Кращі сорти томатів черрі – фото, назви та описи (каталог)

Кращі сорти томатів черрі: фото, назви та описи (каталог)

Помідори черрі – маленькі та солодкі. Вони ідеальні для всього: салатів, консервацій, заготовок чи просто для їжі. Але навіть вони бувають абсолютно різними, тому ми зібрали великий каталог кращих сортів томатів черрі з фото, назвами та описами!

Сорти томатів чері для теплиць

Вибір сортів для теплиць найбільший, тому що тут майже немає залежності від погоди та зовнішніх факторів. Ділимося найпопулярнішими сортами!

Бичаче око

Розлий гібридний сорт дає красиві округлі плоди по 20-40 г. Кущі обов’язково потрібно підв’язувати, і тоді на кожному з них виростає до 15 грон по 15-40 томатів.

Бичаче око - Сорти томатів чері для теплиць

Ізюм

Ранній компактний гібрид – один із найкращих для транспортування та зберігання. На невеликих кущиках до 1 м заввишки зріє близько 100 томатів по 15-20 г.

Ізюм - Сорти томатів чері для теплиць

Дюймовочка

Незважаючи на назву, це високорослі томати середнього терміну дозрівання. На кожному пензлі дружно зріє приблизно 15 червоних плодів, які дуже зручно збирати цілими гронами.

Дюймовочка - Сорти томатів чері для теплиць

Жовта вишня

Ранній жовтий сорт теж дуже високий, і з одного куща можна зібрати до 1,5 кг томатів. Вони зібрані приблизно по 50-60 штук на пензлі та відрізняються солодким смаком.

Жовта вишня - Сорти томатів чері для теплиць

Папужка

Ніжні маленькі помідори з блискучою шкіркою використовують для дієтичних страв та дитячого харчування. А все тому, що вони дуже соковиті та солодкі.

Папужка - Сорти томатів чері для теплиць

Сорти томатів чері для відкритого ґрунту

Маленькі та делікатні помідори черрі чудово почуваються навіть у відкритому грунті. Особливо гарні такі сорти!

Злоти Дещ

Це беззастережно найкращий жовтий сорт для вирощування у відкритому ґрунті. Крім того, він примітний зовсім крихітними плодами, що нагадують маленькі грушки по 8-10 г.

Злоти Дешч - Сорти томатів чері для відкритого ґрунту