Різнобарвний манікюр (50 фото) – модні та красиві ідеї дизайну нігтів

Різнобарвний манікюр: модні та красиві ідеї (50 фото)

Літо – ідеальна пора року для експериментів. Не дивно, що саме зараз у тренди виривається різнобарвний манікюр. Більше того, він буде актуальним протягом усього року, що залишився. Так що лови ідеї, дивись та надихайся!

1. Пастельний різнокольоровий манікюр

Ніжний, романтичний та дуже елегантний пастельний манікюр чудово доповнить будь-який образ. Тим більше, ці кольори завжди гармонійно поєднуються між собою.

Пастельний різнокольоровий манікюр
Пастельний різнокольоровий манікюр

2. Манікюр зі стразами

Якщо тобі не вистачає яскравості, екстравагантності та оригінальності – обов’язково спробуй манікюр зі стразами. року цей ефектний тренд знову вийшов на перший план.

Манікюр зі стразами
Манікюр зі стразами

3. Мазки та абстракція

Абстрактні малюнки та творчий безлад ідеально підходять любителькам унікальних рішень. Навіть за бажання такий манікюр неможливо повторити двічі повністю ідентично.

Мазки та абстракція

4. Різнокольоровий манікюр із нюдом

На нейтральній нюдовій базі кольорові акценти виглядають одночасно яскраво, але дуже лаконічно. Це гарний спосіб зробити різнобарвний манікюр трохи спокійнішим.

Різнобарвний манікюр з нюдом

5. Градієнтний манікюр та омбре

Завдяки сучасним технікам та аерографу зробити акуратний та плавний градієнт сьогодні можна буквально будь-якими кольорами з усієї палітри. Так що вибирай та експериментуй!

Градієнтний манікюр та омбре
Градієнтний манікюр та омбре

6. Неоновий барвистий манікюр

Для найсміливіших та епатажних модниць – ефектні неонові лаки, які неможливо не помітити. Неон – один із найяскравіших трендів року у самому буквальному значенні цього слова.

Неоновий різнокольоровий манікюр

7. Негативний простір

Ще один стильний спосіб розбавити різнокольоровий манікюр – так званий негативний простір. Простіше кажучи, голі фрагменти нігтя без кольорового покриття.

Негативний простір
Негативний простір