10 крутих ідей, як прикрасити квартиру на Новий рік

10 крутих ідей, як прикрасити квартиру на Новий рік

Навколишня атмосфера – найважливіший фактор, який і задає святковий настрій. У цьому тобі допоможуть гірлянди, сніжинки, вінки, вироби та інший декор. Ділимося 10 чудовими ідеями, як прикрасити квартиру на Новий рік!

1. Зимові пейзажі з паперу

Кілька аркушів щільного паперу, картону та банку білої фарби перетворять кімнату на справжню зимову казку. А якщо зробити декор у кілька рівнів та прокласти між ними гірлянду – вийде ще й ефектний театр тіней.

Зимові пейзажі з паперу - Як прикрасити квартиру на Новий рік

2. Ялинові гілки в декорі

Навіть якщо у тебе немає повноцінної ялинки, або її недостатньо для настрою в усьому домі – використовуй ялинові гілки. З них виходять чудові букети, настільні та підвісні композиції та оформлення для інтер’єру.

Ялинові гілки в декорі - Як прикрасити квартиру на Новий рік

3. Новорічні кульки на підвісах

Дуже красива і ефектна ідея – новорічні кульки, що звисають по дому. Ними можна прикрасити люстру, будь-які стельові конструкції і навіть розвісити у вигляді незвичайної ялинки.

Новорічні кульки на підвісах - Як прикрасити квартиру на Новий рік

4. Паперові сніжинки

Паперові сніжинки – не тільки кумедна розвага, а й чудові гірлянди та цілі фіранки. Тільки візьми не звичайні аркуші для друку, а гарний папір щільніше.

Паперові сніжинки - Як прикрасити квартиру на Новий рік

5. Окраса вікон на Новий рік

Прикрась вікна в будинку новорічними малюнками та паперовими аплікаціями у вигляді зимового лісу, міста, засніжених будинків чи фантастичних звірів. Такий декор не менш ефектний і з боку вулиці.

Прикраса вікон - Як прикрасити квартиру на Новий рік

6. Ще більше гірлянд!

Найбільш банальний прийом, про який багато хто чомусь забуває. Гірляндами можна прикрасити не лише ялинку та обідній стіл, а буквально все, що потрапить під руку – від вікна, стелі та полиць до кімнатних вазонів.

Гірлянди - Як прикрасити квартиру на Новий рік