Вправи для сідниць в домашніх умовах для дівчат за тиждень в картинках. Фото, відео уроки

Струнка фігура сьогодні є не тільки генетичною схильністю, але і результатом наполегливої роботи над собою. Якщо сідниці неідеальної форми, їх можна підтягнути за допомогою спеціальних тренувань. Вправи для сідниць повинна регулярно виконувати кожна дівчина, щоб вони пружними і мали привабливі форми.

Комплекс спеціальних вправ для підняття сідниць допоможе підтягнути м’язи проблемної зони і надати формам рельєф привабливий

При цьому потрібно пам’ятати, що вправи для підняття сідниць потрібно виконувати регулярно, тільки в цьому випадку форми стануть підтягнутими, міцними і спокусливими.

Як діють вправи для підняття сідниць

Фізичні вправи допомагають домогтися гарних результатів і зберегти їх. Тренування в певній техніці допоможуть не тільки підняти сідниці, але також зробити їх більш округлими, збільшити тонус м’язів.

Через всі 3 види м’язів (малу, велику, середню), коригують розмір і рельєф сідниць.

Рекомендації щодо виконання вправ для підняття сідниць

Вправи, що виконуються для підняття сідниць, не займають багато часу і не вимагає використання спеціальних тренажерів. Ефективність занять залежить від комплексності та правильності виконання.

Займатися потрібно через день, починаючи з 5-10 хвилин, поступово збільшуючи час до 1 години. Щоб підняти сідниці, основний упор потрібно робити на опрацювання малої м’язи.

В залежності від вибору методики збільшення рельєфу або схуднення сідничного м’яза потрібно робити необхідну кількість підходів. Для схуднення рекомендується виконувати кілька підходів (5-10) з багаторазовим повторенням.

Для збільшення розміру потрібно робити не більше 3 сетів і з малою кількістю повторень (7-12), тренування буде більш плідна і результативна при роботі з великою вагою і обважнювачами.

Вони дозволяють утворити мікротріщини в м’язовому волокні, які запускають процес поділу тканини. Всі вправи виконуються розмірено і плавно, з фіксацією положення на кілька секунд.

Займатися потрібно кілька місяців, тільки тоді результат буде видно оточуючим і не зійде нанівець при відсутності постійної фізичного навантаження

Щоб зберегти форму і не качати сідниці постійно, потрібно змінити спосіб життя: більше рухатися, роблячи упор на піші прогулянки, їзду на велосипеді або катання на роликах.

Для того, щоб підтримувати сідниці у формі рекомендується фізична активність, така, наприклад, як піші прогулянки, катання на роликах або велосипеді

У раціоні повинні переважати білки, а обсяг споживання води повинен бути не менше 1,5 літрів в день.