Орігамі птах з паперу: 100 фото + інструкція, як скласти пташку своїми руками

Великий вибір ідей щодо складання красивого орігамі у вигляді пташки. Інструкція для створення незвичайного орігамі своїми руками з фото та описом.

Орігамі – це дуже старе японське розвага, в ході якого потрібно з паперу зробити яку-небудь фігуру, і зробити це максимально чітко. Створювати що-небудь з орігамі цікаво та приємно, а також розслабляє і сприяє логічному мисленню. Також орігамі птах відмінно підійде для дітей у якості сюрпризу. Тут буде показана покрокова інструкція для початківців як правильно складати птиці своїми руками.

Варто помітити, що майже для всіх фігур оригамі нам знадобиться папір квадратної форми, де довжина сторін буде по 21 сантиметра (у винятках буде помічено, якщо розмір потрібен буде іншою).

Створення голуба

Голуб відмінно підійде для тих, хто лише починає знайомитися з мистецтвом орігамі. Тому з нього і слід починати. Схема для складання птиці буде такий:

Аркуш паперу повернути вершиною до себе. Скласти навпіл, з’єднавши протилежні по висоті кути. За підсумком повинен вийде трикутник в перевернутому положенні.

Фігуру потрібно зігнути, утворюючи паралель основи. Перевернути. У трикутника відокремити верхній шар і зігнути так, щоб у підсумку вийшов ромб.

скласти Фігуру навпіл зліва направо. Виступаючу частину відігнути тому. Це буде крилом птаха. За аналогією скласти другу частину.

Далі потрібно зробити зворотну внутрішню складку. Для це треба продавити пальцем серединну лінію згину тулуба (це повинно знаходитися біля вершини).

що Утворюється складку необхідно з належними зусиллями пропрасувати так, щоб розбіжності не було. Голуб готовий.

Птах з загостреним хвостом

Для її створення крім паперу знадобляться ножиці.

  1. Аркуш паперу скласти по діагоналі. Спочатку треба зробити перегин по одній стороні діагоналі, а потім по другій.
  2. Зігнути всі кути до центру (він повинен розташовуватися на перетині діагоналей).
  3. Далі треба ліві кути зігнути до центральної лінії, а модель скласти до горизонтальної лінії.
  4. Лівий кут заховати всередину фігури, схопивши по ходу маленький ділянку паперу.
  5. За допомогою ножиць зробити надріз.
  6. Нижню частину підняти вгору. Повинно вийти крило.
  7. За аналогією зробити друге крило.
  8. Для виразності зігнути праві елементи моделі всередину. Птиця готова