Різнобарвний манікюр (50 фото) – модні та красиві ідеї дизайну нігтів

Різнобарвний манікюр: модні та красиві ідеї (50 фото)

Літо – ідеальна пора року для експериментів. Не дивно, що саме зараз у тренди виривається різнобарвний манікюр. Більше того, він буде актуальним протягом усього року, що залишився. Так що лови ідеї, дивись та надихайся!

1. Пастельний різнокольоровий манікюр

Ніжний, романтичний та дуже елегантний пастельний манікюр чудово доповнить будь-який образ. Тим більше, ці кольори завжди гармонійно поєднуються між собою.

Пастельний різнокольоровий манікюр
Пастельний різнокольоровий манікюр

2. Манікюр зі стразами

Якщо тобі не вистачає яскравості, екстравагантності та оригінальності – обов’язково спробуй манікюр зі стразами. року цей ефектний тренд знову вийшов на перший план.

Манікюр зі стразами
Манікюр зі стразами

3. Мазки та абстракція

Абстрактні малюнки та творчий безлад ідеально підходять любителькам унікальних рішень. Навіть за бажання такий манікюр неможливо повторити двічі повністю ідентично.

Мазки та абстракція

4. Різнокольоровий манікюр із нюдом

На нейтральній нюдовій базі кольорові акценти виглядають одночасно яскраво, але дуже лаконічно. Це гарний спосіб зробити різнобарвний манікюр трохи спокійнішим.

Різнобарвний манікюр з нюдом

5. Градієнтний манікюр та омбре

Завдяки сучасним технікам та аерографу зробити акуратний та плавний градієнт сьогодні можна буквально будь-якими кольорами з усієї палітри. Так що вибирай та експериментуй!

Градієнтний манікюр та омбре
Градієнтний манікюр та омбре

6. Неоновий барвистий манікюр

Для найсміливіших та епатажних модниць – ефектні неонові лаки, які неможливо не помітити. Неон – один із найяскравіших трендів року у самому буквальному значенні цього слова.

Неоновий різнокольоровий манікюр

7. Негативний простір

Ще один стильний спосіб розбавити різнокольоровий манікюр – так званий негативний простір. Простіше кажучи, голі фрагменти нігтя без кольорового покриття.

Негативний простір
Негативний простір

8. Різнокольоровий манікюр із чорним

Яскраві кольори завжди дуже красиво контрастують із чорним. Лінії, точки, візерунки та інші дрібні деталі здатні поєднати композицію і зробити її більш гармонійною.

Різнобарвний манікюр із чорним
Різнобарвний манікюр із чорним

9. Монохромнийрізнокольоровий манікюр

Думаєш, неможливо зробити всі нігті різних кольорів, але отримати мінімалістичний манікюр? Тоді зверни увагу на цей прийом!

Монохромний різнокольоровий манікюр

10. Контрастний різнокольоровий манікюр

Вибір залежить лише від тебе! Хочеться традиційніших дизайнів – поєднуй яскраві фарби з білим або чорним. А якщо не боїшся неординарних рішень – міксуй будь-які контрастні відтінки.

Контрастний різнокольоровий манікюр

11. Манікюр із каміфубуками

Ті сипкі конфетті з баночок ідеально підходять для створення різнокольорового манікюру. Їх можна використовувати як акценти або викладати весь ніготь повністю. А ще вони завжди добре поєднуються між собою!

Манікюр з каміфубуками

12. Різнокольоровий манікюр із білим

Легкий та по-справжньому літній варіант – це яскраві відтінки з білим. Наприклад, червоний, жовтий, оранжевий, блакитний чи зелений. Завжди виглядає дуже свіжо та легко!

Різнобарвний манікюр з білим
Різнобарвний манікюр з білим

13. Кольорова фольга

За останні сезони всі вже звикли до срібної та золотої фольги у дизайнах. Але як щодо кольорової? Залежно від вибраної бази, кількість варіантів майже не обмежена.

Кольорова фольга
Кольорова фольга

14. Різнокольоровий френч

Насправді за останній рік кольоровий френч уже можна назвати класикою. У році він не здає позиції і продовжує залишатися одним із найпопулярніших дизайнів.

Різнокольоровий френч

15. Райдужний манікюр

Хочеться більше, ще більше кольору? Чи сумніваєшся, які відтінки поєднати між собою? Чому б не використовувати для натхнення веселку, адже що може бути природнішим і гармонійнішим?

Райдужний манікюр

16. Кольоровий стемпінг

Чорний та білий стемпінг у дизайнах вже нікого не дивує. А ось кольорові варіанти досі виглядають дуже креативно! Нестача лише одна: для стемпінгу потрібні спеціальні пігменти.

Кольоровий стемпінг
Кольоровий стемпінг

17. Матовий різнокольоровий манікюр

Матовий топ має чудову властивість перетворювати будь-який колір. Якимось чарівним чином він робить манікюр з одного боку спокійнішим, а з іншого – ще більш помітним.

Матовий різнокольоровий манікюр
Матовий різнокольоровий манікюр

18. Нюдовий різнокольоровий манікюр

Звучить суперечливо, чи не так? Але ж вірні шанувальниці нюди теж хочуть різноманітності! Чому б не поєднати в одному манікюрі кілька бежевих, коричневих та молочних відтінків?

Нюдовий різнокольоровий манікюр

19. Різнокольорові блискітки

Срібні та золоті блискітки давно стали буденністю. До них стрімко наближаються запорошені рожеві, блакитні та бронзові відтінки. Але що щодо строкатих різнокольорових блискіток?

Різнобарвні блискітки

20. Перепелині яйця

Манікюр під перепелині яйця завжди виглядає стильно та елегантно. Найчастіше це лаки пастельних відтінків, тому їх ще зручно комбінувати між собою.

Перепелині яйця
Перепелині яйця

21. Різнокольоровий манікюр із втиранням

Втирання дуже самодостатнє і не потребує додаткового ускладнення дизайну. Але це не привід відмовити собі в задоволенні вдосталь поекспериментувати! Особливо хороші кольорові металики або перлинне втирання на базі пастель.

Різнобарвний манікюр з втиранням
Різнобарвний манікюр з втиранням

22. Напівпрозорий різнокольоровий манікюр

Говорячи про тренди, що вирвалися вперед із шаленим відривом, не можна обминути кольорові напівпрозорі бази. Тут і яскравість, і водночас стриманий мінімалізм. А ще такий манікюр займає набагато менше часу!

Напівпрозорий різнокольоровий манікюр

23. Різнокольорові малюнки на нігтях

На якийсь час складні малюнки вийшли з моди, але у вони знову з нами. Особливо в розпал літа, коли настає зоряна година барвистих квітів, фруктів, морських хвиль та західного неба!

Різнокольорові малюнки на нігтях

24. Місячний різнокольоровий манікюр

Тут є два протилежні варіанти: різнокольорове покриття з нюдовою лункою або нюдова база з кольоровими акцентами. Вибирай під настрій та ситуацію!

Місячний різнокольоровий манікюр
Місячний різнокольоровий манікюр

25. Різнокольоровий манікюр з павутинкою

Павутинка вирішує одразу кілька завдань: поєднує складні колірні поєднання докупи, привносить різноманітність та доповнює абстрактні дизайни. А для яскравої бази радимо спробувати чорну павутинку!

Різнобарвний манікюр з павутинкою
Різнобарвний манікюр з павутинкою