Як зробити ялинку з паперу – 12 красивих ідей на Новий рік (фото)

Як зробити ялинку з паперу: 12 красивих ідей своїми руками

Новий рік – час для творчості та втілення цікавих ідей. Хочеться прикрашати будинок, робоче місце та тумбочку. Для цього не обов’язково витрачатися на дорогі іграшки, які потім нема куди складати. Спочатку тримай 12 простих і красивих ідей, як зробити ялинку з паперу своїми руками!

1. Ялинка-конус

Виріжте з паперу кілька кіл різного розміру і розмійте їх радіусами на сектори. Згорни куточки у вигляді голок і ярусами поклади кола один на одного на дротяну основу.

Ялинка-конус - Як зробити ялинку з паперу

2. Ялинка з паперових петель

Візьми гофрований папір, щільні пакувальні листи або навіть папір упереміш із тканиною. Наріж більше тонких смужок, сший або склей їх у петлі і виклади їх на поролонову або картонну основу за рівнями.

Як зробити ялинку з паперових петель

3. Проста ялинка орігамі

Дуже легка схема чудово підходить для малюків або щоб оформити ялинкою листівку. Заверни кути квадратного листа до центру, зроби згин драбинкою з двох сторін і підверни краї нижнього ярусу.

Проста ялинка орігамі - Як зробити ялинку з паперу

4. Об’ємна ялинка

Виріж із щільного паперу шість заготовок ялинки різного розміру та з різною кількістю рівнів. Надріж половину з них знизу, а половину – зверху, і збери ялинку, як конструктор.

Як зробити об'ємну ялинку з паперу

5. Ялинка з гофрованого паперу

Маленькі гофровані шматочки зеленого кольору скрути бантом і склади навпіл. Приклей їх на скотч за вільні кінці до основи у вигляді конуса із звичайного листа або картону.

Як зробити ялинку з гофрованого паперу

6.Ялинка «Но-Но-Но»

З зеленого паперу зроби три однакові заготівлі у вигляді напису «Хо-Хо-Хо», що сходить до кута. Склей грані, як у піраміди, а ствол зроби з тонкої паперової стрічки, згорнутої в циліндр.

Ялинка Но-Но-Но - Як зробити ялинку з паперу

7. Ялинка-книжка

Щоб прикрасити листівку ялинкою, що відкривається всередині, зроби в аркуші прорізи ярусами. Вклей його в основу листівки та розправ ялинку, а потім прикрась її аплікацією.

Ялинка-книжка - Як зробити ялинку з паперу

8. Ялинка із гофрованої стрічки

Візьми довгу гофровану стрічку або відріж від звичайного листа. Оберни конусну основу ялинки по спіралі і прикрась її бусинами, дощем, паєтками або штучним снігом.

Як зробити ялинку з гофрованої стрічки

9. Ялинка-плетінка

Виріж трикутну заготовку і зроби вертикальні прорізи на однаковій відстані. Переплетіть їх звичайними прямими відрізками паперу, зрізаними під кутом.

Ялинка-плетінка -Як зробити ялинку з паперу

10. Ялинка з паперових кіл

Виріж шість-сім паперових кіл від більшого до меншого і підбери зубочистку або дріт для основи. Склади кожен гурток за схемою і ретельно розгладь згини, а потім збери ялинку.

Як зробити ялинку з паперових кіл

11. Ялинка з паперових лусочок

Наріжте аркуш паперу на лусочки у вигляді крапель або листочків різного розміру. З такого ж аркуша зверни конус і по всій висоті обклей його цими лусочками, заходячи однією на іншу.

Як зробити ялинку з паперових лусочок

12. Швидка ялинка із квадрата паперу

Зігрій по діагоналі квадрат паперу і зроби з двох сторін однакові надрізи знизу вгору. Кожну смужку підверни до середини та зафіксуй клеєм.

Як зробити ялинку з квадрата паперу