Модні жіночі сумки, весна-літо – тренди та новинки (50 фото)

Модні жіночі сумки: тренди та новинки сезону весна-літо (50 фото)

Настав час оновити сумочку, але очі розбігаються серед усіх форм, розмірів та матеріалів? Тоді спочатку пропонуємо ознайомитися з трендами майбутнього сезону весна-літо. Можливо серед них є та сама ідеальна модна жіноча сумка, яка тобі потрібна!

1. Сумки оверсайз

Мода на оверсайз все частіше сягає абсолюту, і сумки стають не просто великими, а гігантськими. Та й прогулянкою містом із містким шоппером вже нікого не здивуєш. Дуже зручно!

Сумки оверсайз
Сумки оверсайз

2. Мініатюрні сумки

А це універсальний прогулянковий варіант, якщо потрібно кудись скласти ключі та пару дрібниць. Цікаво виглядає кілька крихітних сумок, пристебнутих до пояса, в еклектичних образах, етно та бохо.

Мініатюрні сумки
Мініатюрні сумки

3. М’які сумки

Суворою та жорсткою геометрією стає все менше, і в цілому це логічно з модою на оверсайз. Модниці швидко оцінили зручність м’яких форм у повсякденному житті.

М'які сумки

4. Сумки-мішки

Витончені шкіряні або замшеві мішки – напевно, один із найпрактичніших варіантів для повсякденного життя. Така сумка навряд чи підійде для ноутбука і папок, але дуже зручно складати повсякденні дрібниці.

Сумки-мішки
Сумки-мішки

5. Колорблоки

Самі різні та несподівані кольори можуть поєднуватися блоками в одній моделі. Така сумка миттєво стає стильним акцентним аксесуаром, навіть якщо вона пошита у нейтральних тонах. А що вже говорити про яскраві та контрастні колірні вставки!

Колорблоки
Колорблоки

6. Сумочки для смартфонів

Неможливо уявити сучасну людину без смартфона. І ось для них вже є свої невеликі сумочки, які дуже врятують, коли потрібно звільнити руки. Є і витончені моделі через плече, і спортивні поясні.

Сумочки для смартфонів