Вправи для круглої форми сідниць. Як накачати сідничні м’язи

З появою перших сонячних променів кожна дівчина дає собі обіцянку, що саме з завтрашнього дня почнеться нове життя. Будуються грандіозні плани на тиждень вперед, купуються абонементи в тренажерні зали.

Яких правил і принципів слід дотримуватися дівчині для набуття круглих сідниць

Штудируются всі дієти в мережі інтернет. Але, за підсумком, робота обмежує можливості багато часу – і не залишається ні сил, ні бажання до змін. Якщо знати деякі правила та вправи для круглої форми сідниць, то підтягнута попа забезпечена.

Правило 1: Знання – сила

Щоб накачати м’язи, потрібно як мінімум знати, як вони влаштовані і що, власне, потрібно качати. Сідниці людини складаються з різних м’язів.

Основні, які впливають на форму і структуру попи є:

  • мала м’яз;
  • середня м’яз;
  • велика м’яз.

Зверніть увагу, що від розуміння структури сідничних м’язів і комплексу вправ буде отриманий бажаний результат. Для цього потрібно знати функції сідничних м’язів.

Структура ягідних м’язів при підборі вправ для круглої форми сідниць

Сідничні м’язи Розгинання стегна Обертання стегна всередину (стегно зігнуто) Відведення стегна Обертання стегна назовні (стегно разогнуто) Мала ü ü ü Середня ü ü ü Велика ü

Найголовнішу функцію по наданню сідницях округлої форми взяла на себе велика сідничний м’яз. Завдяки опрацюванню саме цієї м’язи, можна коригувати зовнішній вигляд попи.

Якщо постійно робити гімнастику сідничним м’язів, то можна швидше досягти бажаного результату. Спеціальне обладнання не потрібно. Необхідно напружувати м’язи то по черзі, то разом. Це можна робити в будь-якому місці. Дана вправа додасть м’язам тонус.