Як прикрасити ялинку на Новий рік – красиві ідеї та способи (фото)

Як прикрасити ялинку на Новий рік: красиві ідеї та способи

Начебто з ялинковими іграшками все зрозуміло. А з іншого боку, хочеться чогось стильнішого та цікавішого, ніж хаотичне нагромадження кульок і бурульок. Знайоме відчуття? Тоді ці 10 ідей, як прикрасити ялинку на Новий рік, створено спеціально для тебе!

1. Новорічна ялинка зі їстівними прикрасами

Цукерки у яскравих папірцях, печиво, пряники в глазурі, сухі часточки апельсинів, свіжі мандарини та яблука – це доречно на ялинці. Тільки не зловживай поєднанням їстівних прикрас із пластиковою мішурою.

Приготування їжі - Як прикрасити ялинку на Новий рік

2. Новорічна ялинка у стрічках

Ялинка, прикрашена пишними стрічками, часто виглядає ще ефектніше, ніж блискучий дощ та серпантин. Поєднуй щільні та напівпрозорі текстури та врівноважуй товсті стрічки великими іграшками або бантами.

Стрічки - Як прикрасити ялинку на Новий рік

3. Новорічна ялинка зі свічками

Свічки на ялинці одразу додають десяток балів на користь затишку та тепла. Звичайно, використовувати відкритий вогонь не безпечно, але зверни увагу на гірлянди та іграшки, що світяться, у вигляді штучних свічок.

Свічки - Як прикрасити ялинку на Новий рік

4. Новорічна ялинка з м’якими іграшками

Хто сказав, що ялинкові іграшки обов’язково мають бути скляними? Подивися, як мило виглядають плюшеві ведмедики, фетровий Дід Мороз та пухнасті сніговички.

М'які іграшки - Як прикрасити ялинку на Новий рік

5. Новорічна ялинка у снігу

Штучний сніг із балончиків та будь-які його імітації – ідеальна атмосферна прикраса. Найкраще він поєднується з білими, срібними та прозорими іграшками.

Сніг - Як прикрасити ялинку на Новий рік

6. Новорічна ялинка з гірляндами

Спробуй замінити звичайну різнокольорову гірлянду на щось цікавіше. Наприклад, сніжинки або ліхтарики, вогники незвичайної форми або мінімалістичне однотонне підсвічування.

Гірлянди - Як прикрасити ялинку на Новий рік

7. Новорічна ялинка з намистом

Нитки з намистин – ще одна альтернатива дощу та серпантину нарівні зі стрічками. Це можуть бути пластикові або скляні намисто, звичайні великі декоративні намистини зі старих прикрас або навіть саморобні кульки.

Буси - Як прикрасити ялинку на Новий рік