Як зробити ялинку з паперу – 12 красивих ідей на Новий рік (фото)

Як зробити ялинку з паперу: 12 красивих ідей своїми руками

Новий рік – час для творчості та втілення цікавих ідей. Хочеться прикрашати будинок, робоче місце та тумбочку. Для цього не обов’язково витрачатися на дорогі іграшки, які потім нема куди складати. Спочатку тримай 12 простих і красивих ідей, як зробити ялинку з паперу своїми руками!

1. Ялинка-конус

Виріжте з паперу кілька кіл різного розміру і розмійте їх радіусами на сектори. Згорни куточки у вигляді голок і ярусами поклади кола один на одного на дротяну основу.

Ялинка-конус - Як зробити ялинку з паперу

2. Ялинка з паперових петель

Візьми гофрований папір, щільні пакувальні листи або навіть папір упереміш із тканиною. Наріж більше тонких смужок, сший або склей їх у петлі і виклади їх на поролонову або картонну основу за рівнями.

Як зробити ялинку з паперових петель

3. Проста ялинка орігамі

Дуже легка схема чудово підходить для малюків або щоб оформити ялинкою листівку. Заверни кути квадратного листа до центру, зроби згин драбинкою з двох сторін і підверни краї нижнього ярусу.

Проста ялинка орігамі - Як зробити ялинку з паперу

4. Об’ємна ялинка

Виріж із щільного паперу шість заготовок ялинки різного розміру та з різною кількістю рівнів. Надріж половину з них знизу, а половину – зверху, і збери ялинку, як конструктор.

Як зробити об'ємну ялинку з паперу

5. Ялинка з гофрованого паперу

Маленькі гофровані шматочки зеленого кольору скрути бантом і склади навпіл. Приклей їх на скотч за вільні кінці до основи у вигляді конуса із звичайного листа або картону.

Як зробити ялинку з гофрованого паперу

6.Ялинка «Но-Но-Но»

З зеленого паперу зроби три однакові заготівлі у вигляді напису «Хо-Хо-Хо», що сходить до кута. Склей грані, як у піраміди, а ствол зроби з тонкої паперової стрічки, згорнутої в циліндр.

Ялинка Но-Но-Но - Як зробити ялинку з паперу