Садові квіти, що цвітуть все літо – фото з назвами (каталог)

Садові квіти, які цвітуть все літо: фото та назви

Хочеться, щоб улюблена клумба радувала якнайдовше, адже саме пишне цвітіння – це нагорода за весь клопіт. Дуже важливо правильно вибрати та поєднувати сорти! Розповідаємо тобі про найкрасивіші садові квіти, які цвітуть все літо! Для зручності ми підготували каталог з фото, назвами та особливостями догляду.

1. Бегонія

Теплолюбна бегонія найкраще почувається саме влітку і навіть під прямим сонячним промінням. Поливати її потрібно тільки в міру висихання ґрунту, і не забувай періодично розпушувати ґрунт.

Бегонія - Садові квіти, що цвітуть все літо

2. Манжетка

Витончена манжетка гарна у своїй романтичній простоті та непримітній красі. Вона чудово виглядає в групових посадках, а яскраве салатове листя підкреслює красу жовтих суцвіть.

Манжетка - Садові квіти, що цвітуть все літо

3. Лобелія

Химерна форма кольорів лобелії виглядає дуже ефектно і незвично. Квіти створюють пишний гарний килим, так що відмінно підходять для композицій або замість ґрунтопокривних рослин.

Лобелія - ​​Садові квіти, що цвітуть все літо

4. Дербенник

Великий садовий багаторічник добре виглядає соло, в композиціях і як яскраві акценти в саду. Протягом усього сезону цвітуть два популярні види: іволистий та прутоподібний.

Дербенник - Садові квіти, що цвітуть все літо

5. Чорнобривці

Красиві та невибагливі чорнобривці розростаються дрібними, але густими кущиками і створюють справжній зелений бордюр. А їхній аромат чудово відлякує шкідників у саду.

Оксамити - Садові квіти, що цвітуть все літо

6.Деревій

Деякі сорти деревію цвітуть до кінця літа, наприклад – рясно кольоровий птарміколистний. Він дуже витривалий і невибагливий, тому легко справляється з короткочасними несприятливими умовами.

Деревій - Садові квіти, що цвітуть все літо

7. Армерія приморська

Гарний декоративний багаторічник не в’яне до вересня, причому добре виглядають і самі щільні кущі. Армерія любить кислуваті ґрунти, виростає до 20 см і розмножується поділом.

Армерія приморська - Садові квіти, що цвітуть все літо

8. Рудбекія

Квіти рудбекії розпускаються до кошиків великого діаметру – до 19 см. У них темна опукла серединка та красиві великі пелюстки у жовто-коричневих тонах.

Рудбекія - Садові квіти, що цвітуть все літо

9.Флокс

Популярний гарний багаторічник приваблює ніжним ароматом та рясним цвітінням. Його великим суцвіттям потрібно лише більше сонця,а ось ґрунт може бути майже будь-яким.

Флокс - Садові квіти, що цвітуть все літо

10. Петунія

Петунію люблять за величезну різноманітність сортів та відтінків, а ще – за те, що вона цвіте до самих заморозків. Достатньо регулярно поливати клумбу, постійно прибирати зів’ялі суцвіття та проводити прополювання.

Петунія - Садові квіти, що цвітуть все літо

11. Ехінацея

Великий і потужний багаторічник примітний не лише широкою сферою застосування, а й гарним цвітінням, яке часто незаслужено ігнорують. Витончені язичкові пелюстки навколо об’ємного центру прикрашають садок до кінця літа.

Ехінацея - Садові квіти, що цвітуть все літо

12. Астильба

Пишні кисті квітів астильби при регулярному поливі залишаються добрими до серпня. Але і після цього молоді кущики виглядають дуже привабливо та акуратно. Астильбу можна висаджувати біля водойм.

Астильба - Садові квіти, що цвітуть все літо

13. Брахікома

Яскраві та красиві квіти брахікоми нагадують різнокольорові ромашки, але їх висаджують наприкінці травня. Вони добре почуваються на сухому ґрунті і радують око до самого вересня.

Брахікома - Садові квіти, що цвітуть все літо

14. Троянда

Кустисті троянди – один з найкласичніших і найпопулярніших варіантів для оформлення саду, який би цвів все літо. Крім того, є плетисті, бордюрні, паркові та інші красиві декоративні сорти.

