Манікюр на короткі нігті, осінь (50 фото) – модні та красиві ідеї

Манікюр на короткі нігті, осінь: модні та красиві ідеї (50 фото)

Ось уже кілька сезонів у тренді залишається манікюр на короткі нігті. Це зручно, практично, а ще – дуже стильно та свіжо, особливо після такої тривалої популярності довгого мигдалю та овалів. Лові найактуальніші ідеї на найближчу осінь!

1. Світлий манікюр на короткі нігті

На коротких нігтях світлі відтінки виглядають подвійно виграшно, незалежно від сезону. Результат завжди виходить витонченим, акуратним та дуже елегантним.

Світлий манікюр на короткі нігті
Світлий манікюр на короткі нігті

2. Яскраві відтінки у манікюрі

Осінь – не привід відмовлятися від яскравих кольорів, але панель дійсно змінюється. У році радимо звернути увагу на колір морської хвилі, смарагдовий, сталевий синій, кавовий та жовтий.

Яскраві відтінки в манікюрі
Яскраві відтінки в манікюрі

3. Монохромний манікюр

Монохромні дизайни – це такий цікавий прийом, коли всі нігті забарвлені у суміжні відтінки одного кольору. Виходить і різноманітно, і стримано одночасно.

Монохромний манікюр

4. Золоті блискітки

Цієї осені на піку популярності буде золото, причому чим сильніше воно блищить – тим краще. З усіх тенденцій манікюру ця виривається у беззастережний топ.

Золоті блискітки
Золоті блискітки

5. Осіннє листя та рослинні мотиви

Літні квіти до вересня змінюються ошатним осіннім листям. Це не обов’язково великі малюнки: дрібні акценти на окремих нігтях теж напрочуд хороші.

Осіннє листя та рослинні мотиви
Осіннє листя та рослинні мотиви

6. Темний манікюр

Якщо з наближенням холодів тебе тягне на темніші відтінки в манікюрі, радимо спробувати фіолетові та бордові у всьому їхньому різноманітті. Тим більше вони дуже стильно виглядають на коротких нігтях.

Темний манікюр

7. Негативний простір

За останній рік цей прийом уже оцінили багато модниць та майстрів манікюру. Частина нігтя залишається без кольорового покриття, або ж малюнки наносяться одразу на прозору базу – вибирай!

Негативний простір

8. Манікюр на овальні нігті

Короткі овальні нігті виглядають витончено та елегантно. Це буде найпопулярніша форма цієї осені. Тим більше, вона поєднується з будь-якими дизайнами та візерунками.

Манікюр на овальні нігті
Манікюр на овальні нігті

9. М’який квадрат

М’який квадрат люблять насамперед за зручність. Він універсальний, практичний, не дряпається, а куточки не заламуються у міру відростання коротких нігтів.

М'який квадрат
М'який квадрат

10. Дзеркальне втирання

Влітку настає сезон напівпрозорих переливчастих втирок, а ось восени у свої права вступають щільні дзеркала та металіки. Срібний, золотий, рожевий, червоний, зелений та синій – вибирай.

Дзеркальні втирання

11. Бордовий манікюр

Дослідні майстри точно знають: до осені потрібно закупитись різними варіаціями червоного. Наприклад, у основним та найпопулярнішим буде благородний бордовий.

Бордовий манікюр
Бордовий манікюр

12.Матовий манікюр на короткі нігті

Матовий топ з його бархатистою текстурою на коротких нігтях здається ще елегантнішим. Під ним однаково гарні світлі, яскраві та темні кольори, від молочного до чорного.

Матовий манікюр на короткі нігті

13. Жовтий, помаранчевий та гірчичний манікюр

Немає нічого дивного, що жовтий та рудий завжди залишаються одними з головних осінніх квітів у манікюрі. Як тут устояти, коли з усіх боків так красиво жовтіють дерева?

Жовтий, помаранчевий та гірчичний манікюр
Жовтий, помаранчевий та гірчичний манікюр

14. Обведення

Оригінальний прийом передбачає контрастне обведення нігтя по всьому колу. Найефектніше виглядає чорна на бежевому або кольоровому фоні.

Обведення

15. Краплі

Колись такий дизайн вже був у моді, але потім поступово забув. Але все циклічно, і ось об’ємні краплі, що переливаються, знову прикрашають короткі нігті.

Краплі
Краплі

16. Рожевий неон

Якщо тобі категорично не хочеться прощатися із яскравими квітами на честь приходу вересня – пропонуємо звернути увагу на кислотний рожевий неон. Не обов’язково покривати нігті повністю – достатньо акцентів.

Рожевий неон
Рожевий неон

17. Різнокольоровий манікюр

Модні тренди давно дозволяють відмовитися від болісного вибору того самого ідеального кольору на розкладці. Сміливо поєднуй кілька з них – та хоч усі десять.

Різнобарвний манікюр

18. Осінній френч на короткі нігті

Тут все стабільно: білий френч все ще поступається кольоровому або френчу з акцентами. Головні відтінки – гірчичний, помаранчевий, смарагдовий, фіолетовий та сталевий.

Осінній френч на короткі нігті
Осінній френч на короткі нігті

19. Геометричний манікюр

З моменту появи геометричні візерунки і малюнки не здають позиції. Це чудова база для створення різних дизайнів – від мінімалізму до абстракції.

Геометричний манікюр
Геометричний манікюр

20. Бризки та розлучення

Краплі, плями, розлучення, мармур та інший творчий хаос – те, що потрібно восени. На коротких нігтях краще виглядають не надто контрастні варіації такого дизайну.

Бризки та розлучення

21. Пастельні відтінки

Пастель рятує любительок жіночних романтичних образів, а ще тих, хто вважає, що яскравий лак не надто гарний на коротких нігтях. Додай пару чорних точкових акцентів – а більше нічого і не потрібно.

Постільні відтінки
Постільні відтінки

22. Короткий нюд на короткі нігті

Це тільки здається, що нюд завжди однаковий. Але ти подивися, скільки відтінків бежевого, кремового, молочного та рожевого пропонують сучасні виробники. Зараз актуальний теплий нюд, з рожевим або помаранчевим підтоном.

Лаконічний нюд на короткі нігті

23. Матовий зелений манікюр

Зелений був на піку популярності влітку і залишиться ще на сезон. Тільки вибирай темніші та благородні відтінки, а для більшого ефекту покрий матовим топом.

Матовий зелений манікюр
Матовий зелений манікюр

24. Градієнтний манікюр

Якщо тобі набридли складні дизайни, а різноманітності хочеться – допоможе аерограф. Градієнт не обов’язково повинен розтягуватися від кутикули до кінчика нігтя. Наприклад, на коротких нігтях чудово виглядає діагональний перехід.

Градієнтний манікюр

25. Блискітки та стрази на короткі нігті

Занадто великі стрази та блискітки все-таки краще виглядають на довжині. Але кілька дрібних деталей яскраво доповнять манікюр та на короткі нігті. Головне – підібрати гармонійний розмір та форму!

Блискітки та стрази на короткі нігті
Блискітки та стрази на короткі нігті