Прикраси для саду своїми руками – 90 красивих ідей (фото)

90 ідей прикрас для саду своїми руками (фото)

Власний сад – справжня мрія. Це місце для відпочинку, роботи, сімейних свят чи улюбленої розсади. Тому і оформити його можна на будь-який смак та під будь-які завдання. Переймаєшся, що це занадто дорого? Дурниці, адже цікаві та незвичайні прикраси для саду можна зробити своїми руками. До того ж, такого точно більше не буде ні в кого!

З чого почати?

Звичайно, завжди можна запросити ландшафтного дизайнера, який спроектує ідеальний сад. Але що, якщо хочеться зробити все своїми руками? Адже це не лише приємний результат, а й цікавий досвід.

Спочатку визначся зі стилем та призначенням саду. Не треба нагромаджувати деталі! Особливо, якщо ділянка невелика.

З чого почати - Прикраси для саду своїми руками

Перед проектуванням з’ясуй тип ґрунту та глибину залягання ґрунтових вод. Це допоможе не тільки з вибором рослинності, але і з розумінням, які конструкції можна встановлювати. Особливо якщо плануєш альтанки, перголи чи живоплоти.

Можеш скористатися програмами для 3D-моделювання, якщо хочеш наочніший результат.

З чого почати - Прикраси для саду своїми руками

Стиль

Визначившись з основними функціональними елементами, настав час переходити до стилю.

Класичний сад – це велика кількість кольорів, рівні лінії та кути, мінімум декору. Матеріали імітують природні. Основна увага тут приділяється саме рослинам, а не прикрасам.

Партерний сад нагадує італійські та французькі квітники 16 століття. Тут клумби складаються в химерні орнаменти, використовується легкий декор, кольоровий пісок та гравій.

Сільський стиль – навмисне простий, ідеальний для дачі. Тут доречні драбинки, доріжки, недбалі старомодні прикраси та строкатий безлад у оформленні.

Тематичні сади – найцікавіші для декорування. Сюди відносяться східні, скандинавські, мавританські та інші напрямки. А також – веселі та цікаві тематичні куточки, присвячені улюбленим творам, мультикам чи кіно. Зверніть увагу на цей варіант, якщо плануєш установку дитячого майданчика.

Стиль - Прикраси для саду своїми руками
Стиль - Прикраси для саду своїми руками