Хна для волосся – види та кольори, як фарбувати волосся хною

Хна для волосся: види та кольори, як фарбувати

Розкішний мідний відтінок – мрія багатьох дівчат. Але далеко не всім хочеться псувати власне волосся хімічними барвниками. Добре, що природа продумала все за нас, і хну для фарбування використовували ще багато століть тому. Залишається вона і зараз, тільки кольорів та варіантів використання стало ще більше. Розповідаємо докладніше!

Види хни

Різні види хни відрізняються в основному лише регіоном походження, але на особливостях та якості це майже не позначається. Найпопулярніші – іранська та індійська хна. Вони добре фарбують волосся, швидко діють і легко змиваються. Турецьку хну треба довше тримати і в неї більш стримана палітра.

Види хни для волосся

Коліри та відтінки

Природних відтінків хни не дуже багато, але в порошок успішно додають інші компоненти, які допомагають значно розширити палітру від золотисто-медового до темного мідного. При додаванні басми, олії какао-бобів та гвоздики можна отримати навіть темно-коричневий або майже чорний колір. Безбарвна хна не фарбує волосся, а використовується для лікувального та оздоровчого ефекту.

Кольори та відтінки - Хна для волосся

Як пофарбувати волосся хною

Щоб фарбування було стійким, рівномірним і красивим, потрібно дотримуватися технології. Просто здається, що працювати з хною складно. Насправді це просто довго, але дуже легко!

Як розбавити хну

Точної пропорції для розведення хни водою немає – тобі потрібно отримати зручну консистенцію, на зразок жирної сметани або маски для волосся. Вода повинна бути гарячою, але не киплячою, використовувати металевий посуд категорично заборонено. У порошок налийте воду, а не навпаки, і весь час акуратно перемішайте до однорідності.

Як розбавити хну для волосся