Як позбутися запаху у взутті: 10 простих способів у домашніх умовах

Як позбутися запаху у взутті: 10 простих способів

Навіть найякісніше і абсолютно нове взуття не застраховане від неприємного запаху. Звичайно, це як мінімум незручно, а як максимум – ще й вкрай негігієнічно. Але не варто панікувати завчасно! Навіть із такою делікатною ситуацією можна легко і швидко впоратися в домашніх умовах. Розповідаємо як!

1. Дезодоранти для взуття

Найпростіший і очевидніший спосіб – дезодоранти та абсорбуючі засоби, які зараз продаються в будь-якому супермаркеті. Але врахуй, що якщо проблема вже є, то будь-які ароматизатори, що сильно пахнуть, – це всього лише маскування. А тобі треба спочатку позбавитися причини!

Дезодоранти для взуття - Як прибрати запах із взуття в домашніх умовах

2. Прання та чищення

Якщо дозволяє матеріал взуття, випрай його в машинці в спеціальних мішечках з антибактеріальними засобами. Якщо це шкіра або інший делікатний матеріал – то випрай або повністю заміни устілки. Якщо раніше їх не було – саме час придбати.

Прання та чищення - Як прибрати запах з взуття в домашніх умовах

3. Заморожування

Під час заморозки більшість бактерій гине, тому навіть простого провітрювання на холодному балконі взимку буває достатньо. В іншому випадку візьми випране і висушене взуття, поклади його в текстильні мішки і засунь у морозилку. Коли матеріал промерзне, дістань, наповни черевики папером і ретельно просуши їх природним способом (далеко від батарей та обігрівачів). Цей же метод хороший для нового взуття з синтетичних матеріалів.

Заморозка - Як прибрати запах із взуття в домашніх умовах

4. Порошкові присипки

Перш ніж заливати або мочити взуття домашніми розчинами, спробуй спочатку сухі методи. Використовуй соду, лимонну кислоту або активоване вугілля, якими достатньо присипати поверхню на ніч. А вранці прибери грудки та залишки порошку пилососом або будь-яким непотрібним пензлем. До речі, навіть перекис продається у пігулках – поцікався!

Порошкові присипки - Як прибрати запах із взуття в домашніх умовах