Квіти орігамі з паперу як зробити прості і красиві квіти своїми руками

Великий вибір ідей щодо складання квітів з паперу в техніці орігамі. Легкий майстер-клас для початківців з фото і детальним описом всіх етапів складання орігамі своїми руками.

Орігамі – це вид японського мистецтва. Здавна японці використовували амулети, які були складені з паперу, для захисту від темних сил, демонічних створінь і для залучення удачі, багатства. Цей вид складання паперових фігурок з часом освоїли і європейці.

При цьому майстри можуть працювати з самими складними схемами, а новачки починають з більш простих способів складання паперу. На фото орігамі квіток можна побачити, наскільки цікавим виходить результат.

Історія орігамі

Як відомо, батьківщиною цього мистецтва прийнято вважати Японію. Саме тут мистецтво досягло значного рівня розвитку. Але китайці, німці та іспанці теж іноді використовували орігамі. Традиції складання паперу в цих країнах не отримали такого розвитку. І тому при згадці батьківщини цього мистецтва все згадують саме про Японію.

Примітно, що орігамі стало значною частиною японської культури вже в період Хейан. Самураї використовували орігамі в якості значущого подарунка товаришам, а красиво складені аркуші паперу активно використовували під час святкування весіль. І вже в 1960 році орігамі було зведено в ранг міжнародного мистецтва.

Есидзава Акіра: історія знаменитого майстра

Люди, які серйозно цікавляться орігамі, просто не можуть не знати цього імені. Ця людина є видатним майстром, який вніс великий і значимий внесок у розвиток мистецтва складання фігурок з паперу.

Містера Есидзаву по праву вважають піонером більшості методів, використовуваних для складання фігурок. Оскільки саме йому довелося на власному досвіді доводити, що всі вони можуть бути використані в подальшому. Найбільших успіхів майстер зумів домогтися в техніці, що отримала назву мокре складання.