Як зробити кучері без плойки та бігудів: 10 простих способів

Як зробити кучері без плойки та бігудів: 10 простих способів

Легко і просто накрутити розкішні хвилі на плойку. Але якщо її немає або не хочеться зайвий раз травмувати волосся високими температурами? Думаєш, не маєш вибору? Помиляєшся! Тримайте 10 простих способів, як зробити кучері без плойки і бігудів в домашніх умовах. Якийсь із них напевно підійде саме тобі!

1. Кіски

Найпростіший і очевидніший спосіб – наплести багато тонких кісок на трохи вологе волосся перед сном. Рекомендуємо заплітати їх прямо від коріння, щоб обсяг був рівномірним. Не розчісуй розпущене волосся, а акуратно розбий його пальцями.

Косички - Як зробити кучері без плойки та бігудів

2. Джгутики

Кожне пасмо згорни у легкий та вільний джгут, закріпи шпильками та оброби легким фіксуючим засобом. Якщо кіски роблять тугі та пружні локони, то джгутики – м’які та романтичні хвилі.

Жгутики - Як зробити кучері без плойки та бігудів

3. Пучок

Щоб зробити великі кучері, просуши волосся майже до кінця і скрути його в пучок. Коли вони надто довгі або густі – спочатку стягни кілька хвостів, і вже закрути їх у пучки.

Пучок - Як зробити кучері без плойки та бігудів

4. Шпильки

Кудрі на довге волосся найзручніше накрутити на шпильки. Відокремлюй тонкі пасма та обертай їх навколо вісімкою – вийде дуже красиво та акуратно, з легким ламаним ефектом.

Шпильки - Як зробити кучері без плойки та бігудів

5. Невидимки

Невидимки трохи менш зручні, ніж шпильки, але їх теж використовують для створення кучерів. Закрути локон навколо пальця, акуратно зніми і зафіксуй невидимкою біля коріння.

Невидимки - Як зробити кучері без плойки та бігудів

6.Гумки

Багато маленьких резинок добре підходять для завивки короткого волосся. Продень тонке пасмо в гумку, підніми її до коріння і просмикуй волосся петлями, поки вони не опиняться там до кінця.

Гумові гумки - Як зробити кучері без плойки та бігудів

7. Пов’язка

Залежно від ширини пов’язки, локони будуть дрібнішими або більшими. Одягни її і починай поступово обертати пасма навколо, поки не прибереш усе. Щоб потяжілий аксесуар не спадав, закріпи шпильками або крабиками. Пов’язку можна надіти на ніч, але для довгого волосся цей спосіб не надто зручний.

Пов'язка - Як зробити кучері без плойки та бігудів