Вироби з полімерної глини поетапно (120 фото) – прості ідеї створення фігурок з глини своїми руками

Особливості полімерної глини і правила роботи при запіканні глини. Майстер-клас по створенню ексклюзивних виробів з глини своїми руками.

Полімерна глина є дуже цікавим матеріалом для створення різноманітних поробок. Вона втілює в собі ідеї багато декорацій і прикрас. В нинішній час любителі рукоділля все більше роблять свій аспект на виробах з глини такого роду. У процесі даної діяльності Ви отримаєте багато приємних емоцій і підніметеся в безмежність творчих ідей.

При певних зусиллях існує можливість заробітку на своєму таланті. Красиві вироби з полімерної глини стануть прекрасним подарунком для коханих людей, наповнить елегантністю інтер’єр Вашої кімнати, сцени і так далі.

Якщо Вас зацікавило питання про те, як робити вироби з полімерної глини, то процес виробів такого роду відкриється в подальших підзаголовках. Даний матеріал надано на прилавках багатьох магазинів і має добру ціну.

Поняття полімерної глини

Полімерна глина — це прекрасний дивовижний матеріал, який подібний пластиліну. Вона добре підходить для ліплення та структурування різних форм. Глина з полімеру є пластична речовина, що твердне при температурі 100-130 градусів.

Вироби з цього матеріалу можна робити і дорослим і навіть маленьким дітям, які допитливо пізнають весь навколишній світ. З такої глини виготовляють дуже об’ємні вироби, і навіть найменші.

Структура глини з полімеру

Полімерна глина створюється на основі прозорого пластику. У її склад також входять особливі речовини, які надають еластичність і гнучкість, завдяки чому дуже легко деформувати глину, а при нагріванні вона зможе тоді застигнути і зберегти задану фігуру.

Полімерна глина має різні відтінки. Форма також різна у полімерної глини, вона може бути твердого агрегатного стану і м’яка по тактильного відчуття.