Як зробити сніжинку з паперу – 12 легких та красивих ідей на Новий рік (фото)

Як зробити сніжинку з паперу: 12 легких та красивих ідей

Новорічні сніжинки – невід’ємний символ зими та свята. Як і справжні, вони завжди унікальні, адже дуже складно повторити два збігаються до міліметра візерунка. Лови 12 легких та красивих ідей, як зробити сніжинку з паперу своїми руками!

1. Проста сніжинка орігамі

Склади квадратний аркуш паперу по діагоналі, познач середину і загорни куточки трикутника, заходячи за неї. Далі виріж абсолютно будь-який візерунок і розгорни сніжинку.

Проста сніжинка орігамі - Як зробити сніжинку з паперу

2. Ажурна сніжинка

Принцип дуже схожий на попередній, але тут цікаво виглядають гострі кути та ажурний малюнок. Рекомендуємо використовувати новий канцелярський ніж для тонких та рівних прорізів.

Як зробити ажурну сніжинку з паперу

3.Пухнаста сніжинка

Окрім картонної основи тобі знадобиться відріз білого гофрованого паперу. Наріж із нього маленькі прямокутники, закрути по дерев’яній паличці або зубочистці і щільно обклей ними основу на ПВА.

Як зробити пухнасту сніжинку з паперу

4. Сніжинка з паперових смужок

Наріж тонкі смуги паперу приблизно по сантиметру шириною. Склади хрест-навхрест по три штуки, зафіксуй скріпками і переплетіть «пелюстки».

Як зробити сніжинку з паперових смужок

5. Сніжинка із двох деталей

Виріж основу з чотирьох променів і зроби в кожному з них прорізи, щоб розібрати один сегмент на три. Підклейте середні сегменти до серединки. Зроби ще одну таку саму сніжинку і наклади їх один на одного зворотними сторонами.

Сніжинка з двох деталей - Як зробити сніжинку з паперу

6.Сніжинка з паперових модулів

Наріжте папір на квадрати середнього розміру, враховуючи, що один квадрат – це лише одна з шести заготовок. Кожен склади вдвічі двічі і зроби прорізи, але не до кінця. Сформуй округлі «пелюстки» та склей їх кінчиками в сніжинку.

Як зробити сніжинку з паперових модулів