Гарний пучок на довге волосся своїми руками. Покрокова інструкція, фото

Довге волосся дозволяють творити безліч різноманітних зачісок, змінюючи зовнішній вигляд. Навіть звичайний хвіст можна спорудити різними способами. Зібрати гарний пучок на довгому волоссі своїми руками, при цьому створивши новий образ, можна за допомогою покрокових інструкцій до вибраних зачіскам.

Як зробити гарний пучок з бубликом на довге волосся своїми руками

Бубликом, пончиком, валиком або донатом, називають один і той же предмет, призначений для спорудження красивих пучків на волоссі. Пристосування зроблено з поролону або іншого синтетичного матеріалу з отвором всередині. Колір і розмір вибирається на розсуд клієнта.

Зібраний пучок на довгому волоссі – це гарне рішення для жінок будь-якого віку, зачіску можна робити для будь-яких випадків.

Для створення гарного пучка повинна бути чиста шевелюра, вільний час і деякі пристосування:

  • зроблений своїми руками або покупної бублик;
  • тоненькі резиночки для довгого волосся;
  • шпильки з невидимками;
  • елементи декору на готову зачіску.

Волосся збираються в високому кінському хвості (щоб не було півнів), наявність розпатланих прядок забирається однорядною гребінцем, хвіст розташовується на місці майбутнього розташування бублика.

Хвіст зав’язується тоненькою гумкою, пучок протягується в валик – це буде основа. Далі потрібно акуратно закрутити локони навколо бублика, провертаючи його ззовні назовні.

Таким чином, локони накручуються до основи хвоста, валик виходить покритий волоссям. Вся конструкція фіксується невидимками і шпильками.

Пучок на голові з допомогою гумки

Розчесане волосся змочуються водою, збираються в одну руку, тримаючись за кінці. Далі потрібно накрутити локони по колу, густу шевелюру можна розділити на 2 частини, переплітаючи між собою.

Отриманий джгут обертають навколо підстави пучка, ховаючи гумку під волоссям, кінці пасом, ховають всередину. Для хаотичності можна дістати кілька прядок.