Локони на каре з подовженням. Фото з білкою і без, укладання праскою

Кожна сучасна дівчина постійно користується різними аксесуарами для перетворення свого образу.

Адже виглядати стильно і неповторно хочеться завжди. Добре мати густе і довге волосся, саме на них дуже легко виконувати різні зачіски і змінювати образ кожен день.

Як же бути іншої частини прекрасної статі, які мають зачіску каре? Використання прасування, плойки і подібною технікою принесе різноманітність в життя прекрасної частини населення.

Як зробити локони на каре з подовженням праскою

Утюжок для випрямлення волосся, але дівчата в більшості випадку, як зауважили фахівці-перукарі, використовує його в якості накручування волосся і перетворюючи їх у прекрасні і стійкі локони.

Що потрібно використовувати разом з праскою для створення ідеального образу? Як правильно застосувати сучасний прилад? Розглянемо на прикладі, як правильно і різноманітно зробити локони на каре з подовженням.

Перші кроки до ідеальним локонам

Перед тим як почати роботу, необхідно:

 • Помити голову.
 • Нанесіть кондиціонер.
 • Нанести зволожуючу маску на волосся.
 • Маска повинна триматися не менше години.
 • На вологе волосся нанести термозахисної засіб.
 • Використання прасування пов’язано з високими температурами, фахівці рекомендують використовувати термозахисної засіб, щоб не нашкодити волоссю в процесі роботи.

  Приклади створення локонів на каре з максимальним подовженням

  Утюжок здатний виконувати безліч функцій для створення образу.

  Для цих цілей існує кілька способів завивки:

  Класика

  Розділити волосся на чотири частини. Одну прибрати на лоб, дві розділити в сторони. Намотувати на утюжок кожну частину не більше 10 секунд. Температура повинна бути не вище 120 градусів. Для стійкості зачіски, рекомендується нанести лак.