Вироби з шин поетапно: інструкція по створенню гарних прикрас для дачі та саду (150 фото)

Майстер-клас, як зробити красиву річ з шин своїми руками. Легкий майстер-клас з фото та описом всіх етапів створення вироби в домашніх умовах.

Дачну ділянку по праву вважається чудовим місцем, де можна добре пітрудиться і добре відпочити. Зробити привабливою зони саду, городу, прибудинкової території та місця для відпочинку можна за допомогою нехитрих дизайнерських прийомів.

Наприклад, вироби з шин своїми руками допоможуть створити яскраву оригінальну атмосферу. Це можуть бути фігури звірів і птахів, казкові персонажі, автомобілі, гойдалки і багато іншого.

Чудово вписуючись в палітру ландшафтного дизайну, вони прикрасять будь-який за розміром ділянку і піднімуть настрій в будь-яку погоду.

Де беруться ідеї для виробів

Для любителів створювати що-небудь цікаве своїми руками спеціальні сайти по рукоділлю запропонують велике різноманіття фото виробів з шин.

Зовсім неважко підібрати для своєї дачі саме ті фігури, які найбільш відповідають вашим потребам і фантазіям. Грамотне дотримання схем, рекомендацій та інструкцій дозволить створити унікальні прикраси.

Нескладні вироби зі старих шин дозволять створити креатив, а всі зони дачної ділянки набудуть згодом свій яскравий індивідуальний стиль. Радість і користь, як для дорослих, так і для діточок.

Що необхідно мати під рукою

Вироби для саду непридатних шин можна зажадають певних навичок, уважності і творчого початку. Загалом, це нескладна і досить цікаве розвага для тих, хто звик відпочивати, майструючи що-небудь для вжитку і отримуючи при цьому задоволення. Вироби з шин для саду дозволять створити цілі композиції. Що для цього потрібно?

По-перше, певну кількість автомобільних шин і фарба, стійка до зовнішніх впливів. Кольори бажано підбирати яскраві і насичені, а для основного тону необхідні білий і чорний.

По-друге, зручні гострі ножі і малярська кисть (одна або кілька).

-третє, завзятість і акуратність для вирізання форм фігури.