Полірування волосся – що це, як полірувати в домашніх умовах, машинка, фото, відгуки

Зовсім недавно салони краси і перукарні почали пропонувати нову послугу – полірування волосся. Що це, які результати приносить і чим примітна для жінок — розповість наша стаття.

Посічені кінчики волосся – проблема, яка хвилює практично всіх красунь з зачіскою трохи довше «їжачка». Як позбутися від цієї проблеми не змінюючи довжину?

Посічені кінчики – наслідок багатьох несприятливих факторів, іншими словами, експериментів з волоссям, будь то фарбування, завивка, випрямлення, сушка феном і навіть миття. Здавалося б, єдине реальне вирішення проблеми – це стрижка, але не кожна модниця згодна на таке.

На допомогу приходить досить новий спосіб відновлення волосся – полірування.

Полірування волосся — що це таке?

Полірування волосся – це найшвидший і найбільш ефективний спосіб відновлення посічених локонів. Найважливіше у процедурі те, що вона прибирає від 90 до 100 % посічених кінчиків.

На машинку надівається спеціальна насадка, якою проводиться попрядно по всій довжині і, тим самим, прибираються практично всі посічені кінчики.

Полірування волосся – це дуже вдале рішення для тих, хто хоче привести свою зачіску в порядок, мати доглянутий вигляд і не розлучатися зі своєю улюбленою завдовжки.

Плюси і мінуси процедури полірування волосся

Як і в будь-якій процедурі, полірування волосся має дві сторони медалі – позитивну і негативну. Немає ніякого сенсу приховувати це, а краще відразу ознайомитися з усіма можливими наслідками, щоб вирішити, чи підходить для вас дане нововведення перукарської справи.

Сьогодні салони все частіше пропонують таку послугу, як полірування волосся. Що це і як виконується ця процедура, потрібно дізнатися, перш ніж вдатися до модного методом поліпшення стану волосся

Плюси:

  • Прибирається січка волосся повністю по всій довжині. Якщо волосся вбиті геть вашими дослідами — це дуже вигідно.
  • Не йде довжина. Це значний плюс. Адже те, до чого прагнуть багато дівчат – ідеальні волосся з ідеальною довжиною (а для кожного вона своя).
  • Волосся виглядають набагато природніше і доглянутими, як тільки після плойки і масел.

Але ось і друга сторона медалі. Мінуси:

  • Волосся, що стирчать по всій довжині — це нові волосся, що ростуть замість випали, тому полірування волосся можна розглядати як перешкоду природному оновленню волосяного покриву.

А так як, під час полірування, волосся захоплюють від самих коренів, машинка зрізає і нові тоненькі волосинки.

Недолік полірування волосся — це зрізання нових непосеченных волосків

  • При використанні затупилися сегментів. і неякісних інструментів полірування волосся здатна тільки погіршити ситуацію.
  • Перед процедурою волосся обов’язково вирівнюють утюжком, що додатково забиває пори волосяного покриву і пошкоджує волосся високою температурою.
    Помітно йде густота волосся і волосся стоншуються, тому полірування не дуже вдалі вибір для дівчат з рідкою чуприною.