Манікюр на короткі нігті, осінь (50 фото) – модні та красиві ідеї

Манікюр на короткі нігті, осінь: модні та красиві ідеї (50 фото)

Ось уже кілька сезонів у тренді залишається манікюр на короткі нігті. Це зручно, практично, а ще – дуже стильно та свіжо, особливо після такої тривалої популярності довгого мигдалю та овалів. Лові найактуальніші ідеї на найближчу осінь!

1. Світлий манікюр на короткі нігті

На коротких нігтях світлі відтінки виглядають подвійно виграшно, незалежно від сезону. Результат завжди виходить витонченим, акуратним та дуже елегантним.

Світлий манікюр на короткі нігті
Світлий манікюр на короткі нігті

2. Яскраві відтінки у манікюрі

Осінь – не привід відмовлятися від яскравих кольорів, але панель дійсно змінюється. У році радимо звернути увагу на колір морської хвилі, смарагдовий, сталевий синій, кавовий та жовтий.

Яскраві відтінки в манікюрі
Яскраві відтінки в манікюрі

3. Монохромний манікюр

Монохромні дизайни – це такий цікавий прийом, коли всі нігті забарвлені у суміжні відтінки одного кольору. Виходить і різноманітно, і стримано одночасно.

Монохромний манікюр

4. Золоті блискітки

Цієї осені на піку популярності буде золото, причому чим сильніше воно блищить – тим краще. З усіх тенденцій манікюру ця виривається у беззастережний топ.

Золоті блискітки
Золоті блискітки

5. Осіннє листя та рослинні мотиви

Літні квіти до вересня змінюються ошатним осіннім листям. Це не обов’язково великі малюнки: дрібні акценти на окремих нігтях теж напрочуд хороші.

Осіннє листя та рослинні мотиви
Осіннє листя та рослинні мотиви

6. Темний манікюр

Якщо з наближенням холодів тебе тягне на темніші відтінки в манікюрі, радимо спробувати фіолетові та бордові у всьому їхньому різноманітті. Тим більше вони дуже стильно виглядають на коротких нігтях.

Темний манікюр

7. Негативний простір

За останній рік цей прийом уже оцінили багато модниць та майстрів манікюру. Частина нігтя залишається без кольорового покриття, або ж малюнки наносяться одразу на прозору базу – вибирай!

Негативний простір