Балаяж на темні волосся із чубчиком. Фото інструкція техніки і варіанти фарбування

Балаяж – одна з найактуальніших технік фарбування волосся, яка сталася від мелірування. Зовні цей тренд чимось нагадує шатуш і відоме на весь світ омбре.

Балаяж з чубчиком на темні волосся

Суть фарбування полягає в тому, що майстрові потрібно буде затемнити коріння і розтягнути світлий колір по всій довжині волосся.

Техніка балаяж: переваги і недоліки колорування

Подібна розтяжка не тільки виглядає дуже стильно, але також надає волоссю певну натуральність.

Безсумнівним достоїнством такого фарбування є ще й те, що власницям темного волосся не доведеться постійно оновлювати колір, так як коріння спочатку повинні бути на кілька тонів темніше.

Балаяж на темні волосся із чубчиком. Фото на різну довжину волосся ви знайдете нижче

Мільйони представниць прекрасної статі віддають перевагу саме такої техніки колорування не просто так, а оскільки вона має масу переваг перед іншими видами фарбування.

Переваги Недоліки Фарбування за типом «балаяж на темні волосся із чубчиком», фото якого сьогодні можна знайти на просторах інтернету, підходить як неординарним модницям, так і бізнес-леді, які дотримуються класичного способу При відсутності певного перукарського досвіду виконати таке фарбування самостійно досить проблематично Оскільки балаяж може виконуватися в різних варіантах, з цим фарбуванням сміливо можна експериментувати Якщо зачіску не укладати волосся будуть виглядати неохайно Така методика колорування підходить дівчатам будь-якого віку. У молодості вона підкреслює щирість і ніжність, а більш зрілих жінок вона зробить на кілька років молодше При вигорянні і выцветании волосся зовнішній вигляд зачіски не зіпсується, а, навпаки, стане більш яскраво вираженим Коріння можна підфарбовувати раз в 3-6 місяців, що дозволяє панночкам суттєво економити Балаяж не псує волосся, оскільки при ньому освітлюються тільки кінці

Візьміть на замітку! Виконувати балаяж на темні волосся із чубчиком, як на численних фото, можна тільки у професійних стилістів, які мають досвід подібного колорування, інакше ефект може вийти не тим.