Браслети з бісеру: 120 фото кращих ідей для початківців

Повчальний урок плетіння браслетів з бісеру своїми руками. Готова схема створення прикраси з фото і описом всіх етапів бісероплетіння.

Будь-яка дівчина любить прикраси. А якщо прикраси зроблені своїми руками, то це може стати початком цікавого хобі.

Красивий браслет своїми руками можна зробити за допомогою різнокольорового бісеру. Існує безліч різних технік плетіння браслетів з бісеру і кожна з них допоможе створити унікальні прикраси.

В інтернеті багато фото браслетів з бісеру і там вони виглядають як справжні витвори мистецтва. Як створити таку красу? Розглянемо докладніше.

Матеріали для створення браслетів

З чого буде створено браслет, залежить тільки від Вашої фантазії. Проте існує певний універсальний набір інструментів і матеріалів для створення шедеврів:

  1. Браслет збирається на волосінь, тонку металеву дріт або гумку;
  2. Звичайно ж, бісер. Сюди ж можна включити стеклярус, короткий стеклярус і різні намистини. Слід пам’ятати, що бісер відрізняється за розміром, і з цим теж пов’язано кілька технік плетіння.
  3. Голка для бісеру. Вона тонше звичайних швейних голок і легко проходить в отвір бісерини.
  4. Верстат для плетіння полотна. Це вже для тих, хто освоїв ручне бісероплетіння та бажає робити більш масштабні речі.
  5. Замочки. Зараз у відділах для хобі можна вибрати різноманітні замки для браслетів. Особливо вони актуальні для тонкого зап’ястя.

Техніки плетіння

Способів зробити красивий браслет безліч, і, щоб розглянути їх всі, знадобиться не один рік. Тут ми розглянемо, як зробити браслети з бісеру для початківців і більш складні варіанти.

Прості браслети або фенечки

Фенечки – найпростіший варіант браслетів з бісеру. Освоїти спосіб їх плетіння дуже просто. В результаті вийде браслет з бісеру своїми руками в найпростішому варіанті.