Картини з бісеру: ТОП-100 фото ексклюзивних робіт + покрокова інструкція

Майстер-клас з докладним описом як сплести красиву картину з бісеру своїми руками. Фото цікавих заготовок, а також незвичайні варіанти для оформлення.

Вишивка бісером вважається одним з найпоширеніших видів рукоділля. Вироби, виконані в техніці бісеру неймовірно красиві. Створення картин з бісеру — розслаблюючу заняття, відволікає людину від суєти. До того ж воно розвиває творче мислення, акуратність і посидючість. Це нескладний процес, навчитися якому легко, головне — мати прагнення до результату і не відволікатися кожну хвилину.

Картини вишиті бісером здатні послужити відмінним прикрасою квартири або будинку, незалежно від їх інтер’єру. Починати можна з будь-яких матеріалів, однак, для великих робіт варто вибрати більш дорогий витратний матеріал, так як він більш довговічний і виглядає «багатший».

В такому бісері рідше трапляються намистини не ідеальної форми. Тільки рівні намистини, які стоять навряд, здатні повною мірою передати зображення не спотвореним.

Підготовка до роботи

Для того, щоб створювати картини з бісеру своїми руками не обов’язково мати досвід в тому, а навчитися цій справі може будь-яка людина. Зрозуміти техніку і натренувати свій власний підхід до роботи допоможуть різні фото і відео уроки. Поетапні картинки з коментарями і відеоролики з поясненнями є кращими друзями початківців роботу з бісером.

Для того, щоб бути готовим до роботи, слід обзавестися такими предметами, як:

  1. Голка з невеликим вушком.
  2. Канва — тканина зі спеціальними отворами.
  3. Тонка лавсанова стрічка.
  4. Будь-які зручні ножиці.
  5. Бісер з необхідним кольором.

Основи роботи

Для людини, тільки зацікавився бісероплетінням, воно загадково і таємниче. Спочатку здається що це однотипні матеріали, але пізніше виявляється що намистини мають різні розміри і ширину отвору, як і голки. Також вони мають різну калібрування і форму. Однак поступово, все більше занурюючись у світ бісероплетіння всі ці пункти стають зрозумілими.

Свою першу картину для вишивання бісером варто вибрати невеликого розміру і з найменшою кількістю квітів. Її можна вважати тренувальної, після якої захочеться більше дізнаватися про роботу з намистинами.

На тканину наноситься малюнок, поверх якого буде проводитися вишивка. Такий варіант вишивки за схемою ідеально підходить новачкам. Крім нього існує безліч інших способів створення робіт з намистинами.