Новорічний манікюр на короткі нігті 2022 (50 фото) – модні та красиві ідеї

Новорічний манікюр на короткі нігті 2022: модні та красиві ідеї (50 фото)

Ви вважаєте за краще ніжний романтичний нюд, благородні темні відтінки, яскраві екстравагантні дизайни або блиск і мішуру? Це не має значення! Всі ці та багато інших варіантів ти знайдеш у нашій добірці найкращих ідей новорічного манікюру на короткі нігті 2022!

1. Напівпрозорий нюд із блискітками

Якщо ти любиш лаконічну класику на коротких нігтях – сміливо вибирай напівпрозорий нюд. Він у тренді весь цей рік, і залишиться з нами у 2022. А для святкової новорічної атмосфери додай трохи блискіток.

Напівпрозорий нюд з блискітками
Напівпрозорий нюд з блискітками

2. Розтяжка глітером

Розтяжка – найкращий спосіб візуально подовжити нігтьову пластину та скоригувати її форму. До Нового року ідеально підійде розтяжка гліттером, причому будь-якого розміру.

Растяжка гліттером

3. Градієнт та омбре

Якщо ти не любиш блискітки, спробуй омбре аерографом. Основні кольори зими – білий, бежевий, сірий, синій, блакитний, рожевий та бузковий. Якщо хочеться чогось максимально атмосферного – спробуй біло-блакитний манікюр зі сніжинками.

Градієнт та омбре
Градієнт та омбре

4. Білий новорічний манікюр на короткі нігті

Білий на коротких нігтях виглядає дуже витончено та ніжно. Додай кілька святкових наклейок, пару блискіток – і ось новорічний дизайн готовий!

Білосніжний новорічний манікюр на короткі нігті
Білосніжний новорічний манікюр на короткі нігті

5. Пастельний манікюр

Якщо білий та бежевий набридли тобі ще протягом року, але все одно хочеться чогось світлого та романтичного – вибирай пастель.Особливо – лавандові та блакитні відтінки, які дивовижно вписуються у святкову новорічну атмосферу.

Пастельний манікюр

6. Бордовий манікюр із золотом

Поєднання бордових відтінків і золота надто ошатне і яскраве для повсякденного життя. А ось на Новий рік це саме те, що потрібне. Золото може бути будь-яким – фольга, блискітки, стрічки, нитки.

Бордовий манікюр із золотом