Японські породи собак – назви та фото (каталог)

Японські породи собак: назви та фото (каталог)

Перше, що спадає на думку, коли йдеться про японські породи собак – гучний фільм «Хатико». Насправді «японці» – це невелика група, яка має багато як подібних рис, і відмінностей. Ми вже дізналися всі нюанси та готові розповісти докладніше разом із назвами та фото!

1. Японська акіта

Породі акіта-іну чи японській акіті вже близько 2 тисяч років, і виводили її спеціально для охорони сім’ї імператора. Це дуже вірні, розумні, доброзичливі та соціальні собаки. Але вони потребують регулярних навантажень, правильного харчування та не переносять агресії.

Японська акіта - Японські породи собак

2. Американська акіта

Незважаючи на назву, ця порода теж належить до японської групи і налічує близько 1,5 тисячі років. Американські акіти потужніші, міцніші і трохи крупніші за японські – близько 50 кг. Їх використовували для охорони худоби або під час полювання, тому в маленькій квартирі їм буває надто нудно.

Американська акіта - Японські породи собак

3. Сансю

Новій породі ще немає двох століть, і хоча вона нагадує акіту, вважається, що її предками були чау-чау. У сансю незвичайна будова черепа та морди, міцна шия, розвинена мускулатура та потужні лапи. Важить дорослий собака близько 25 кг, і в хороших умовах він справжній довгожитель – до 17 років.

Сансю - Японські породи собак

4. Тоса-іну

Тоса-іну дуже відрізняються від типових японських порід, проте їх вивели саме в Країні вранішнього сонця. Це бійцівський мастиф – сильний, величезний, витривалий та відважний. Виховувати такого собаку потрібно з перших місяців, щоб він не виріс агресивним. Не варто заводити тоса-іну в будинку з маленькими дітьми, зате вона стане вірним сторожем і хорошим компаньйоном.

Тоса-іну - Японські породи собак