образи (50 фото)

На противагу моді на мінімалізм та лаконічність процвітають складні та химерні тренди. Серед них і стиль бохо, який поєднує у собі етніку, вінтаж, хіпі та циганські мотиви. Завдяки вражаючій еклектичності цей стиль дуже легко впізнати. І сьогодні ми хочемо розповісти про нього детальніше!

Трохи історії

Історія бохо почалася в сімнадцятому столітті, коли в Богемії влаштувалися циганські племена, що кочують. Їх назвали богемцями, і саме так згодом з’явилося саме поняття «богема» – вільні артисти, які могли собі дозволити набагато більше, ніж аристократи. У тому числі й яскраві вбрання.

Набагато пізніше бохо припав до смаку хіпі, і це внесло до нього свої корективи. Так у ньому з’явився денім і ще більше яскравих аксесуарів, а ось шкіра та хутро відійшли у минуле.

Відродження моди припало на початок нульових, коли дизайнери перейнялися багатошаровою недбалою неохайністю та незвичайними образами. І ось зараз, коли суперечність стандартам знову у моді, стиль бохо заповнив подіуми та вулиці.

Трохи історії

Особливості стилю

Незважаючи на те, що бохо пережив багато змін, його основні риси збереглися. Це багатошаровість, вільні силуети, етнічні мотиви, великі та яскраві аксесуари, а також змішання всього в один химерний коктейль!

Коліри та принти

Важко виділити однозначну колірну гаму стилю бохо, але це завжди природні та складні відтінки. Теракотовий, бордо, смарагдовий та сапфіровий, та інші тони дорогоцінних металів та каміння. І, звичайно, всі варіації білого, молочного, бежевого, пісочного і коричневого.

Говорячи про принти, це етніка та традиційні національні мотиви. Від класичних квіткових візерунків та оберегів до хитромудрих орнаментів екзотичних країн. Крім того, тут доречні рослинні та квіткові принти, причому найчастіше дрібні та строкаті.

Кольори та принти