Роза - Садові квіти, що цвітуть все літо

15. Астранція

Великі та химерні суцвіття астранции складаються з безлічі маленьких квітів в обрамленні листя. Вона приживається в будь-яких умовах, і навіть у найпрохолодніших тінистих куточках саду.

Астранція - Садові квіти, які цвітуть все літо

16. Айстри

Айстри не цвітуть все літо самі по собі, але маса сортів відрізняються часом цвітіння. Тому можна легко скомбінувати кілька видів, які по черзі змінюватимуть один одного до самої осені.

Айстри - Садові квіти, що цвітуть все літо

17. Настурція

Щоб настурція швидше проросла та яскравіше цвіла, краще на добу замочити її насіння у гарячій воді. Квіти розпускаються в червні-липні, залежно від способу посадки, і тішать до кінця літа.

Настурція - Садові квіти, що цвітуть все літо

18. Лілія

Ніжна і романтична лілія може цвісти до осені, але натомість вимагатиме уважного догляду. Вона чутлива до хвороб, але стане справжньою королевою саду.

Лілія - ​​Садові квіти, що цвітуть все літо

19.Геліопсис

Великий яскраво-жовтий геліопсис формою схожий на польові ромашки, але є й махрові сорти. Квітка дуже швидко росте, так що витягується понад півтора метра за сезон.

Геліопсис - Садові квіти, що цвітуть все літо

20. Агератум

Довге цвітіння агератуму триває до самого жовтня – і це одна з найвибагливіших рослин. Пишні суцвіття люблять сонце, полив під корінь і періодичне обрізання зів’ялих квітів.

Агератум - Садові квіти, що цвітуть все літо

21. Дельфініум

Суцвіття дельфініуму нагадують пишні, об’ємні та високі свічки всіх відтінків рожевого та синього. Вони ідеально виглядають у центрі багаторівневих композицій, які цвітуть весь сезон.

Дельфініум - Садові квіти, що цвітуть все літо

22. Червона валеріана

Незаслужено часто садівники обходять червону валеріану, тому вона рідко зустрічається в садах.І дарма, адже її яскраві великі суцвіття на кущиках висотою до 90 см дивовижно почуваються на сонячних ділянках до кінця серпня.

Червона валеріана - Садові квіти, що цвітуть все літо

23. Мак

Окремі сорти маку теж можуть успішно процвісти все літо. При цьому він майже не вимагає догляду, адже любить сонце, сухість та теплу погоду. Крім червоного, є багато видів рожевих, білих, жовтих відтінків.

Мак - Садові квіти, що цвітуть все літо

24. Сальвія

Витончена декоративна сальвія в сонячному місці розпускається вже на початку червня. Вона вимагає уважного дотримання режиму поливу, і тоді радуватиме буйним цвітінням до кінця року.

Сальвія - Садові квіти, що цвітуть все літо

25. Соняшник

Соняшник – дуже колоритна квітка, яка чудово виглядає на дачах у сільському стилі.Великі та яскраві, вони швидко розростаються та задають настрій одним своїм існуванням.

Соняшник - Садові квіти, що цвітуть все літо

26. Багаторічна гвоздика

Ніжна садова гвоздика – це не лише краса, а й неповторний аромат. У сонячному місці у легких торф’яних ґрунтах багаторічні сорти успішно цвітуть все літо.

Багатолітня гвоздика - Садові квіти, що цвітуть все літо

27. Горічівка

Ніжна та романтична тирлич нагадує чарівні мініатюрні дзвіночки. Всі відтінки блакитного та синього прикрасять клумби та квітники у поєднанні з іншими видами.

Горечавка - Садові квіти, що цвітуть все літо

28. Мальва

Високі виразні мальви ще називають шток-трояндою, і виростають вони до 120 см. Є одно-, дво- та багаторічні сорти, а серед них і ті, що цвітимуть весь сезон до осені.

Мальва - Садові квіти, що цвітуть все літо

29. Календула

Сонячна календула ідеально почувається під яскравим сонячним промінням до самого вересня. За нею не потрібно особливо доглядати – достатньо поливу та прополювання.

Календула - Садові квіти, що цвітуть все літо

30. Дзвіночок

Скромний, витончений і ніжний дзвіночок чудово доповнить квіткові композиції. Квіти ростуть на будь-якому ґрунті при скромному, але регулярному поливі, і не в’януть до самого вересня.

Дзвіночок - Садові квіти, що цвітуть все літо